arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na PrinzessinM: Jinak ty jsi HA nasadila z důvodu nějakých problémů nebo jen čistě ochranných? Protože pokud jsi neměla problémy předtím, tak by s tebou asi vysazení logicky nic neudělalo..

arrow
profile_image
pazatko
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Užívala jsem antikoncepci Chloe nebo Minerva-je to to samé především kvůli silnému ochlupení v obličeji a akné. Perfektně to zabralo, pleť jak mimino bez akné i chloupků-ale trvalo to tak rok, nástup maximálního účinku. No brala jsem to asi 5 let a objevily se zase nežádoucí účinky- absolutní nezájem o partnera, zvýšená chut k jídlu....tak jsem to pak vysadila a psychicky i fyzicky se cítila moc dobře.Zpočátku i pleť byla beze změn.Trvalo to 2 roky, než mi opět začalo růst ochlupení ve velké míře a mastit se mi pleť.A ted nevím co dál?Zase na 2 roky nasadit a pak z toho mít 2 roky po vysazení účinky?Musím se poradit s gynekologem

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pazatko: O tom to právě je. Jaký má smysl být celý život na antikoncepci, kromě toho že člověk platí dovolené těm gráz lům z farmaceutických firem?

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajímalo by mě jak je na tom Laky?

Cituji Sportacka: Zajímalo by mě jak je na tom Laky

Musíš mít trpělivost,protože bych si prášek měla vzít ve čtvrtek a nevezmu takže ti zatím neumím podat zprávu o stavu .Ale budu referovat neboj.

arrow
profile_image
pehamek
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně naopak po vysazení prášků problémy začaly. Před práškama jsem neměla žádné problémy a začala jsem je brát, jen abych neotěhotěnla a ne že jsem chtěla řešit nějaký další přidružený problém. Po letech po vysazení se mi po cca roce od vysazení objevilo akné v obličeji. Buď bych musela brát znovu prášky, což nechci a nebo chodit na kožní pro mastičku a vodičku, což chodím. Naštěstí to akné nebylo nějak hrozný, takže asi do týdne, max 14 dní mi akné po přípravcích od kožařky znizelo a teď si to už jen udržuju, že když se mi někde objeví, tak si to tím potřu. Jinak brala jsem Pramíno - po něm jsem ale přibrala, tak mi doktorka dala Regulon, který jsem brala asi 2 roky a potom dlouho jsem brala Belaru a ta byla taky v pohodě.

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pehamek: Mně naopak po vysazení prášků problémy začaly. Před práškama jsem neměla žádné problémy a začala jsem je brát, jen abych neotěhotěnla a ne že jsem chtěla řešit nějaký další přidružený problém. Po letech po vysazení se mi po cca roce od vysazení objevilo akné v obličeji. Buď bych musela brát znovu prášky, což nechci

No právě Jenže princip působení antikoncepce asi směřuje k tomu, aby to člověk bral pořád - pokud nechce pozorovat tu spoušť problémů a příznaků pokaždé když vysadí

arrow
profile_image
pehamek
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sportacka: No já bohužel když jsem začala brát, tak jsem neměla ani ponětí, že jakmile vysadím, tak budu mít nějaké potíže, byť u mě to je akné v malém množství, ale stejně

arrow
profile_image
MakyM
od 20. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj... Já jím HA asi od mých šestnácti let...ale před tím jsem měla strašný hormonální zmatky v těle (zhruba od jedenácti). Měla jsem menses třeba i 3x do měsíce! No hrůza. S HA mám samozřejmě cyklus pravidelný..ale taky se bojím co se bude dít až jednou vysadím.
Četla jsem teď v časopise článek o hormonální józe .. a docela mi to leží v hlavě.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Sportacka: Protože pokud jsi neměla problémy předtím, tak by s tebou asi vysazení logicky nic neudělalo..

No... tak já před nasazením HA neměla žádné problémy, ani s pletí, tak normálně občas pupínek. Začala jsem brát čistě z důvodu ochrany před otěhotněním. Ale po vysazení nastala katastrofa na mé tváři a zádech. A za 6 měsíců vcelku žádné zlepšení...

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na katula: A co jsi brala?

mě paradoxně braní HA akné vyvovalo, nejprve to začalo pak pigmentovými skvrnami, po čase se přidaly ucpané póry a jak jsem to nípala, tak se mi po celé bradě roznesly bakterie a skončila jsem na curacné kvůli obrovským bolákům. Nyní jsem čtyři měsíce bez HA a měsíc po dobrání curacné, akné se trochu vrací zpět, ale není to tak strašné. dnes jsem si koupila tinkturu z červeného jetele, piju čaje na ledviny a jím zdravě, tak uvidím. k HA se už nikdy nechci vracet!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené