Smazat

Důvěra - přítelův telefon a šmejdění

Ahoj holky..již několik dní brouzdám po netu, čtu různé diskuze a komentáře na různých poradnách a v článcích a snažím se přijít na to proč je to tak a tak, protože to pořád nedovedu pochopit ...

Chtěla bych mluvit o tématu - přítel a jeho soukromí - "telefon" ... Moje zkušenost s bývalým partnerem je opravdu šptaná - vždy když jsem se mu do telefonu podívala, vždy jsem tam našla něco hrozného ... a tohle "šmejdění" je důvod, proč zakládám tenhle deníček ... pokaždé když slečna napsala (v nějaký diskuzi, poradně), že si přečetla zprávy v telefonu svého přítele, tak ji začli všichni hned obviňovat že se to nedělá, že porušila přítelovo soukromí a kdesi cosi, ale že tam přítel vyznával lásku jiné ženě nebo že psal kdy si zopakujeme včerejší večer bylo každýmu fuk, defakto byla to ta slečna která byla za nejhorší protože šmejdila v přítelově telefonu .. jenže kdyby to neudělala, tak by se přece nikdy o jeho "nevěře" nedozvěděla, myslela by si jak je všechno krásný a v pořádku, prostě by dělala ze sebe akorád krávu co věří svému přítelovi a on jí tahá za nos .. nedokážu pochopit co je na tom tak soukromého ? Když spolu přece dva bydlí, spí spolu mají společné finance a bude se tu obhajovat nějaké soukromí partnera ? Někde jsem četla, že většina co si chrání své soukromí, co jsou zastánci toho že se do přítelova telefonu nelozí, tak sami tam něco skrývají/skrývaly a proto mají takový názor že se to prostě nedělá a že kdo to dělá je hrozná stíhačka a nedůvěřuje svému příteli ...já nikdy nic neskrývala, nic netajila a přítel se kdykoli kdekoli mohl do mého telefonu podívat, aniž bych to brala jako že mi "narušuje" soukromí. Ono ten telefon je někdy opravdu jediný způsob jak odhalit případnou nevěru ... jsem zastánce hesla - důvěřuj ale prověřuj - takže si myslím, že není nic špatné na tom jednou za čas proklepnout svého partnera jestli nevivádí něco za vašimi zády a nemá to nic společného s tím jestli mu důvěřuju nebo ne .. může vám přeci lhát a nepoznáte jestli říká pravdu nebo ne .. Chtěla bych slyšet Váš názor, zda je to opravdu tak špatné nabourat se do přítelového "soukromí" a proč to tak cítíte ? nebo jestli je to v pořádku, protože kdo nic netají nemá co skrývat ? a co když má slečna nějaký pochybnosti, pořád je to špatně ? nebo už se to tak nějak může když má pochybnosti protože se aspon presvedci ...? Tento deníček opravdu zakládám jenom ze zvědavosti na názory, které tohle dělají nebo nedělají ... děkuji za názory
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kočulka: Díky že potvrzuješ moji teorii, že rozumné a inteligentní ženy existují, jen jsou rozšířené asi jako Astat.

Reaguji na fanny:
jj to je pravda ... a to byla ta chyba že jsem do toho vůbec šla, měla jsem tušit že se něco takového stane ...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Marcinkaa: tak proč se ten chlap s tou babou nerozejde když ho to nutí kvůli jejímu chování aby ji podváděl ? to ti přijde fer ? stihani vykompenzovat podvodem ?

ach jo Pohodlnost? stejně jako už jsem popsala já nebo

Cituji MiaMia: Znám dost ženských, které jsou s přítelem jen z praktických důvodů (společné bydlení), ale už koukají kde by se našel někdo lepší, tak logicky předpokládám, že existují i chlapi s tímto přístupem.
No a u takového člověka samozřejmě nic nepoznáš, dokud nedojde na lámání chleba (= nedá ti kopačky, aby odešel "za tou lepší").

nespočet faktorů proč s ní zůstat - dobře vaří, je s ní pohoda, má vlastní byt a bydlím u ní zadarmo nebo tak podobně...nebo jen mají potřebu zahýbat, protože je to s tou jejich už nebaví, v tu chvíli jde prostě o sex - nic jiného.

Reaguji na Kočulka:
já si prostě myslela, že když s ním o otom budu mluvit, dám mu najevo že se mi to nelíbí a že to nemá dělat, tak s tím prostě přestane ... což bylo hloupé protože on sam musel chtít přestat coz ocividne nechtel.. kamaradky mu davali vic tak at se o nej poperou ...

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Marcinkaa: a co na tom nechápu ? že mu mám tolerovat fotky a dělat že je to ve vztahu normální ?

Já už fakt nevim....

Ty jsi nepochopila, o čem se tu vlastně bavíme.

Chlap, co chce fotky po cizích holkách a vypisuje si s nima - není normální, netolerovat.

Lízt někomu do soukromí a "preventivně" šmejdit v telefonu - není normální! Jsi chorobně žárlivá a ještě si to obhajuješ, že na to máš vlastně právo. To jsi nepochopila!

Reaguji na fanny:
no vidíš a jak máš pak sakriš tomu chlapovi věřit ? ještě kord když už nějakou nedůvěru máš, dává ti důvod k žárlení a jak máš s tím přestat a zase mu věřit, když ti tím ani nepomůže a radši bude podvádět ..?

Reaguji na Phaeton:
dobře, tak jak mám vědět že nic takového nedělá, když si to ani neověřím ? když vím, že než jsme spolu začínali tak taky chtěl po mě fotky ? a zůstalo ve mě podezření, co když to furt dělá ? ( to je jenom příklad)

Cituji Phaeton: Chlap, co chce fotky po cizích holkách a vypisuje si s nima - není normální, netolerovat.

tohle jsi napslala, ale jak to má ta holka zjisitit, že to dělá, když se nesmí hrabat v jeho soukromí ?

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Marcinkaa: no vidíš a jak máš pak sakriš tomu chlapovi věřit ?

Holky se ti snaží vysvětlit, že ty sis prostě personifikovala chlapa jako lháře a potencionálního nevěrníka, což je základní chyba, na kterou doplatí tvůj následující přítel, který bude lustrován ještě dříve než stihne něco provést.

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Marcinkaa: to ti přijde fer ? stihani vykompenzovat podvodem ?

V podstatě jo.
Kdyby mi chlap vlezl do mobilu, tak ho taky napřed podvedu (a just s někým, s kým se bude muset potkávat, třeba s kolegou nebo příbuzným), abych se pomstila a pošramotila mu ego, a teprv pak se s ním rozejdu.

Reaguji na amelie1111:
já to chápu, vím že mám špatnou zkušnost, ale prostě zajímají mě vaše názory ... třeba se z nich poučím u dalšího vztahu, nebo třeba poznám opravdu chlapa který ví jak se chovat a nebudu ani žárlit ... třeba .. stát se může cokoli ...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Marcinkaa: no vidíš a jak máš pak sakriš tomu chlapovi věřit ?

sama jsi si odpověděla. Prostě NEVĚŘIT - OPUSTIT.

Co vlastně od nás chceš slyšet? Že kontrolování telefonů, emailů apod. je v pořádku?
Už jsme Ti tu napsali, že ten dotyčný si klidně může věci z telefonu mazat a nebo mít dvě sim karty...

Tohle není o něm, ale o Tobě, pitváš se v něčem co bylo a už není, jdi dál.

Případ sám za sebe - "známá" měla dlouhodobý vztah s přítelem o 10 let starším od svých 16 let (byli spolu už 8 let) když prasklo - že ona se stýká se sousedem, který má asi 3 děti, každé s jinou ženou. Ten její přítel to zjistil úplně poslední. Chtěl aby si to ještě rozmyslela a byli spolu- ž by jí to i odpustil (přeci jen u ní bydlel - zadarmo, sem tam nákup a tak) ale špatně se tam neměl. Nakonec se rozešli, ona se dala dohromady s o 15 let starším taťkou od rodiny a teď mu opět zahýbá...Ne jen chlapi tohle dělají.

Reaguji na MiaMia:
no tak já jsem asi fakt z jiné dimense ... kdyby mě přítel podezíral tak se snažím o to aby nemusel a né mu to ještě naschvál dokázat ... to mi vůbec nepříjde rozumný ...

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Marcinkaa: dobře, tak jak mám vědět že nic takového nedělá, když si to ani neověřím ?

A jak si to ověříš, abys to věděla 100%?

Obzvlášť jestli jste se seznámili nějak přes internet - tam mi přijde úplně absurdní používat svůj hlavní mail a mobil, protože když se toho chytne nějaký úchyl, tak tě bude pořád spamovat. Když máš "zvláštní mail a mobil na seznamku", tak prostě bez problémů přestaneš zaspamovaný mail / číslo používat.

Sakra, já používám speciální SIM i když hledám sparring partnerky do fitka, a teprv když se setkáme a vidím že je to doopravdy ženská, tak jí řeknu svůj hlavní mobil.

Mi stačilo když mi na střední 10x za den psal nejtlustší kluk ve třídě (a ještě se vymlouval, že mě nebalí, že ho normálně zajímalo co zrovna poslouchám za písničku).

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Marcinkaa: já to chápu, vím že mám špatnou zkušnost, ale prostě zajímají mě vaše názory

Já už jsem ti to jednou psala: důvěra je pocit. Tu musíš cítit. Nenajdeš ji v mobilu, ani v e-mailu. Některé názory tady jsou opravdu extrémní, ale možná je to prostě jen snaha tě vyvést z tunelu..

 

Téma Důvěra - přítelův telefon a šmejdění je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené