arrow
profile_image
mameluk
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Čtu si tady spousty příspěvků, mám dva měsíce před operací nosu a zajímalo by mě, jak člověk zjistí, jaký má typ kůže na nose. Obecně jsem pochopila, že silná kůže se špatně hojí. Ale jak to poznám, že je silná? Mám problém oddělit svou bambulovitou špičku od typu kůže. Ví to někdo?

o plastikách nevím nic, ale o sílu kůže u sebe a jiných lidí jsem se zajímala taky a to v souvislosti s akné. Někdo má kůži tenkou, zkoušela jsem to třeba na čele vzít do štipce, moje máma má hrozně tenkou, třeba i kost v lýtku má přes tu kůži úplně ostrou hranu oproti mě. A přítel má zase hrozně silnou kůži, že ani uchopit nejde. Taková tlustá kůže když má akne, tak je to pěkně hluboký a zarůstaj chlupy... Domnívám se, že i na nose budeš na tom stejně jako na ostatním obličeji. Možná se silná kůže hojí dýl, že trvá, než se obmění ta celá tloušťka..

Cituji mameluk: Ale jak to poznám, že je silná?

To ti přece řekne pl.chirurg, ne?
O plastikách sice nic nevím, ale také mi bylo řečeno, že mám silnou kůži, což mě nikdy nenapadlo (neměla jsem důvod po tom pátrat).
Když mi Dr. píchal botox do čela, říkala jsem mu, že to tam bolí víc než kolem očí (čekala jsem to opačně), tak poznamenal, že tam mám docela silnou kůži.

arrow
profile_image
mameluk
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na prskafka: mně chirurg, kterej mi přijde jinak jako profík, vůbec neřekl, jaký typ mám kůže. ale mám jí hodně jemnou a tenkou, tak uvidíme.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych se nestresovala typem kůže. Taky jsem před operací četla spoustu mouder, že se mastnější a silnější kůže hůře hojí a vytvářejí se jizvy a kdesi cosi. Mám dost mastnou pleť a bála jsem se.... a nic se nedělo. Vše se krásně zahojilo, žádná zjizvená tkáň a komplikace.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené