Smazat

Láska na celý život

AHoj,věříte na lásku na celý život? S expřítelem jsem se seznámila u nás doma - něco opravoval a hned to zajiskřilo. Bohužel po roce se bezdůvodně rozešel a dle kartářky v tom byla jiná. Známá také vykládá a také viděla jinou. I pomalu po roce,co s ním nejsem ho mám pořád stejně ráda - možná i víc,prostě i když se snažím,tak zapomenout nemohu. Dle kartářky je můj osudový a já to také tak cítím. Měl u nás doma ještě něco opravit,ale prostě vázla komunikace,takže jsem mu na radu kartářky zavolala,ale raději z jiného telefonu. Zněl strašně zdrchaně a když mně uslyšel,tak byl najednou veselejší a strašně milý. Domluvili jsme se,že se mu mám za 2 týdny ještě ozvat ohledně té opravy. Měla jsem z toho moc dobrý pocit. Myslíte,že ještě ke mně něco cítí?
 
arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji VeronikaEma: ale tak úžasnýho chlapa, jako je můj táta, stejně nikdy nepotkám. Já jsem s přítelem 4 roky a stejně vím, že to nebude napořád. Ani moje kamarádky, který se teď vehementně vdávají nebudou furt vdané

No potěš koště. Pokud si tohle budeš opakovat dokola, tak nejenže žádného úžasného chlapa nepotkáš, ale i ten stávající odejde za nějakou optimističtější povahou. Zcela nechápu, proč si s někým, o kom víš, že jej stejně nechceš a obíráš se o šanci potkat někoho lepšího. a z toho "vehementního vdávaní" cítím kyselé hrozny a to ani nejsem kartářka ....
Ne, vážně. Život není až tak špatný a všichni chlapi nejsou takové , jak to vidíš ty, ale pokud se v tom budeš utvrzovat a brát cokoliv, "jen aby bylo", tak na to nepřijdeš

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: Svýho taťku miluju nade vše, protože tady byl vždycky pro mě, když mi bylo smutno, špatně atd. Což se o dalších lidech říct nedá. Vždycky jsem narazila na výmluvy. Takže vím, že taťka je nejúžasnější chlap na světa! Mýho taky miluju, to je jasný, jinak bych s ním asi nebyla, ne? Ale když vidím, jak se lidi podvádějí, lžou si, nadávají si (viz 4 deníčky z 5), tak bych musela být moc veliká optimistka, abych si myslela, že budu jediná vyvolená a nerozvedená Nejsem pesimistka, ale realistka.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji VeronikaEma: (viz 4 deníčky z 5)

Jo deníčky !? Tak víš jak, nikdo nezaloží deníček, jakého má skvělého přítele ( auto, práci, tchýni, vzhled, cokoliv ) - to by asi bylo tak jaksi blbé, protože deníčky jsou tu od toho, aby se radilo a ne od toho, aby se bezúčelně chlubilo ( a pokud jo, tak nasleduje palba morálního odsouzení ) . Pokud někdo nemá problém, nezaloží nic, to je jasné. No a navíc, my jsme národ vyloženě kritický, takže to hezké si na druhém ani na sobě nevšimneme, zato to špatné řešíme pořád dokola ....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: To máš pravdu s tou kritikou A možná i s tou pesimistickou povahou.

arrow
profile_image
Petu03
od 2. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: tak intuice mi říká,že mně má pořád rád . No nechám se překvapit, za dva týdny s ním budu ještě mluvit,tak uvidím,co bude či nebude. Jinak jsem měla příklad osudovosti v práci. Kolegyně podvedla přítele,ten to zjistil,rozešel se s ní a ona ho pořád milovala. cca po třech letech se k ní vrátil a teď měli svatbu a jsou šťastní. Mně ten náš rozchod taky něco dal a teď prostě uvidím.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

[cituji=Petu03] Jinak jsem měla příklad osudovosti v práci. Kolegyně podvedla přítele,ten to zjistil,rozešel se s ní a ona ho pořád milovala. cca po třech letech se k ní vrátil a teď měli svatbu a jsou šťastní[/citujiT

Co máš pořád s tou osudovostí To je nějaká paranoia?To, že se to stalo někomu , ale neznamená, že se to samé stane tobě. .Navíc není výhra si chlapa dovést k oltáři ale vydržet s ním a být šťastná po zbytek života.

[cituji=VeronikaEma]Takže vím, že taťka je nejúžasnější chlap na světa! [/cituj
To není moc vhodný životní postoj.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petu03: a nemyslíš, že kdyby o tebe měl opravdu zájem, kontaktoval by tě hned a nečekal 14 dni?

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Kolegyně podvedla přítele,ten to zjistil,rozešel se s ní a ona ho pořád milovala.

Jenomže tady ty´s jej nepodvedla, ale on tě bez vysvětlení odkopl ... Já bych tipla, že mu někde něco nevyšlo, nebo má ještě něco rozdělané a tebe má jako záložní zdroj, ale třeba to tak není - každopádně, bez dodatečného vysvětlení, co se tehdy stalo, bych se s ním ani nebavila ...

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tě nechci strašit, ale myslím si, že zněl uvolněně a příjemně právě proto, že on už se přes váš vztah dávno přenesl, na rozdíl od Tebe, která to stále ani po roce nedokážeš zpracovat Řekl Ti, že zavolá za 14 dní a kvůli opravě.
Já jen, abys nebyla zklamaná, až za pár týdnů přijde, opraví ti cosi, příjemně s tebou zakonverzuje a odejde.. Jsi jeho bývalá, nic jsi mu neprovedla, tak proč by k Tobě měl být odměřený ?
Navíc mě tedy trochu zaráží, že obrážíš kartářky, aby Ti řekly, jak to s Vámi je a od něj vlastně pravý důvod rozchodu neznáš. Nemyslíš, že to je jediná indicie, která by Ti mohla napovědět, jestli máte vy dva ještě šanci? Místo toho si necháš nakecat něco o osudovém chlapovi..osudovej chlap může být pro některou i ten, kdo sedí za volantem auta, které jí přejede!, když to přeženu.. Nicméně chápu, že pojem "Osudovej chlap" se v kartářském byznysu dobře prodává..
Nechci tě odrazovat, vždycky je nějaká šance, že se dva k sobě vrátí, ale určitě ne tehdy, pokud je ten druhý už dávno někde jinde.. A to on možná je, když se s Tebou bez vysvětlení rozešel a rok se Tě nepokoušel kontaktovat..

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslím, že kartářky jsou podvodnice, které berou peníze za lidskou naivitu. Člověk je plný nejistoty a rád by aspoň trochu věděl, co ho čeká, není to hezké uslyšet od šamanky, že pan XY je muž tvého života? Přitom je to ve skutečnosti prevít, který od tebe utekl bez vysvětlení. Divím se, že to je legální způsob obživy, já bych to zakázala. Jinak jo, mám takovou snovou představu o lásce na celý život, když si vzpomenu na babičku a dědu, kteří spolu byli od tanečních až do smrti do nějakých 80 let a stále se měli rádi a chovali se k sobě hezky a s úctou, i když je v životě potkalo tolik neštěstí, tak jo věřím, že když se najdou dva výjimeční lidé, může to tak být. Když se ale probudím do reality a vidím svoje vrstevníky, kteří upřednostňují vždy sami sebe a svoje potřeby, tak je mi jasné, že sobeckost hraje prim a lásku na celý život neočekávám, asi jedině kdybych si našla marťana. Kdyby o tebe měl zájem, tak to vybalí, děláš si zřejmě zbytečné naděje, které tě svazují, odprosti se od něj.

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já na lásku na celý život věřím, ale vím, že není zadarmo. Už jste tu vzpomínali generaci prarodičů, která ty vztahy měla podle některých ideální, zatímco dnes se lidé podvádí a hádají. Dřív to ale nebylo jiné, jen ten přístup ke vztahům byl odlišný. Nevěra i hádky byly stejně běžné, jen se kvůli nim lidé dřív automaticky nerozváděli. Bylo to hlavně z praktických důvodů, nebyly předmanželské smlouvy, svobodní měli problém sehnat bydlení, na rozvedené se často dívalo zpatra. Lidé prostě měli větší motivaci za ten vztah bojovat, zatímco dnes, když se ti něco nelíbí, můžeš prostě odejít. Má to samozřejmě své výhody, člověk není nucen setrvávat v nešťastném vztahu, na druhou stranu se ale často lidé rozchází kvůli malichernostem.
Ke tvému ex: Od setkání bych měla střízlivá očekávání. Neříkám, že není možné, abyste to znovu dali dohromady, nebyli byste první ani poslední pár. Stejně tak je ale dost možné, že si jen popovídáte a vyříkáte věci, což také není k zahození, mohlo by ti to pomoci se posunout dál.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji VeronikaEma: To mu je 39 a nevysvětlí ti příčinu rozchodu? To mi hlava nebere...

mám ve svém okolí ženy (45-49) které jsou rozvdené a když mi dají přečíst co jim ten či onen napsal, poslal atd.. hlavně ti z Lidé, badoo apod. To jsou samí lidi kolem 30, 40, 50, 60 a chovají se mnohem hůř, než jsem se já chovala ve 14ti , ok nebo podobně, ale je to opravdu šílené! Myslím, že nezaáleží na věku. Máš buď přímý lidi, nebo okecáválky.. čestný, nebo hajzlíky a je jedno kolik jim je

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Candy86: Já na lásku na celý život věřím, ale vím, že není zadarmo. Už jste tu vzpomínali generaci prarodičů, která ty vztahy měla podle některých ideální, zatímco dnes se lidé podvádí a hádají. Dřív to ale nebylo jiné, jen ten přístup ke vztahům byl odlišný. Nevěra i hádky byly stejně běžné, jen se kvůli nim lidé dřív automaticky nerozváděli. Bylo to hlavně z praktických důvodů, nebyly předmanželské smlouvy, svobodní měli problém sehnat bydlení, na rozvedené se často dívalo zpatra. Lidé prostě měli větší motivaci za ten vztah bojovat, zatímco dnes, když se ti něco nelíbí, můžeš prostě odejít. Má to samozřejmě své výhody, člověk není nucen setrvávat v nešťastném vztahu, na druhou stranu se ale často lidé rozchází kvůli malichernostem.

úplně moje slova taky si myslím, že ty naše idealizované celoživotní vztahy prarodičů jsou hlavně v naší hlavě a oni vědí své. Vykřičené domy atd byly dost bězné a vědělo se o tom. Každá doba má něco dobrého, dřív by se na vás divali povýšeně jako na rozvedenou, ale zas si nemusíte líbit alkohilika, nevěrníka, tyrana atd.
Spíš si dřív lidi uměli asi více odpouštět.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji VeronikaEma: Já bych věřit chtěla, ale když vidím dnešní svět, jak se lidi hádají, podvádějí, uráží atd

vždycky to tak bylo, jen se o tom tak nemluvilo.
Sama na životní lásku věřim, jinak bych se ani nikdy nevdávala.. to že to někdy nevyjde se stát může ale kdyby si to každý říkal dopředu, tak je celej svět neštastnej..

arrow
profile_image
Petu03
od 2. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adluna: Děkuji za reakce

 

Váš příspěvek

Láska na celý život

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené