Holky, poradíte mi s něčim? Mám po operaci něco málo přes měsíc - masáže provádím necelý 3 týdny. Poslední 3 dny mi ale trošku vystupuje chrupavka - mezi chrupavkovou a kostěnou částí (když si přejedu prstem po nose, tak je tam cítit hrbolek). Nejhorší to je ráno. Pak se to rozmasíruje, celý den je to v pořádku, ale ráno je to to samý. Na pohled to vidět není, jen na dotyk. Máte s tím někdo zkušenosti?

arrow
profile_image
Monali
od 17. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky jsem 3 měsíce po operaci...měla jsem orla. Ted je pěknej (zatim), ale malej hrbolek mám pořád...no nevadí aspon nevypadá nepřirozeně (uměle) každopádně jsem to nerozmasírovala a můj doktor neni moc přistupnej co se týká konzultací. Chci se vás zeptat cvičit nebo třeba do sauny můžu jít kdy nejdřív? Nevíte někdo je to pro mě strašně důležitý?

arrow
Neprodává v Bazaru

Monali
Ahoj.Já měla nos skobu. Fota mám v galerii. Udělal mi ho spíš rovný ale neva. Původně jsem chtěla prohlej alespon trochu. V místě kdy byla skoba se mi dělá taky mírnej hrbol. Takže taky není dokonalej Zatlačuju , začala jsem lepit ale příde mi že efekt to nemá žádný. Nevím zda to je otok nebo něco jiného z profilu až tak vidět není , spíše z poloprofilu. Jako by to zbytnilo po stranach nosu. Tak nevím. A u koho jsi byla na Op. Zátím jsem to nijak neřešila . Doktora máám trochu z ruky co se týče kontroly.

svedka
V místě kdy byla skoba se mi dělá taky mírnej hrbol
Ach jo, to mně taky Když to rozmasíruju (zatlačim), je to celý den OK, ale po ránu zase hrbolek

arrow
Neprodává v Bazaru

Doom
U koho jsi byla??? A nelepíš na noc? Co ti na to řekl doktor?

svedka

Já nic nelepim. Já akorát měla nosit 3 týdny sádru a pak už nic... A doktor mi na to neřekl nic - ještě jsem u něj nebyla, jdu až na konci února...
A byla jsem u Měšťáka...

Tak nakonec půjdu na kontrolu v pátek... Pro jistotu...

arrow
profile_image
Petti
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky, slyšela jsem něco o tom, že nosy mají paměť. Má to něco společného s tím, že se ty bouličky dělají právě tam, kde byl operovaný ten hrbol? Nějak tomu moc nerozumím..

Petti
No, že mají paměť je asi myšleno tak, že pokud se ti např. nos stáčel doleva, tak je pravděpodobnost, že se trochu (velmi nepatrně) stáčet ještě bude... Ale taky se v tom moc nevyznám, takže nebudu dělat chytrou

arrow
profile_image
Gaia
od 11. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chci se zeptat, jak probíhá třetí týden po operaci. První dva týdny jste doma...a pak ten třetí týden ... je nutné mít třeba ten nos ještě přelepený? Jde mi o práci, nerada bzch chodila se zalepeným nosem, protže pracuji ve velké mezinárodní společnosti a tam je ta kultura trochu jiná....Děkuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Petti
No tak to je můj případ . Když jsem byla na kontrolu tak mi to Válka řekl , že nos má pamět a tlačí se na stranu jakou byl před op.Tak ho musím tlačit na druhou stranu. Po ránu to jde vidět dost ale dá se to zatlačit . Doufám , že do něj už nebudu muset tlačit navždy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Gaia
Alespon u mne 14 dní sádtra pak už nic . Ale je to individuální . Někdo přelepuje někdo ne.

arrow
profile_image
Monali
od 17. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

svedka
Ahojky já byla u Fahouna. Po sundání sádry jsem měla 3 týdny masírovat a potom už ne (a i tak jsem si o tu předchozí masáž řekla, jinak bych vůbec nemasírovala, ale prý tím nic nezkazim) O tom lepení vůbec nic nevim a na vlastní pěst si to rači dělat nechci. Pro každého je léčba jiná, jak tak tady všude čtu. Nevíš jak je to s tím cvičením a saunou?

arrow
Neprodává v Bazaru

Monali
Já chodím normálně cvičit i do sauny i do solárka.Solárko mi nedoporučoval kvuli tomu horku ale když mi to nic nedělá otoky atd . tak můžu.Chce to zkusit a uvidíš, zda ti bude nos po sauně a sol. otékat. Cvičení v pohodě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Eva26
Evi, už jsem ti psala , ale jak vidím někdo mi tu pilně odpověd smazal. Dokonce jsem dostala i dutku ) ha ha ) asi jsem něco napsala velkými písmeny , no určitě ale néé umyslně.Takže znovu. taky jsem dostala ty kapky i mast . Kapky kapat 2xd a mast jsem mazala , ale měla jsem koupenou svoji o azulen . Zdál se mi lepší , protoře je mastnější.Nos jsem vytírala pořád , vatovýma štětičkama namočenýma ve vodě a nebo tou mastí . Nos nebyl tak suchý a lépe se mi dýchalo. Ohledně těch otoku , hlavně leduj a leduj a vyměnuj si často obklady. Fakt to pomáhá, Uvidíš tak 3-4 den už budou otoky prýč a budeš mít jen barvičky. Taky se mi hodně ulevilo , když jsem si odstranila ty náplasti pod očima , protože mně to řezalo. říkali nám to jediné mužeme dát pryč. Když tak si je sundej tak ten 3-4 den ony i dobře drží ty otoky , že se nevylijou pod oči a pak to klidně po tu sádru odšmykej . Je to super úleva když odstraníš aspon trochu náplastí . Tak odpočívej a ozvi se zas co a jak.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené