Smazat

Můj přítel si pořád povídá "sám se sebou"

Ahoj Holky,
mám takový problém, který mě štve a nevím, jak ho vyřešit.
Muj přítel si prostě docela často "povída sam se sebou". Ted nemyslim že je rozdvojena osobnost co by si "pokecala sama", ale často slysim, třeba když je u PC /ve vedlejším pokoji/: "No to si delaj ........." nebo "No to snad ne" .. "No tak to je dobry tohleto teda" .. Přitom on to neříká proto, aby upozornil na něco mě a já se mu přišla věnovat, prostě si takhle komentuje .. nebo prijde do kuchyne a zjisti ze neco nekde neni a hned "Aha, tak to jo, to sem moh tušit" ... No proste mi to neprijde moc normalni. Už jsme se o tom i bavili, a on na tom nic nenormalniho nevidi. Jak to vidíte vy?
 
arrow
profile_image
Eklipsa
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na montaana219: Jo, tak u nadávek mi to jde taky uplně samo

Já to dělám taky. Od různého komentování až po položení si otázky, na kterou si rovnou odpovím. Ale připadám si naprosto normální. Měli jste mě vidět jako malou, kdy jsem měla i imaginární kamarády. To mě ale naštěstí pustilo, teď už si povídám opravdu jen sama se sebou.

Tohle je úplně v pohodě...divný je, když si lidi povídaj v MHD třeba s imaginárníma kamarádama

Reaguji na Erinka:

Já sem jako malá měla imaginárního psa a imaginární děti

arrow
profile_image
Eklipsa
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když se mi jednou rozbil měnič CD do auta a CDčka se v něm zasekly tak, ze nesly vyndat ani kleštěma ani šroubovákem, tak jsem chytla takovyho nerva, ze jsem s nim mlatila o zem a křičela: "Já tě zabiju !!" pak mi doslo, ze by me mohli slyset sousedi, aby je nenapadlo zavolat policajty, s domenkou domácího násilí. Nezavolali. Tak už ale zase vím, že nejsem v bezpečí, kdyby se domácí násilí dělo

Reaguji na Lency:
Já měla imaginární i celou třídu, když jsem si hrála na učitelku. Ale tohle děti běžně dělají.

Reaguji na Erinka: to mě fakt rozesmálo, prý celou třídu, to je hezký

Reaguji na ThinkTwice:
No naháněj na sídláku cca 20 dětí, aby si dobrovolně hrálo na školu.

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To co říká tvůj přítel mi přijde normální, můj to taky občas dělá i já, myslela jsem si, že si povídá sám pro sebe různé monology s imaginarními lidmi

arrow
profile_image
GOTIATH
od 14. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně to taky přijde normální, osobně komentuju nahlas všechno, co mě naštve, nebo je to špatně. Navíc vnímám moc podnětů dohromady, takže se bavím se sestrou, zničehonic zanadávám na něco, co slyším v televizi, pak okomentuju, co slyším venku a ještě tak trochu křičím na počítač To už je asi trochu divné, ale nemůžu si pomoct

Doporučuju ale nenaučit se to i venku ve společnosti přátel. Kdysi jsme byli v hospodě, bavili se o nějakém tématu a já najednou (téměř) zařvala "Severní Korea!", když jsem od vzdáleného stolu zaslechla, jak kdosi řekl, že jednu z největších armád má Korea Jižní Samozřejmě to bylo úplně mimo mísu, kamarádi se na mě koukali jak na zjevení a já netušila proč

Mimochodem, všimly jste si, že samomluvou trpí mnohdy skoro všechny učitelky? A zrovna dvakrát to nikomu nevadí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

absolutně normální věc

Reaguji na Erinka: Taky jsem si hrála na učitelku a třídu. Vše imaginární

Potom jsem si taky potichu povídala s kytkama Hrozně jsem je litovala, že je nikdo nezalévá a tajně po škole jsem obcházela třídy a zalévala.

Vlastně do dneška vedu rozhovory s lidma ve své hlavě, jen teda ne nahlas. Dělá to tak víc lidí? Docela se tím bavím, když třeba jezdím tramvají nebo někde vytvrdnu. Například si představuji, že jsem úspěšná ve svém oboru a dávám někomu rozhovor. Nebo že kecám s kámoškou na oblíbené téma. Nebo co bych řekla někomu, kdo mě urazil, kdybych byla v té chvíli víc pohotová

To je normální, dělám to taky. I u Omlazení, když mě něco dostane, tak si to okomentuji - některá témata, zejména ve Vztahy a rodina jsou pro mě silným kafem, že si občas musím ulevit. A pořád vyprávím psovi a kočce.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lisa: Hrozně jsem je litovala, že je nikdo nezalévá a tajně po škole jsem obcházela třídy a zalévala.

Tohle jsem dělala taky! Ještě jsem z nich utírala prach kapesníčkem

Cituji Lisa: Potom jsem si taky potichu povídala s kytkama Hrozně jsem je litovala, že je nikdo nezalévá a tajně po škole jsem obcházela třídy a zalévala.

Cituji bejbee: Tohle jsem dělala taky! Ještě jsem z nich utírala prach kapesníčkem

To je milý! Jo, na kytku mluvím taky - vyhrožuju jí, ať už se nerozrůstá jinak ji nebudu mít kam dát.

 

Váš příspěvek

Můj přítel si pořád povídá "sám se sebou"

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené