1. . .3456789. . .1617
arrow
Neprodává v Bazaru

vytírá se tím nos. jsou tam strupy a zaschlé zbytky, tak aby se ty dírky líp hojily. Aby ten noc nebyl suchý a pořád něčím navlhčený. Dávám kapky do nosu a mast.

arrow
Neprodává v Bazaru

mne ten opuch za nejaké 2-3 dni zmizol, trošku som to ladovala, ale ono mi to ustúpilo samo a modriny už nemám žiadne...do týždňa boli taky preč heh...ak máš nejaké foto, tak pošli jak ťa "zabalili" hold každý to má inak

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky mám dilema... před rokem jsem byla odstraňovat znamínko na krku a pan doktor mi tenkrát řekl, že nemám používat naprosto žádné masti, že po tom se prý hůř hojí jizvy a zůstávají pak viditelné a že mám používat jen - a teď se držte - vepřové nesolené sádlo - vím zní to asi strašně lidově a babičkovsky, ale tenkrát jsem to dělala a je fakt, že jizva zmizla a není po ní ani památka. Tak a teď... myslíte, že kdybych si tím vytírala dírky, že to není nic proti ničemu? Ta jizva přece jen nekrvácela tenkrát, kdežto v nosíku jsou strupy a pochopitelně ještě malinko krvácí a je to živé. Co myslíte? Nemůže to uškodit?

Já myslím, že sádlem nic nezkazíš. Sádlo se doporučuje na spoustu věcí, já si jednou namazala sádlem i obličej, protože sem ho měla strašně suchej. Bylo mi to doporučeno. Takže myslím, že to není špatný nápad.

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To sádlo se dá koupit i v supermarketu v regálu vedle ramy a flory? Nebo kde?

arrow
Neprodává v Bazaru

takže sehnal to v Intersparu. Prý mu to pomáhala hledat polovina Sparu on vždycky udělá vzrůšo už jsem si to namazala, vůně teda nic moc ale je to příjemné na pokožku kolem dírek, ty jsem už měla hodně suché. Tak myslím, že to bude v pohodě. Hledej pak Veřpové škvařené sádlo bez přísad.

arrow
Neprodává v Bazaru

Eva26

Eva26
Ahoj, můžu se zeptat, jak často jsi masírovala a jak silně?
Válka říkal 20-30 masáží denně, ale dělala jsem to tak 15krát.

Mohly byste mi někdo prosím říct co jste si po operaci všechno opatřovaly k ošetřování apod. Když tak bych byla ráda i za názvy. Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

potřebuješ tyčinky do nosu na čištění, krém a vodičku jsem dostala v Laureře sebou domů, jinak nic. Potřebuješ jen trpělivost a klid. Někdo si koupil ledovací polštářky, já jsem je měla doma, zkusila jsem to jednou, ale nedělalo mi to dobře, takže kdybych si to koupila, tak by mi to bylo na nic.

arrow
profile_image
amigo
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, mám třináct dní po operaci nosu, byla jsem na přelepení sádry a pořád se mi zdá, že mé oči jsou pořád ještě trochu jiné, než co jsem měla před operací. Myslím takové jako kdybych měla na něco alergii, doufám, že je to způsobeno otokem, co vznikl po sekání kosti, protože mi to ještě na konci kořene nosu bolí, jako kdybych dostala do nosu. Doufám, že to brzy odezní. Jinak mi to v nose trochu lechtá a štípe. Jak jste na tom byly vy?

arrow
Neprodává v Bazaru

amigo
vážně? A to jsi šla po 13 dnech na přelepení a sádru máš pořád? Já sice ještě sádru mám (8 den) ale nic mě nebolí a oči se zdají být také v pohodě. No uvidím co se stane po sundání. Také mi sekal kost, ale otoky včera zmizeli kompletně a mám jen jemně fialovou linku podél řas (jako bych byla nalíčená) mažu si pořád nos, špatně se mi dýchá, mám tendenci dýchat pusou, tak se musím hlídat, protože pak mám pořád žízeň A odpuchlo mi to tak, že ta sádra je teď u očí navolno, jsou tam obroské mezery a už mě to tam chvílema svědí nepříjemné. TO mi prosím tě napiš jak to myslíš s těma očima? Není to spíš jako nezvyk? Dlouho sis je nemohla pořádně doteď ani umýt vodou, doufám, že budeš v pohodě.

arrow
profile_image
amigo
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

myslím tu dlahu, tu mám ještě. Mám ji sundat ted ve čtvtek, protože nejsem z Prahy a kvůli tomu mě tam Záruba nepožene, mám přijet až v pondělí a on mi ukáže jak masírovat. Je mi jasný, že se to každný z nás asi hojí jinak, možná, že si nemůžu zvyknout na ten svůj nový nosík. Mám takový divný pocit, že mě to opravdu změnilo výraz obličeje, ale myslím, že mám pořád takový opuchy ne modřiny u tý kosti u kořene nosu, protože tam mě to ještě trochu bolí. tak nevím, uvidím po sundání dlahy. Taky už mě moc nedrží. Někdy to spadne, Záruba řekl, že to mám zase nasadit a přelepit. Tak doufám, že to bude ok

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak už fungujem ako normálny človek, chodím do práce, tí čo o tom vedeli mi nos pochválili, tí čo nič nevedeli, si ničoho nevšimli Nos masírujem tak 3 - 5 x denne, špička nosu je ešte malinko necitlivá, taková stuhnutá a objavila som si ešte jeden steh a nechce sa mu von no a na záver - doplnila som galériu o nové fotky bez sádry

arrow
profile_image
Johanka
od 11. 11. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

RenataD
ahoj RenatkoK tomu sádluJá byla v roce 2006 na plastice břicha a jizvu jsem si také pak mazala vepřovým sádlem a je to fakt znátMyslím si ,že jestli nakonec fakt půjdu na ten nos teď v březnu tak si to taky budu tím sádlem mazatJohanka

Eli, koukla jsem na tvé foto..........superrr!!!!po sundání sádry, jsi mazala a brala ještě nějaké léky?Vypadáš výborně!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené