Smazat

Křesťanství jako noční můra ve vztahu po dvou letech

Ahoj, potřebovala bych radu, jelikož jsem v začarovaném kruhu. Přítel se strašně změnil, já ho miluji a nerada bych si hledala někoho nového, ale tyhle změny špatně nesu. Poraďte mi co mám dělat.

Ahoj, jsem ve vztahu necelé dva roky a od začátku jsme na to šli moc rychle. Já mám 20 a přítel bude mít brzy 25. V podstatě chození ani neproběhlo..Jelikož je přítel z Trenčína/hodina a půl cesty ode mě/ , jezdil ke mě hned od začátku třeba na 4 dny. Pak se to stupňovalo byl z toho týden, dva týdny až se nakonec ke mě přestěhoval/bydlím s rodiči a sestrou/ a našel si v česku práci. Asi hned na začátek bych měla říci, že přítel studoval teologii- měl být knězem, dal si rok pauzu, aby se ujistil, že to chce dělat..a mezitím si našel mě. Studium tedy přerušil úplně. Stále ale chodil do kostela a modlil se pravidelně. První rok byl nádherný, přítel byl a stále je pozorný a strašně hodný a takový pravý gantleman. Sex jsme měli asi po třetím měsíci chození a doposud skoro každý den. Před třemi dny se ale přítel úplně změnil, řekl mi, že není duševně spokojený a naplněn. Že už nechce mít sex, že ani neví zda se mnou chce být a jestli chce se mnou bydlet. Dal mi úplnou nejistotu, mám v hlavě zmatek. Dnes jsme se ale o tom opět bavili a řekl mi, že mě miluje, ale že sex chce mít až po svatbě. Že když má sex, tak pak si daleko více všímá ženských okolo, sleduje péčko a onanuje/ kvůli jeho onanování jsme se v poslední době hádali, nelíbilo se mi to, on to nechtěl dělat, ale že ho to vždy zlákalo a byl to začarovaný kruh/. Já jsem z toho nešťastná. Vydržím být bez sexu měsíce, ale roky? Svatbu plánuji až tak za 3-4 roky. Já mám strach, že by náš vztah bez sexu nepřežil, přece jen se mu tím odevzdávám a dávám mu tím najevo, že ho miluji, předávám mu city, emoce a celkově se tak utužujeme. Když si ale představím, že nebudeme mít sex například další tři roky je to pro mne nepochopitelné a nelogické. Navrhla jsem, že nemusíme mít sex každý druhý den, ale třeba jednou za měsíc, když dostaneme chuť. Že přece není hřích mít někoho rád a milovat se s ním z lásky. On, že si to musí promyslet. Teď nevím co přijde dalšího? Já osobně jsem pokřtěná a byla jsem i u sv. přijímání, ale poslední 4 roky, to nějak "ignoruji". Daleko mne více přitahuje buddhismus. Rozhodně nevěřím v člověka, který stvořil celý svět..a musím se teď podle něj řídit. To je to, že přítel neustále se obrací k víře když má třeba nějaký problém, nebo neví co dál. Čeká co mu řekne Bůh, jestli to je dobré nebo ne. Já to samozřejmě akceptuji, akceptuji tuto víru, nevyčítám mu to, zajdu s ním i do kostela. Ale tohle sousto je už pro mne moc velké..napište mi prosím váš názor, za každý budu ráda
 
arrow
profile_image
luckka3
od 29. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Johanita: Já vím, ale teď to tak na mne všechno padá, že mi připadá, že už nikoho nenajdu. To by mě taky zajímalo co bude dál..v dnešní době aby si člověk hledal chlapa ateistu

 

Váš příspěvek

Křesťanství jako noční můra ve vztahu po dvou letech

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené