Smazat

Jak se zbavit otravných telefonistů

Ahoj, zajímá mě, jestli máte nějaký osvědčený "recept" jak se zbavit velice často otravných a neodbytných telefonistů, kteří nabízí tarify nebo nějaké nesmysly (rybí olej, ponožky, knihy...). Pokládáte rovnou telefon nebo se s něma vybavujete? Nebo vůbec nezvedáte cizí čísla?

Mně včera po 10 min přesvědčování napadlo říct, že se za pů roku stěhuju do zahraničí, takže by mi smlouva na 36 měsíců byla k ničemu. Vím, že nejlepší je to hned položit, ale já mám v sobě asi zakořeněný nějaký divný typ slušnosti nebo co a proto je aspoň nechám říct co nabízí a pak už na mě zkouší všechny ty psycho argumenty
 
arrow
profile_image
LittleCharm mojeid
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po otázce "Máte chviličku?" apod., kterou většinou řeknou hned na úvod, se omluvím, že bohužel ne, neboť jsem právě na cestě na pracovní schůzku/soud/jednání apod. Na další dotaz "A kdy Vám můžeme znovu zavolat?" odpovídám, že jsem časově zaneprázdněná a čas na bankovní úvěry/kreditní karty/lepší tarify apod. skuetčně nemám. Jsem slušná, ale rázná.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Neznámá čísla nezvedám, když někdo takový volá nejprve si zkusím přes Google číslo vyhledat - většinou najdu informace o tom,že je to nějaký telefonní operátor nabízející své služby a na základě toho si číslo v telefonu zablokuji,aby příště znovu neotravovalo. Ale je fakt,že poslední dobou je to pořád něco - každý týden alespoň 2hovory od nějakého nabízejícího a pokaždé z jiného čísla.

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Počkám podle toho, co nabízí a i když vím, že si nic objednávat a dokonce jen přes telefon nebudu, pak řeknu děkuji ale nemám zájem a ihned položím

arrow
profile_image
AnarchistCatOwner
od 5. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takové telefony opravdu nenávidím, stalo se mi to zatím jen párkrát, ale pokaždé platilo jednoduché "děkuji, nemám zájem". Když to řeknu jednou, snaží se mě ještě ukecat; to je v půlce věty zastavím takto "omlouvám se, že vás přerušuji, ale opravdu nemám zájem, nashledanou".

Zatím to pokaždé fungovalo, samozřejmě spousta z těch otravnějších by pokračovala dál a snažila se mi něco vnutit; na takové jsem naštěstí ještě nenarazila, ale to už bych jim to pak normálně položila.

arrow
profile_image
wmichaela
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechám vypovídat těch úvodních pár vět a pak řeknu "ne, rozhodně nemám zájem, děkuji, nashledanou". Hotovo dvacet.

arrow
profile_image
HanLiu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Wild Paula: to jsou ale jen ty od tmobile, takže to na podprsenky, kreditky atd moc nepomůže.
Já v takovém případě říkám, že si přeji být vyřazena z databáze, ze zákona ti pak už stejná firma volat nesmí, pokud ano, dá se to nahlásit na UOOU.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě teda otravují jen od T-mobile. Po větě : ,,...... od společnosti T-mobile dobrý den" rázně odpovím ,,Nashledanou" a rovnou telefon típnu. Když něco budu chtít, zavolám, nemají mě co obtěžovat.

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Wild Paula:
to je super! v jaké nabídce to mám udělat? zavolat na infolinku a tam někde?

arrow
profile_image
Moomee
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji noeud: v jaké nabídce to mám udělat?

Já jsem to zaškrtla taky někde na netu v sekci "Můj T-mobile" a od té doby mi nikdo s žádnou nabídkou nevolal. Zkus se poptat na info lince.
Jinak jakékoliv takové nabídky odmítám jednoduchým: "děkuji, nemám zájem, nashledanou". Sama jsem někdy na druhém konci drátu, pracuju v bankovnictví a musím kontaktovat klienta s nějakou nabídkou a vím, jak je to nepříjemné, když na vás někdo vyjede, tak se snažím být slušná.

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já to vždycky típnu ségra říká: "Není mi 18 a rodiče nejsou doma. Nashledanou."

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja väčšinou praskám rovno telefonom, ked sa mi predstavia bez odpovede ním len šlahnem

arrow
profile_image
Vendys123
od 1. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já je vždycky dřív vyslechla, protože mi to bylo trapný jim lhát, ale pak mě vždycky nakrkla moje neschopnost to hned ukončit, takže teď už se s nima nevybavuju. většinou si vymyslím nějakou blbinu a nebo se aspoň snažím znít jako úplná blbka .. tuhle jsem jim řekla, že mi přítel zakázal mluvit s cizíma lidma po telefonu, protože je to nebezpečný.. nebo minule že jsem těhotná a přítel tvrdí že telefonní vlny škodí plodu, takže se omlouvám, na shledanou..

arrow
profile_image
Midlinkaaa mojeid
od 26. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak některé jste mě teda pobavily jak vtipně odpovídáte Asi něco z toho jednou zkusím až zase někdo bude volat

Já také vždy po otázce jestli mám chvilku říkám že nemám, že jsem v práci a nevím kdy budu mít čas. Pak už volá to samé číslo takže nezvedám. Většinou to zkusí tak 3x - 4x a konec ... Jedno mi takhle někdo volal týden každý den 2x

A nejlépe když volá někdo v zastoupení společnosti t-mobile a nabízí mi velice výhodnou a lákavou nabídku a já po chvili VŽDY zjišťuji, že buď ten tarif, který mi zrovna nabízejí už dávno mám a nebo mi nabízejí něco horšího Jakmůže volat někdo kdo je jakože t-mobile a přitom vůbec neví jaký mám tarif, kolik provolám atd. no nervy

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak z druhé strany - já nesnáším neslušnost lidí, kteří neumí říct ani nashle a položí telefon. Je to nevychovanost. A já jim nevolám ze srandy, je to moje práce

Cituji Midlinkaaa: Jakmůže volat někdo kdo je jakože t-mobile a přitom vůbec neví jaký mám tarif, kolik provolám atd. no nervy

může to být jen smluvní partner a nemá přístup do T-mobile databáze.

 

Váš příspěvek

Jak se zbavit otravných telefonistů

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené