arrow
profile_image
bublina1
od 23. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím o radu jak celkově zdravě ztloustnout, hlavně v obličeji. Dívám se na fotky a můj obličej je kost & kůže a vypadám poněkud nemocně. Nevíte nějakou dobrou radu, jak zlepšit svůj vzhled? Pomohlo by pravidelně sportovat? Děkuji za připadné reakce na toto téma.

Ahoj, nejdřív bych se zeptala, jestli jsi celkově hubená nebo jen v obličeji? Pokud potřebuješ přibrat celkově, tak bych ti doporučila prostudovat nějaké publikace nebo články na téma "jak zdravě přibrat", něco jako je třeba tenhle článek:

http://ona.idnes.cz/krasa.asp?c=A070430_100614_ona _krasa_ves

Pokud jsi hubená pouze v obličeji, jinak máš normální váhu, tak to je těžké, možná máš zkrátka takovou stavbu kostí, štíhlý obličej- dáno geneticky. Pod tím "vypadám nemocně" se dá taky představit spoustu věcí- jestli máš na mysli i barvu v obličeji, celkově třeba "ztrhané rysy", pytle pod očima například?

arrow
profile_image
Bridget Jones
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zlepšit si postavu a zároveň ztloustnout v obličeji je podle mě nemožné, pokud nejsi vyloženě hubená a nechceš přibrat i na těle.

arrow
profile_image
bublina1
od 23. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měřím 176 cm a vážím mě kolísá mezi 60 - 62 kg. Asi je to ještě v rozmezí BMI indexu ideální váhy, ale přibrat bych asi potřebovala celkově. Dřív jsem mívala tak o 5kg víc a myslím, že mě to i víc slušelo. Taky vypadám v obličeji docela utahaně.. Nevím, jestli by se to nezlepšilo třeba sportem..

A kolik ti je let? Věkem se rysy obličeje taky mění, kůže povoluje, záleží opravdu na genetických předpokladech- jinak utahaně můžeš vypadat přechodně třeba z nějakých starostí a stresů. Sportem se určitě v tomhle směru nic nezmění, ale samozřejmě sportuj, zpevníš tělo a celkově to děláš pro sebe. Jinak pokud chceš celkově přibrat, tak zkus nějaký ten jídelníček sestavený pro tenhle záměr.

arrow
profile_image
bublina1
od 23. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za pár měsíců mě bude 30 let.

Zkus se vyhýbat tomu, co tento vzhled podporuje - cigarety, slunění, dehydratace, tvrdý make-up, tmavá barva na vlasech. Každému s věkem ubývá tuk v obličeji, ale dá se to zmírnit. A hodně pomůžou třpytivé náušnice

To já jsem zase dřív bývala v obličeji hubenější, teď jsem taková buclatá a trochu mě to štve..

Jinak na ten unavenej vzhled zkus nějaký rozjasňovač. A taky bych být tebou nenosila tmavé oblečení. Jinak sport si myslím, že by mohl pomoc, třeba nějaký aerobic. A taky jestli máš hodně stresu, zajdi třeba na procházku do přírody načerpat trochu energie

arrow
profile_image
bublina1
od 23. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná by to mohlo být i tím učesem. Nechávám si narůst dlouhé vlasy.. zatím je mam asi po lopatky.. možná že tim i ten obličej více protahují..

Reaguji na bublina1:
Ahoj
já mám 182cm, mám asi 60kg, měla jsem i o 2 kg někdy míň někdy loni, ale v obličeji vyhublá nejsem, protože mám hranatý obličej (prostě velkou hlavu ).
Takže myslím, že to je tvarem obličeje..
Ty dlouhé vlasy to je pravda, ale pokud je nemáš splihlé a jsou upravené, tak to není tím..
Nebo zkusit dotvarovat tvářenkou či rozjasňovačem?

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na bublina1:
taky si myslím, že to bude spíš typem obličeje. Určitě si vlasky nechej sestříhat a provzdušnit kolem obličeje, aby ti vlasy úplně "neležely" na obličeji, aby na něm nebyly přicáplé.
Co se týče líčení, tak doporučuji používat hlavně tvářenku a bronzer. Bronzerem vymodeluješ tvář. Uděláš rybí pusu a do propadlin pod lícní kostí nanešeš štětcem jemně bronzer a štětec povedeš i přes spánky a přes čelo, ale pozor, pouze horní část, prostor nad obočím má zůstat světlý - opticky tozkrátí obličej. Potom můžeš nanést i na bradu.Přikládám hezké video o celém makeupu
Jinak sem tam použiji ještě nějaký rozjasňovač nad lícní kosti, trošku ti vystoupnou a pak mezi obočí.

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na klaris: hodně tam jde odkoukat. Ale... nejdřív tedy nanáší makeup, potom korektor. A zdůrazňuje potřebu nanést bronzer, abychom vypadaly krásně zdravě. Mluví o třech pohybech - z čela přes líčka a po bradu. Potom tvářenku, která má být stejné barvy jako tvé "červenání se". A pak už se jedná o oči a lesk na rty. Dala jsem to tu hlavně kvůli těm pohybům štětce při nanášení bronzeru.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené