rattty

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

rattty

Doufám, že už se k tomu dokopu, protože se k tomu snažím rozhodnout cca dva roky,ale pokaždý si jakoby dáme další šanci.

arrow
profile_image
Morgan81
od 4. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chválim tě, žes udělala alespoň ten jeden krok správným směrem. Někomu prostě trvá dýl, než se rozhoupe, někdo potřebuje dostat opravdu pořádnou ťafku, to je jako ve vztazích. Teď si tak uvědomuju, že já to takhle vždycky řešila i s partnery. Jak se mi na začátku vztahu něco nelíbilo, dotklo se mě, urazilo mě, žádné servítky. Nechceš, tak si jdi! Nevim jestli je to dobře nebo ne, asi bych se občas měla krotit, ale na druhou stranu jsem ráda, že jsem se v ničem nešťourala tak dlouho jako moje kamarádky, které byly nešťastné a nedokázaly vztah nebo i kamarádství ukončit.
Jen si stůj za svým a při další příležitosti, kdy by se tvoje kamarádka snažila to zase urovnat, bych byla odměřená, řekla bych, že už to řešit nebudete, že na to máte každá jinej náhled, a co se týče dalšího kamarádění, uzavřela bych to větou "já se kdyžtak někdy ozvu." Jen bych to zbytečně nepitvala, možná by to uplně nechtěně skončilo u toho že by ses jí ještě omluvila a začalo by to zase nanovo...
Těžko radit, no... ono to občas jde ze třetí strany jednoduše, ale pak na vlastní kůži to tak jednoduchý neni.
Važ si věcí, které máš, přítele, prácie ostatních kamarádů, rodiny, zdraví, přemýšlej nad společnou budoucností a netrap se tím, co si myslí nebo napíše nějaká kačena

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Morgan81
ahoj, teď o víkendu mi ještě psala, zda tedy jdu za svědka, či ne. Nevím, co je nepochopitelné na tom, když napíšu, že lepší bude, když si najde jiného svědka. Takže jsem zopakovala, že ne. Na to mi napsala - to aspoň ušetříš na šatech.
Jakoby kamarádství, chtít za svědka, či ne - stalo na cca třech tisících.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tyweee: Jakoby kamarádství, chtít za svědka, či ne - stalo na cca třech tisících.

No i to se stává. Někdo to třeba přepočítává na peníze. A nebo prostě tě chtěla jenom popíchnout. Netřeba se tím trápit.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

PardGalen
Jééééééééé, ty jsi moderátor, tak to gratulace. Ale to je mimo téma.
Ona je ten typ, co je až zákařná. A pak, když ji řekneš, že ti to vadí, tak se diví. Tohle je přesně ten případ, kdy kdysi bych ji poslala někam, ale teď už jsem ani neodopovídala. To bych ji mohla napsat, že jsme se ji hodili, když potřebovala levněji opravit auto, sehnat kola, radio, atd. A teď chce vrátit ohrádku pro psa, kterou jsme si půjčili, když naše poslední bulička byla mimčo. Jelikož si na ní zvykla, tak jsme jí z toho udělali takovou boudu. Stojí tisíc kč. Takže za levno ji pomoci ok,ale nad tímhle mávnou rukou ne. Přitom nedávno prodali chalupu docela za dost peněz. Mě ta tisícovka nezabije,ale to je jen pro přirovnání, co se stane tak z člověka, který do všeho strká peníze.

tyweee
myslím, že si sa tým neísť za svedka rozhodla dobre. Také kamarátstva sú iba vyčerpávajúce. Spolu s polovičkou razíme názor, že keď je niekto taký, ako vaši kamaráti, žiadnu pomoc neocení a sú z toho len problémy a v konečnom dôsledku ten, kto sa snaží a chce pomôcť, je za blbca. Zbytočne sa oberáš o sily a pozitívnu energiu.

arrow
profile_image
Vaneska
od 3. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tyweee
podle toho co píšeš bych jí už poslala někam. Co je to za chování! Je dobře, že jí nejdeš za svědka a já bych jí i vymazala také ze života. Měla by se stydět, vy jí opravujete auto a ona tohle. Jestli je hodně kritická atd atd jak popisuješ, nemá to vůbec smysl s ní. Taky jsem měla kamarádku od základky..každej mi už říkal že se s ní ještě bavíš, dělala podrazy, lhala a já vždycky tupě odpustila.Ale pak už to přeteklo a ted jí už rok ani nepozdravím. Někdy mě to mrzí, ale říkám si, že to nikam nevede..i to, že se smáli expříteli, že má vadu řeči..tyhle lidi nemám ráda. Určitě jak už tady bylo zmiňováno ti akorát bere enerigii..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Shanka
Tak takový názor má i přítel, asi je to tím, že je taky Slovák Jen já hloupá furt to řeším z té strany a z té. Hlavně neublížit, vše zabalit tak, aby to druhého nebolelo, když mu chci říct něco ošklivého...

Cituji tyweee: Jen já hloupá furt to řeším z té strany a z té. Hlavně neublížit, vše zabalit tak, aby to druhého nebolelo, když mu chci říct něco ošklivého...

týmto ale s najväčšou pravdepodobnosťou ublížiš sebe. Jedna vec je byť taktný a ústretový a druhá, keď sa dávaš stále na posledné miesto, len aby boli ostatní spokojní. Mali by ste s priateľom viac myslieť na seba, aby ste boli v pohode a nemíňali energiu na niekoho, kto za to nestojí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Vaneska
Právě, že mi to mrzí. Mrzí mi ty roky. A hlavně mi mrzí to, že je jiná. Vždycky jsem slýchavala, že když se někomu narodí ditě, tak že věci, co jsou malicherné, malicherností zůstavájí kor u rodiču dětí,ale ona stále řeší. Dokonce, když jsem napsala do té diskuze, kam spolu chodíme, že jedu na víkend pryč. Tak mi poté vyčinila, že jezdím s jinýma lidma a za ni nepřijedu. Přítom ví, že se k ní těžko dostává a o víknedu to není možný, když nejsem řidič.
Přitom nejsem tvor, který má spousty kamarádů. A snad nejsem někomu povinná se spovídat, když si jedu někam jinam, s někým jiným. Ona si zvolila život jaký žije, kde žije a s kým žije. Pokud zastává takové názory, tak hold asi bude sama.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Shanka
kolíkrát jsem jí od huby napsala, co si myslím,ale pak jsem to smazala. Já nevím,ale je mi pak ze sebe zle

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tyweee: kolíkrát jsem jí od huby napsala, co si myslím,ale pak jsem to smazala. Já nevím,ale je mi pak ze sebe zle

Ani se ti nedivím. Upřímnost je to nejlepší co může být a je jedno jak moc bolí. Pokud to ten druhý není schopen zvládnout nestojí za to. Nejlepší bude jí prostě škrtnout, vyrovnat dluhy, popřát hodně štěstí a už o ní nezavadit ani pohledem. Tím co děláš ubližuješ akorát sobě a to za to nestojí.

Děkuji za gratulaci.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

PardGalen
Trochu jsem nad tím teď uvažovala - asi je to tím, že jsem chcíplá a tak mi to i myslí) - že spíš, než narovinu ji to říct, tak vycouvat a neozývat se. Nevím, čím to je,ale pokaždé, když jsem ty dveře zavřela, tak mě to štvalo. Zatímco, když dělám, že je vše ok, tak furt přemýšlím, jestli mi to je líto. Pak se omluvím (vím, že jsem b.blbá) a jedeme dál.

Mě kdysi i naštvalo, že neumí ani říct děkuju. Když neměla práci, tak jsem ji dotáhla do mý předchozí, řekla jsem ji o tom servru, kam chodím a ona tam se najednou připojila, i když řikala, že ne. Prostě tam už chodím minimálně, jelikož se bojím tam něco někdě říct.Dozvěděla jsem se totiž, že tam si taky pustíla hubu na špacýr a hodnotila můj duševní stav, když jsem zrovna na tom nebyla dobře. Prostě jednou nahoru, jednou dolu a takový velký zlom nastal, když jsem fakt na tom byla zle a ona mi vyčetla kravinku, kterou by asi nikdo neřešil.

arrow
profile_image
Jersika
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tywee

Ahojky, tak jsem to pročetla a nestačím zírat ! Chápu, že pokud se s ní znáš 12 let a prožily jste spolu spoustu super věcí, tak je Ti líto přetrhat vazby, ale tahle holčina si žádné přátelství a ohledy nezaslouží. Pokud by to bylo poprvé, možná bych to brala tak, že má před svatbou a je třeba ve stresu, ale jestli se už tak zachovala v minulosti, je to v její povaze. Lidi se mění, někteří opravdu moc, i z nejlepší kamarádky se časem může vyklubat prvotřídní potvora . A než se trápit kvůli ní, je lepší si najít jiné kamarádky (nemusíš smutnit, že momentálně jich moc nemáš). Zkus začít chodit sportovat, na orientální tance, do klubu, kamkoli, určitě se s někým seznámíš a bude Ti líp, než pořád slepovat přátelství s někým, kdo už dávno přítelkyně není..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené