arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Adluna: vymejvárny to je přesné jeden čas jsem měla nějaké ruské techno a to se dalo poslouchat i mimo cvičení, jen mi ted vypadl název skupiny ale ska-p je taky dobré

arrow
profile_image
Marťanka78
od 24. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jak se donutit? Pokud se chceš nutit, tak to stejně asi nemá smysl, dělat něco, co vlastně ani nechceš?

Přečti si Jak správně zahájit práci na těle a na duši

Souhlas. Myslím, že nejlepší řešení je nenutit se, ale najít si takový sport, který pro Tebe bude zábavou!

já třeba začala ze začátku jen dělat 30 dřepů během dne 15 ráno a 15 večer + protahování a postupně jsem přidávala různé cviky, ted mě to baví a cvičím ztkto pravidelně, hlavně nezapomínej na pořádné protáhnutí a pak je jedno co budeš cvičit, důležité je u toho vydržet. Ale opravdu. myslela jsem si že mi třeba dřepy rostou svaly - ano ze začátku rostly, ale pak se začala stehna úplně měnit. Takže vydržet a najít si něco co tě baví.

arrow
profile_image
Bazi
od 9. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,

tak k vám jdu pro vaše zkušenosti a rady Nějak se začínám zaoblovat, především zadek a stehna. Nejsem vyloženě tlusta, ale z těchto partiích by bylo potřeba něco málo ubrat (nejenom zpevnit ). Naopak např. břicho, ruce a prsa hubnutí nepotřebují, spíše zpevnění, aby to vypadalo jako sval a ne pouze rozplizlá uvolněná kůže...do nového roku jsem si (poprvé!) dala předsevzetí, že začnu cvičit a skutečně se tak stalo! Za leden jsem prakticky cvičila každý den a začalo mě to i bavit, těšilo mě to...jenomže jsem začala mít dojem, že to má snad opačný efekt - při natahování džínů mu přišlo, že přes zadek a nohy mi jsou těsnější! Takže jsem evidentně dělala něco blbě....Trochu jsem s tím počítala, první měsíc pro mě byl spíše o tom, udělat si z cvičení rituál a radost (ne nervy, neustálé měření a vážení). Z tohoto důvodu jsem se ani nevážila a neměřila. Během toho měsíce jsem cvičila různé posilovací cviky z internetu, podle nálady, času atd...jako pomůcky mám stepper, rotanu, overball, velký míč - chození do posilovny či běhání v tomhle počasí pro mě fakt není
Takže teď, od února mám další metu, začít cvičit co nejefektivněji...jak byste začaly vy, tedy když potřebujete jisté partie zmenšit na obvodu jak postupeje, jaké cvičení volíte? Naopak partie, které zmenšovat nechcete ale chcete je posílit, jak toho docílíte?Díky mo za vaše názory a rady!!

Reaguji na Bazi:
Pokud chceš něco málo zhubnout, tak největší vliv má strava, cvičení je ta menší část. Začni se měřit (jednou za 2 týdny, měsíc, jak uznáš za vhodné), ať aspoň víš, jak na tom jsi. Jak jsem už psala do jedné diskuze, už asi 3. týden jedu trojkombinaci výzev (squats, crunches, arms) se zahřátím (švihadlo) a strenčinkem nakonci, plus si hlídám, co jím. Zatím je úbytek spíš na cm, co jsem se tak zkušebně v půlce změřila, než na kg (to je tak půl kila to je mi ale fuk).

arrow
profile_image
Bazi
od 9. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Kajess:

Díky za reakci Původně jsem s jídlem nic moc nechtěla dělat, jsem holt labužník Ale tak nějak samovolně jsem se začala hlídat hlavně večer a snažím se najet na snídaně (což je boj...)...Jak jsem tu již někde četla, prostě mi bylo divný cvičit a posilovat a pak večer sežrat tabulku čokolády No takže začnu zítra s ještě pevnějším režimem a začnu se měřit...díky moc

arrow
profile_image
camelopard
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pokud máte rádi různé motivační stránky s fotkama, tak vás zvu na tuto FB stránku.
https://www.facebook.com/IWorkoutBecauseILoveMyBod yNotBecauseIHateIt

Na mě osobně tohle jako motivace funguje.

arrow
profile_image
Terezzzaaa
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi už to tu někdo psal. Není to o tom se ze všech sil nutit a přemlouvat. U toho pak člověk nikdy nemůže vydržet. Když je skutečné odhodláni, tak to jde. A ne to dělat kvůli okolí, ale kvůli sobě, svému dobrému pocitu. Pak se do toho nemusíte nutit:-)

Já strašně nerada cvičím někde, kde je na mě vidět (nejsem ten typ, co je štíhlý a potřebuje zpevnit. Já jsem prostě buřt s disfunkčním spalováním, ale na pohybu jsem závislá) - takže jsem začala chodit na spinnng, kde se jezdí de facto potmě. Další dobrou motivací je chodit s někým, to pomáhá - ono pak i může pokračovat sám, až pozná prostředí (takže nehodit do nějakých vyhajpovaných fitek, kde jen půlka naolejovaného osazenstva pózuje u strojů). A pak mi pomohlo, najít si vnitřní motivaci, proč chodit tam a tam. Například trenéra - fešáka

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji truksajda: á strašně nerada cvičím někde

nápodobně a navíc mě nebaví cvičení nějak plánovat.
Vyřešil to xbox a Just dance hra na kinect.

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Jednoznačně trenér... Chodím 3x týdně .. Fitko mě baví, ale když chodím sama, tak za prvé se nedonutím a když se mi nechce, tak se na to vykvajznu.. a za druhé mě hlídá a byť už bych zvládla cvičit sama, přece jen mi stále hlídá techniku.. navíc bez něj bych nezvedla co zvednu a moje tělo by nevypadalo, tak jako dnes.. Patří mu můj velký dík... Pokud by chtěl někdo kontakt, tak písněte SZ.. zašlu... Praha.

arrow
profile_image
Ibet
od 21. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

07:00:03 - Připojeno během spojování:
Nebaví mě pohyb

Ahoj. Mám problém - nebaví mě pohyb. Nebaví mě sporty, hodiny tělocviku, fitko, běhání..... Chtěla bych si.trošku vyformovat postavu do plavek, ale jakmile na to dojde, prostě se mi do toho nechce. Ani ne proto, že bych byla líná, spíš je mi to nepříjemné, nemám z toho takový ten dobrý pocit a uznejte, že když to člověk nedělá se zájmem, je celá činnost předem odsouzená k rychlému konci. A tak se vás ptám, jaké činnosti pomáhají formování postavy, ale se sportem nemají moc společného?
Samozřejmě vím, že výsledek se bude dostavovat pomaleji a že změna jídelníčku je nutností.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

hlavní je motivace, pokud ji nemáš, nedonutíš se.
Já cvičím tak, aby mě to bavilo. Pustím si trance, skočím si na rock n roll stepper a je to zábavné. Bez hudby by mě to bavilo 5 minut, takhle klidně dám celý hodinový set.
Snažím se dělat pohyb, který mě baví.

arrow
Neprodává v Bazaru

Důležitá je pro mě motivace. Má se i vrátit přítel ze služební 3 měsíční cesty tak makám jak drak ale taky mě to někdy nebaví, nechce se mi.. tak den vynechám nebo si dám míň důležitá je strava, no :/ Co si za sporty vše zkoušela? Běh, kolečkové, kolo, cvičení doma, se skupinou. ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené