Zdravím dámy,

věřím že tohle téma řeší spousta mladých dívek jako já. Jsem průměrné postavy, s dobrými genetickými předpoklady, přesto bych ale ráda cíleně pracovala na tom, aby se moje tvary dostaly na úplně jinou úroveň.

Jaké jsou naše české možnosti pro to, abychom mohly mít postavu jako má třeba Anyuta Rai? Na fotkách předtím než se proslavila měla absolutně průměrnou postavu, a na videích na jejím instagramu nyní vypadá božsky. Implantáty se mi zároveň moc věřit nechtějí, ono vydržet ty dlouhé týdny poté není sranda, koneckonců, mi se jedná spíše o rozšíření boků, ne zadečku.

Jaký je ideální jídelníček? Fitness rutina? Jaké cviky? Případně jaké plastiky? Máte tu někdo zkušenost s waist training?

Tak já zatím napíšu své objevy. Základem všeho je asi jako u všeho jídelníček. Vyřadit chleba, těstoviny, sladkosti, jíst co nejvíce syrové zeleniny, luštěniny a na snídani ovoce, k tomu nějaké ty bílkoviny.

Co se týče fitness rutiny, tipuji to na pravidelné kardio aby byl pas opravdu útlý a bez tuku. Při posilování vynechat šikmé břišní svaly ať si pas nerozšiřujeme a pak klasika záda, ruce ramena, zadek dřepy, výpady, lehké posilování nohou aby nebyly "bulky" (nevím jak to teď říct česky). Ale jaké cviky zvolit, abychom rozšířily boky? Nějaké masivnější svaly tam být snad musí ne?

arrow
profile_image
Zorazhora
od 6. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holka, kolik ti je?

Reaguji na Zorazhora:
Je mi třiadvacet takže mi ještě stále velmi záleží na tom jak vypadám.

Ve photoshopu třeba

Zúžíš pas, rozšíříš boky. Děvče, znám někoho, kdo fotí modelky, vezme nějakou tlustou a pak ji vytáhne do výšky. No děs.

Na mě je ta slečna moc umělá, ale proti gustu....

Reaguji na Bacilek:
Já znám photoshop, ale vím jak ona vypadá i v reálu. A prostě tady to stéblo photoshop nezafunguje. Že se fotky upravují není pro mne vůůbec nic jiného, stejně tak ani pro mne není nic nového že správná póza a úhel pod kterým se udělá fotka uděla divy. Jenže prostě ona není tlustá, není tuctová, ber to jako fakt který ti oznamuji

To co mne zajímá, je jak to do pekel dokázala?! Ale hádám že je to asi takové to top secret co by dívka která by mi uměla poradit, stejně nepověděla. Nebo se spíš toho obávám.

Při hledání jsem našla tohle video.

Bohužel já si to jen tak nezacvičím, měla jsem úraz, mám po operaci, v noze šest šroubů, přetrhlý vaz a se vším všudy budu mít ve výsledku nohu už 2 měsíce v sádře (ještě dalších pět, tři mám za sebou).

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím, jak bys chtěla cvičením dosáhnout rozšíření boků vždyť to je záležitost kostry a s tím sotva něco uděláš. Píšeš, že by to chtělo asi na bocích vybudovat nějaké svaly, ale vždyť ta slečna žádné svaly v okolí boků nemá je hodně štíhlá a pevná, ale ne svalnatá. Prsa jednoznačně plastika, v jejím případě. Jak dosáhla úzkého pasu nevím, ale pokud na to nemáš aspoň trochu dispozice, tak toho jen tak nedosáhneš, pokud si nechceš nechat odstranit žebro pro efekt úzkého pasu Člověk by se měl aspoň trochu smířit s tím, co mu příroda nadělila a nesnažit se za každou cenu úplně překopat svůj vzhled, postavu přesýpacích hodin hold nemůže mít každý

arrow
profile_image
MarkétkaU
od 19. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na ten pas mě napadl rotační disk jinak je to záležitost kostry si myslím

Reaguji na petulajz:
Já právě mám předpoklady, ale chci to víc podpořit jak jsem psala hned v úvodu. A víš, já nesem ten typ co se s něčím smíří. Já sem ten co raději najde cestu a pak toho dosáhne. Vždy jsem to tak měla. Cesta jak rozšířit boky je, myslím že video které jsem přiložila by mi mohlo hodně pomoci ( a neen mi), teď se nejprve uzdravit a pak vybudouvat svaly na pravé noze která je zlomená a o svaly přichází.

Že by třeba slečny byly vyloženě hubené a bez svalů si nemyslím, dle jejich videí z fitness rutiny mají svalů dost, jen tuku zero. Silikonová prsa jsou super, ale o nich už vše zjištěné mám.

Reaguji na MarkétkaU:
To jsem kdysi zkoušela, ale žádný výsledek, ale zkusím znovů! Na jiném zahraničním fóru jsem dostala tip na tyhle videa (to jedno jsem postla výše), teď by mne zajímalo kde sehnat korzet na waist training. U nás v čechách je totiž vše takové pomalejší. Lidé raději na vše řeknou že to nejde a smíří se s tím co mají, neposouvají své možnosti skoro nikde. Je to takové hromadné chlácholení při neúspěchu.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji jetsetlady: Že by třeba slečny byly vyloženě hubené a bez svalů si nemyslím, dle jejich videí z fitness rutiny mají svalů dost, jen tuku zero

já to beru podle té, co jsi tady dala v úvodním příspěvku a které je jde dost znatelně vidět pánev, což znamená, že opravdu nemá žádný tuk, ale podle mě ani svaly, protože by se tam rýsovaly, no, tak nevím nechci ti to samozřejmě vymlouvat, to je tvoje věc, pokud ti to stojí za to, tak do toho běž, jen můj názor je, že širších boků, aby to vypadalo jako na té slečně cvičením nedosáhneš, protože je to podle mě prostě její kostra a i když budeš cvičit a osvalíš se, tak to nikdy nebude vypadat tak, jako u ní, protože se ti tam budou rýsovat svaly a to si neumím moc představit... ale tak mě se vyloženě svalnaté ženy celkově nelíbí a někomu zase jo, takže těžko říct

Řeknu ti tajemství. Ona nežere. A to opravdu. Není na ní jediný náznak svalu, vyhrála prostě genetickou loterii, což se nám obyčejným smrtelníkům nepoštěstí.
A tip na začátku diskuze na ovoce poránu. Co k tomu dodat. Pokud si přejete inzulínovou houpačku od samého probuzení směle do toho.
K útlému pasu poradím nedrtit tolik šikmé břišní svaly, na zadek dřepy s volnou osou a velkou zátěží, výpady s jednoručkami, hip-thurst, bulharský dřep, ... je toho mraky. Celkově zařadit vícekloubové cviky, které zapojí více svalových skupin.
Přirovnala bych to asi k tomu, jako kdybys chtěla mít postavu Kim Kardashian. Je nemožné získat takovou ***** jako vrata přirozeně.
HLAVNĚ NE ŽÁDNÝ ZÚŽOVACÍ PÁS, PROSÍM. Nemyslím, že by bylo přednější drtit svoje orgány kvůli úzkému pasu.

Reaguji na petulajz:

Budeme brát v potaz tu první slečnu. Upřímně, ona už kdysi byla hubená, ale byla hubená ve tvaru prkna,prostě žádný tvar až na silikony. A pak začala asi usilovat o titul fitness modelky a dnes vypadá jak vypadá. A takových případů z Ruska je mnoho. Asi všichni víme jak si Rusky zakládají na perfektní vizáži (no, často do určitého statusu, pak jsou z nich matrjošky nebo přebotoxované stvoření), většina z nich nikdy nebyla s postavou přesýpacích hodin.... Sakra mají tam nějaké specialni radioaktivní mazání na růst danýc partií ?

Reaguji na marsse7:
Tak ta holka neměla co se týče genetiky až na vlasy štěstí v ničem. Je důkazem toho že se skvělým chirurgem, správným jídelníčkem, cvičením a s make upem dokážeš z ošklivky udělat krásku. Jinak na první fotce je samozřejmě ten pas šíleně zůženej ve facetunu, ale já to porovnávám s tím co vidím na videu a co mi řekl o ni známej.

Jinak bych nebyla tak skeptická jako ty, ono čím víc tvrdíš že něco nejde, tím víc budeš naštvaná až uvidíš že to jde. Nejezením takové postavy nedosáhneš, když jsem měla 47 kilo na 172cm, takovéhle postavy jsem zdaleka nedosáhla. Byla jsem spíše kostnatá než takhle fit.
Myslím že mi tu níkdo nijak konstruktivněneporadíte, ty rady- díky ale je to spíš takové "kašli na to, nevzrušuj se, zůstaň jaká jsi". To je jako by mi řekli "V klidu, kašli na práci, 40 litrů měsíčně ti bue stačit".

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji jetsetlady: "V klidu, kašli na práci, 40 litrů měsíčně ti bue stačit".

OT, ale to by mi teda opravdu stačilo

Reaguji na petulajz:
Já byla blbá víš, svému ex a jeho rodině jsem platila exekuce, jeho odívání, naše bydlení, a ještě si vzala půjčku takže platím 12 tis měsíčně tu půjčku (ale už mnoho měsíců nezbývá). Když přidáš další náklady na život v Praze je to fajn, ale může to být lepší. Tím že žiji s přítelem a on je taky hodně šikovný, si žijeme komfortně. Jenže víš jak to je, co máš teď, nemusíš mít za rok, za dva a tak je dobré dělat rezervy, chytře investovat, a to je třeba mít z čeho investovat

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji jetsetlady: Já byla blbá víš, svému ex a jeho rodině jsem platila exekuce, jeho odívání, naše bydlení, a ještě si vzala půjčku takže platím 12 tis měsíčně tu půjčku

No jo, co na to říct, pak to chápu, že ti to nestačí...
obzvlášť pokud žiješ v Praze a máš ráda luxus - ono to tak obvykle bývá, když má člověk málo, vystačí si s málem, ale chtěl by víc a jakmile má víc, chtěl by zase víc, protože si pomalu začíná žít lépe a tak už mu to zase nestačí začarovaný kruh a dobrým příkladem jsou naši skvělí politici, kteří si sice žijí jako prasata v žitě, ale stejně mají pořád málo a tak hrabou, co to jde
ale to už jsme se dostali mimo téma a debata by to byla opravdu na dlouho

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené