Smazat

Jak se zbavit otravných telefonistů

Ahoj, zajímá mě, jestli máte nějaký osvědčený "recept" jak se zbavit velice často otravných a neodbytných telefonistů, kteří nabízí tarify nebo nějaké nesmysly (rybí olej, ponožky, knihy...). Pokládáte rovnou telefon nebo se s něma vybavujete? Nebo vůbec nezvedáte cizí čísla?

Mně včera po 10 min přesvědčování napadlo říct, že se za pů roku stěhuju do zahraničí, takže by mi smlouva na 36 měsíců byla k ničemu. Vím, že nejlepší je to hned položit, ale já mám v sobě asi zakořeněný nějaký divný typ slušnosti nebo co a proto je aspoň nechám říct co nabízí a pak už na mě zkouší všechny ty psycho argumenty
 
arrow
profile_image
Kláruš
od 25. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já už teď většinou říkám, že se dovolali do prezidentské kanceláře a že je tady důležité jednání ohledně mezinárodního jaderného programu a tak už mi většinou ten dotyčný nic nenabízí....A nebe naposledy když mi někdo volal a zeptal se, jestli mluví s paní XY ,tak jsem řekla, že ne, že mluví s Anče od Trautmberka . Sice si uvědomuju, že to není úplně fér, ale oni se chovají neomaleněa vzledem k tomu, že mi volá někdo tak určitě třikrát týdně, tak toho mám vcelku dost. No a když začnou aspoň trochu slušně a já to odmítám a oni přilévají vodu do ohně, tak se jich ptám, jestli jim mám zdarma dát pár psychologických tipů, jak jednat se zákazníkem a to většinou pak oni prásknou telefonem.

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kláruš: oni přilévají vodu do ohně

Přilévají, protože musí. Raději nadávky od zákazníků než pojeb od vedení, že málo nutí a mají krátké hovory. To je celé. Pokud na to jdou nějak špatně, tak je to zase chyba vedení, že je nic nenaučí, od kámošky vím, že zrovna u nich ve firmě žádné extra vstupní školení neměli, prostě dostali papír se scénářem a dělej, co umíš.

arrow
profile_image
SýkorkaModřinka
od 9. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Napsala jsem na T-Mobile email, že si nepřeji, aby bylo mé číslo zveřejňováno, víte, jak dáváte souhlas s poskytováním údajů, a od té doby...2roky..klepu...mám klid

Já rovnou zavěsim. Jednou jsem se nervla a nadiktovala operátorce email: ********************** tak zavěsila sama a dlouho nikdo nevolal. Něco od O2.

arrow
profile_image
The Criminalist
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte nevím, jestli už to tu někdo psal, ale když se dovolají mamce a nabízí všemožný úžasný produkty, tak jim vždycky řekne: "Nezlobte se, já mám peněz dost." A má vystaráno

Já cizí čísla ani nezvedám ..tím mám řeč ušetřenou a když to přeci jen zvednu, tak jim řeknu hned, že nemám zájem a položím to ...

 

Váš příspěvek

Jak se zbavit otravných telefonistů

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené