arrow
profile_image
Veronika8888
od 9. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na consuelaleachim: No já jsem měla ze začátku cyklus třeba i po 4 nebo 2 měsících (neberu 2 a čtvrt roku, píšu výše), před půl rokem tak po 35 dnech, těď je to měsíc. Já žádné výrazné zlepšování pleti určitě nepozoruju. Zhoršení jde ve dvou vlnách - při ovulaci a těsně před menses. Mezi tím to vypadá docela ok....

Reaguji na Veronika8888: Asi také proto, že cyklus není úplně pravidelný....

Jinak co nového - mě začaly šíleně padat vlasy..mám dlouhé blond /většinou jsem na ně slýchala chválu/ a nyní...pár umaštěných chlupů...akné na zádech až po zadek, ve výstřihu boláky které se leda zapouzdří, to samé na obličeji- ten je mastný jak psí kulky...Na gynekologii jsem byla, nechala si nabrat krev, čekám na výsledky horm. profilu...Cysty naštěstí žádné.Ještě se zkoumá ten syndrom polycyst. ovárií. Každopádně mám být ráda, že jsem živá, po x letech braní Diane.
Chci zkusit Acnevac. Brala jsem ho v době užívání Diane, když se mi náhle pleť zhoršila a tehdy mi opravdu pomohl! Ale to se asi teď nestane, když je příčina jiná

Stále nepociťuji žádné problémy a to už uplynul po vysazení čtvrtrok....tak nevím. Ale brala jsem HA, která měla nejmenší množství hormonů na trhu

Reaguji na Lisa: To je tím a před braním jsi měla problémy s pletí?

Reaguji na consuelaleachim: kdysi jsem brala Diane, protože jsem měla horší pleť, potom jsem ji po pár letech vysadila a do měsíce jsem měla obrovské boláky po obličeji i na zádech. Bylo to horší než před nasazením. Taky mi vypadávaly vlasy po hrstech, takže jsem raději HA zase nasadila :-/ A děsila se, zda ji musím brát celý život...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené