Smazat

Láska na celý život

AHoj,věříte na lásku na celý život? S expřítelem jsem se seznámila u nás doma - něco opravoval a hned to zajiskřilo. Bohužel po roce se bezdůvodně rozešel a dle kartářky v tom byla jiná. Známá také vykládá a také viděla jinou. I pomalu po roce,co s ním nejsem ho mám pořád stejně ráda - možná i víc,prostě i když se snažím,tak zapomenout nemohu. Dle kartářky je můj osudový a já to také tak cítím. Měl u nás doma ještě něco opravit,ale prostě vázla komunikace,takže jsem mu na radu kartářky zavolala,ale raději z jiného telefonu. Zněl strašně zdrchaně a když mně uslyšel,tak byl najednou veselejší a strašně milý. Domluvili jsme se,že se mu mám za 2 týdny ještě ozvat ohledně té opravy. Měla jsem z toho moc dobrý pocit. Myslíte,že ještě ke mně něco cítí?
 
arrow
profile_image
Petu03
od 2. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak koukám,že jsem rozpoutala velkou diskuzi. Nicméně, věřím,že ON je ten pravý a také věřím,že nezahodil všechny city, co ke mně měl. Ano,je zcela jisté,že si někoho našel a neměl prostě odvahu mi to říct,ale možná mám na tom taky svůj podíl,že si našel jinou. Prostě ten čas,co jsme od sebe mi dal hodně a na hodně věcí jsem si přišla. Takže na druhou stranu všechno zlé,bylo pro něco dobré. A proč by se nám nemohlo stát,že se k sobě vrátíme.

Reaguji na Petu03:
Tak z toho posledního příspěvku mi přijde, že i kdyby ti třeba řekl, že tě podváděl a odešel za jinou, která ho teď poslala k šípku a proto se chce k tobě vrátit, tak bys ho přijala s otevřenou náručí

Cituji Petu03: možná mám na tom taky svůj podíl,že si našel jinou

Cituji Petu03: všechno zlé,bylo pro něco dobré

Cituji Petu03: proč by se nám nemohlo stát,že se k sobě vrátíme

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Necítí k tobe nic, a ty ze sebe děláš vola... Fakt nechápu...

arrow
profile_image
Petu03
od 2. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na onsall: máš podobnou zkušenost?

arrow
profile_image
Petu03
od 2. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi kdybych byla na straně ostatních,psala bych stejné příspěvky - děláš ze sebe vola,nevrátí se,nic k tobě necítí....
Ale rozhodně flintu do žita házet nebudu. Prostě věřím,že to dobře dopadne.
Pro Onsall: vola ze sebe dělat nehodlám - nikomu se nevnucuju a nechávám všemu volný průběh.

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Upřímně, já vůbec nerozumím deníčkům tohoto typu. Neřeknu, kdyby chtěl někdo konkrétní radu, ale dotazy typu "myslíte si, že ke mně ještě něco cítí" jsou opravdu k ničemu, stejně jako je k ničemu jakákoli odpověď na takový dotaz. Je to totiž skutečně jako věštění z křišťálové koule. Vlastně ještě horší, protože u té křišťálové koule se aspoň slečně můžeme podívat do obličeje a trefovat odpověď podle toho, jak na nás působí, zatímco takhle bychom měli reagovat podle pěti obecných vět.
Slečna se zřejmě potřebovala utvrdit v tom, že není jen zaslepená naivka..když se jí reakce ostatních snažily vyvést z omylu, hází je za hlavu, nebo oponuje stylem "a proč by to nebylo možné, nevzdám to".
Skutečně nechápu smysl takového vlákna. Jestli slečna potřebuje utěšit a uklidnit, má zajít za nějakou "kamarádkou", která jí všechno slepě odkýve. Asi by jí to pomohlo víc.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Majerkat: hází je za hlavu, nebo oponuje stylem "a proč by to nebylo možné, nevzdám to".

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/342807-naz naky-ze-vas-chce-byvaly-partner-zpatky.html
No, nevím nevím ....

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Majerkat: Je to totiž skutečně jako věštění z křišťálové koule.

Tak karty už to osouhlasily, teď už jenom ta koule aby se kladně vyjevila a je to stoprocentní, že se dají zase dohromady
Sorry za sarkasmus, ale taky si myslím, že je to dost naivní myslet si, že když někoho po roce donutím ke kontaktu (zakladatelka mu zavolala z jiného čísla pod záminkou opravy čehosi), že si při vzájemném setkání padnou do náruče a už se nikdy v životě neopustí. Prostě osudová láska!
Njn, třeba se stane zázrak..

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: že si při vzájemném setkání padnou do náruče

Tak leda do postele, pokud on bude zrovna mít ...... ehm, pokud zrovna nemá s kým

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adluna: taky si myslím, že ty naše idealizované celoživotní vztahy prarodičů jsou hlavně v naší hlavě a oni vědí své

Nemusí to tak být, přece je vidět, jak se k sobě chovají, ale je jasný, že různý problémy, který řešili, se člověk nedozví. Moji prarodiče třeba hezkej vztah nemají a ani nikdy neměli, ale třeba rodiče ano. Takže souhlasím s tebou, že to není o věku, ale spíš o lidech.

 

Váš příspěvek

Láska na celý život

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené