Smazat

Můj přítel si pořád povídá "sám se sebou"

Ahoj Holky,
mám takový problém, který mě štve a nevím, jak ho vyřešit.
Muj přítel si prostě docela často "povída sam se sebou". Ted nemyslim že je rozdvojena osobnost co by si "pokecala sama", ale často slysim, třeba když je u PC /ve vedlejším pokoji/: "No to si delaj ........." nebo "No to snad ne" .. "No tak to je dobry tohleto teda" .. Přitom on to neříká proto, aby upozornil na něco mě a já se mu přišla věnovat, prostě si takhle komentuje .. nebo prijde do kuchyne a zjisti ze neco nekde neni a hned "Aha, tak to jo, to sem moh tušit" ... No proste mi to neprijde moc normalni. Už jsme se o tom i bavili, a on na tom nic nenormalniho nevidi. Jak to vidíte vy?
 

Normálka, ani by mě nenapadlo, že si někdo bude myslet, že jsem málem blázen při čtení novinek na netu, při učení do školy, při dělání něčeho důležitého - do práce, úkol atd....a co teprv při hokeji - to jsem hotový komentátor

Cituji Eklipsa: No proste mi to neprijde moc normalni.

jejda, tak to taky nejsem normální

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to já teda nahlas nic nekomentuju, když nechci někomu něco opravdu sdělit. Se zvířátky si povídám, protože reagují na hlas (nebo předpokládám, že budou reagovat). Kdyby si přítel něco povídal, tak mne to nejdřív vyděsí, a pak mne to začne strašně otravovat.
Znám jen jednoho člověka, co nahlas komentuje svou činnost, ale celé jeho chování je tak podivné, že ho podezírám z Aspergera.

Cituji Lisa: Vlastně do dneška vedu rozhovory s lidma ve své hlavě, jen teda ne nahlas.

Já taky.

Taky si občas povídám sama se sebou. A pokud to neděláš i ty teď, tak to příjde s věkem. Moje máma také praktikuje a babička to je veledílo. Příjedu na návštěvu barák jak ***** a slyším skoro všechno co si říká. Chodí po baráku a přesně: jo tady to mám, ještě musim do sklepa a králiky nakrmit a slepice zavřít ať nezmoknou, bude pršet nebude pršet, co je to tady za kýbl, soused zase támhle něco dělá...je to o zvyku )))

a lidi komunikují sami se sebou buď v myšlenkách a nebo teda verbálně. Já to mám verbálně když mám třeba dobrou náladu tak to jedu to si dokážu povídat sama se sebou dlouhou dobu a nebo když jsem na tom špatně, tak si povídám a přemýšlim nahlas..neni to pořád, ale stává se D

arrow
profile_image
Verush.Drippy
od 29. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mě, je to, co píšeš normální. To můj kamarád si povídá s "volem" a i v přítomnosti ostatních lidí. Když na něj někdo promluví, nevnímá.

arrow
profile_image
Canndy
od 6. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to dělá přítel celkem běžně, nechápu proč to řešíš. Mě to rozčiluje akorát když jdu do koupelny nebo na záchod a on si začne něco vykládat, protože nerozumím co říká, myslím, že mluví na mě tak jsem v tu chvíli rozčílená, proč na mě jako mluví, když ho neslyším ? Takhle si mluví hlavně u sportovních přenosů, typické pro chlapa neřeš

 

Váš příspěvek

Můj přítel si pořád povídá "sám se sebou"

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené