Smazat

Láska na celý život

AHoj,věříte na lásku na celý život? S expřítelem jsem se seznámila u nás doma - něco opravoval a hned to zajiskřilo. Bohužel po roce se bezdůvodně rozešel a dle kartářky v tom byla jiná. Známá také vykládá a také viděla jinou. I pomalu po roce,co s ním nejsem ho mám pořád stejně ráda - možná i víc,prostě i když se snažím,tak zapomenout nemohu. Dle kartářky je můj osudový a já to také tak cítím. Měl u nás doma ještě něco opravit,ale prostě vázla komunikace,takže jsem mu na radu kartářky zavolala,ale raději z jiného telefonu. Zněl strašně zdrchaně a když mně uslyšel,tak byl najednou veselejší a strašně milý. Domluvili jsme se,že se mu mám za 2 týdny ještě ozvat ohledně té opravy. Měla jsem z toho moc dobrý pocit. Myslíte,že ještě ke mně něco cítí?
 
arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud v tom tenkrát byla jiná, tak mu asi pošlapala sebevědomí, city a zametla s nim. Jestliže teď při tvém zavolání zní potěšeně nebo je mu příjemné, tak eventuálně by zájem mít mohl.

Asi to chce si to vyříkat, co se tenkrát doopravdy přihodilo a sama uvidíš a poznáš, co dál.

Ovšem je tu možnost, že pokud by to mezi vámi znovu vzešlo a byli byste spolu, tak může zase provést opět to samé, když se zakouká do jiné.

Jinak na lásku na celý život bych věřila teprve potom, co bych jí prožila.

arrow
profile_image
Petu03
od 2. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MKay: bohužel to vím pouze od kartářky,že v tom byla jiná. On mi sám neřekl,co se opravdu stalo nebo kde byla chyba. Jen prostě z toho hovoru jsem cítila,že mně má opravdu ještě rád. Čekala jsem,že bude znít otráveně nebo naštvaně nebo,že to položí,ale to se vůbec nestalo.
Ten rozchod byl pro mně na jednu stranu dobrý v tom,že jsem si uvědomila svým způsobem,co jsem dělala špatně a také jsem najednou viděla své okolí v pravé tváři. Také mi to pomohlo,že se ze mně stal silnější člověk a řekla bych,že i vzhledově mně to přidalo - šla jsem do sebe. Ikdyž jsem se snažila najít si někoho jiného,tak to stejně nejde .
Nějak vnitřně cítím,že to je ten pravý. Snad se s ním brzo uvidím a vše si vyříkáme.
Děkuji moc za odpověď a za názor .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

V první řadě - pardon, ale vykašli se na kartářku, je to blbost.. Všř srdci
V druhé řadě, počkej jak se to vyvrbí po tom co se mu za ty dva týdny ozveš ... ale bála bych se toho že

Cituji MKay: může zase provést opět to samé, když se zakouká do jiné.

Jinak na lásku na celý život už v dnešní době nevěřím. V době mládí mé babičky ano - jsou s dědou přes 50let a i když se občas štěkají tak by se bez sebe zbláznili. Veškeré páry v rodině, které jsou věkově v generaci mých rodičů (čili zhruba padesátníci a mladší) jsou rozvedené nebo v rozvodovém řízení - proto ten pesimismus

arrow
profile_image
Petu03
od 2. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Janča92: také děkuji za názor. Tak chápu to,dnešní doba je jiná. Srdce říká,že mně má rád a já jeho taky . Uvidím co řekne,až se uvidíme.

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petu03:
No možná tě má ještě rád a možná taky ne, kdyby měl zájem, tak by se choval asi trošku jinak, ale uvidíš, třeba si to vyříkáte. Spíš se reálně podívej jaký ten vztah byl a ne na nějaký kartářky.
Ohledně lásky na celý život, ano, věřím, ale chce to hodně tolerance, snahy a komunikace.

Kolik ti je let ?
Čím starší se ti dva dají dohromady, tím větší šance, že to bude "napořád", protože to mají v hlavě víc srovnané. Na lásku na celý život v 18-ti v dnešní době moc nevěřím

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Petu03: Dle kartářky je můj osudový

Víš co znamená význam slova osudový muž /žena ? Osudový neznamená na celý život.

To , že na něj nedokážeš zapomenout asi nebude onou zmiňovanou osudovostí , ale proto, že on se z tebou rozešel a ty jsi se s tím vnitřně ještě nesrovnala nebo si ho přespříliš idealizuješ. Jinak hlavně prosim tě kartářky neber tak vážně

A o tom jestli existuje láska na celý život , můžeme polemizovat až na sklonku života.

Cituji Petu03: Srdce říká,že mně má rád a já jeho taky

To, že máš někoho ráda neznamená, že spolu nutně musíte být po celý zbytek života.
Kolik ti je , moc asi ne, viď?

Nevím, co bys chtěla dělat, tak se teda sejděte a uvidíš, zda mezi váma ještě něco bude.

Osudový je dost mnohoznačný pojem - to nemusí znamenat ten pravý, možná to je spíše "lekce" od života, na které by ses měla něco naučit.

arrow
profile_image
Petu03
od 2. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: tak oba jsme už dost starý, mně je 32 a jemu 39. Kdyby mi bylo 18,tak bych na to asi taky nevěřila

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Petu03: tak oba jsme už dost starý, mně je 32 a jemu 39.

No tak ve 32 už bys mohla mít tak trošku realistický pohled na věc a nevěřit kdejakým báchorkám kartářky.

Když se s tebou rozešel a neměl ani jen tu snahu to trochu "okecat", tak nevím, co je na něm tak osudového a hlavně jestli ty pro něj jsi osudová !?
Kartářka není nic jiného, než víc nebo méně dobrý psycholog. Reaguje na to, co ji v úvodu na sebe řekneš ty a má dobrý odhad na lidi a na to, co by v té situaci mohlo být nejpravděpodobnější. Pokud se netrefí, tak se to samozřejmě svede na to, že "ona to tam vidí" a "karty nelžou" a kdeco. Věř raději své intuici ...

arrow
Neprodává v Bazaru

Já bych věřit chtěla, ale když vidím dnešní svět, jak se lidi hádají, podvádějí, uráží atd. tak to zkrátka moc nejde. Naši mají nádherný vztah, který bych si jednou přála taky, ale tak úžasnýho chlapa, jako je můj táta, stejně nikdy nepotkám. Já jsem s přítelem 4 roky a stejně vím, že to nebude napořád. Ani moje kamarádky, který se teď vehementně vdávají nebudou furt vdané, protože 2 z nich jsou už teď rozvedené a to jsou stejně staré jako já (25).
Jinak kartářkám teda nevěřím, protože ta, co mi loni věštila budoucnost se netrefila vůbec v ničem. A takový kraviny jako: vidím narození dítěte u vás v rodině, někoho povýší, budete mít peníze, lásku... jsou tak obecný, že se musí splnit skoro vždy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petu03: To mu je 39 a nevysvětlí ti příčinu rozchodu?? To mi hlava nebere...

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Petu03: tak oba jsme už dost starý, mně je 32 a jemu 39. Kdyby mi bylo 18,tak bych na to asi taky nevěřila

To já bych řekla právě naopak. Ve vašem věku tam moc osudovost nevidím, když jste se rozešli a ty ani netušíš proč a zjišťuješ to u kartářky.

 

Váš příspěvek

Láska na celý život

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené