Smazat

Nejsem sebevrah, ale nedokážu už žít

Nevím, co mám dělat. Jsem na konci sil a nedokážu už unýst každodenní situace, připadá mi, že nedokážu ráno vstát, mluvit s lidma, pracovat, oblíknout se, najíst se, připadá mi, že se nemůžu ani nadechnout. Nemám ale v životě žádný zásadní problém. S partnerem se víceméně rozcházíme, ale prostě, protože už si nemáme co říct, to mě netrápí, navrhla jsem to já. Mám dobrou práci, studuju úspěšně dálkově dva obory vysoké školy, mám vlastní bydlení, nemám existenční problémy, nejsem nemocná. Teď už to je tak, že jsem dva dny nebyla v práci a celý ty dva dny ležela a i to mě obtěžovalo. Řekla bych, že nejsem "životní slaboch", ale teď mě pořád napadá, jak by to bylo skvělý, kdybych už prostě nic nemusela, nemusela žít. Nemám nikoho, komu bych se mohla svěřit a kdo by mi pomohl.
 

No teda!!

Vyzerá to na depresiu jak hrom, s tým si neradno zahrávať! Zažila som to a normálne sa mi teraz rozbúchalo srdce, že ti treba utekať na pomoc. Máš kamošky nejaké, také ozajstné? Odkiaľ si? Čo rodina, niekto blizky? Máš?

temperka
Ahojky. Tak mi připadá, že jsi v depresi a nutně potřebuješ psychologa/psychiatra. Zkus se přemluvit a nějakého navštívit. A hlavně neudělej nějakou hloupost - mysli na svou rodinu a přátele, kterým bys tím ublížila. Hlavu vzhůru, jaro se blíží a se sluníčkem přijde i lepší nálada !

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Ahoj, taky bych řekla, že se jedná o depresy a asi by to chtělo zajít za doktorem - odborníkem. Ten ti pomůže. Plno psychických problémech se začne objevovat až v pozdějším věku. Taky jsem u takového doktora skončila. Doba je teď dost těžká a stačí málo a jsi v tom. Hlavně nic nepodcenit

arrow
profile_image
temperka
od 27. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přítel, tedy teď už expřítel to zlehčuje, mámu s tím obtěžovat nemůžu, zažila si toho už hodně a opravdové kamarádky mám dvě, ale nedokážu to říct, poslední dobou s nima ani nekomunikuju, aby mě nenutily někam s nima jít nebo nechtěly přijít. žiju kousek od Prahy.

Máš čítankovou depresi. Zajdi si co nejdřív za psychiatrem, můžeš i za obvoďačkou, jestli máš dobrou, a začni brát antidepresiva. Slaboch určitě nejsi, spíš bych si tipla nevědomý stres z hodně aktivního života, který narušil rovnováhu serotoninu v mozku. Když začneš brát léky, do měsíce už se budeš cítit líp.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

jofiel - pokud má opravdovou depresy, tak pes nepomůže. To jen ležíš, nechce se ti nic, pomalu nemáš sílu dojit na wc, najíst se. To by zvíře jen trpělo. Mě takový stav dohnal opravdu na to pravý dno, než jsem došla k odborníkovi (( hrozná doba.

Cituji temperka: aby mě nenutily někam s nima jít nebo nechtěly přijít.

Kvoli čomu? Je ti nepríjemné ísť medzi ľudi? Jezdíš do Prahy za prácou?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

temperka: na jaký stráně Prahy bydlíš. Znám super psychiatra z Prahy 10 - kousek od sídla Vodafone kdyby si chtěla kontakt. Z tohohle ti kamarádka nepomůže.

arrow
profile_image
temperka
od 27. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi máte pravdu s psychiatrem, budu se snažit někam dojít, ale nevím, jestli to dokážu. Ani nevím, co bych mu měla říct.

temperka
Řekni pravdu. To úplně stačí. Zkus to. Čím dříve zrealizuješ, tím lépe. Pokud necháš depresi pracovat delší čas, bude o to horší dostat se zase zpět do normálu. Nejsi simulant, jsi nemocná. Ničeho se neboj a hned ráno k němu zajdi. Myslíme na Tebe, bojuj.

arrow
profile_image
temperka
od 27. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji annabell: Kvoli čomu? Je ti nepríjemné ísť medzi ľudi?

Prostě nechci nikam jít ani mluvit.

tyweee, pošleš mi prosím kontakt, třeba do soukr. zprávy?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

temperka: Stačí, když řekneš, co si psala tady. Ona se tě bude ptát dál a myslím, že pak nebudeš mít problém s ní ovšem mluvit.

Choď za takým, na ktorého máš dobre referencie, spoj sa s tywee. Prosím ťa, nečakaj moc dlho. Ak pojdeš za dobrým psychiatrom, nebudeš musieť ani moc vravieť, on už bude vedieť.

Čo sa týka psa, záleží v akej fáze si. Ak v "poslednej", nepomože, ale nevieme, "kde" temperka je, takže to by som nepovažovala za tak zlý nápad.

arrow
profile_image
Cudlyna
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji temperka: Asi máte pravdu s psychiatrem, budu se snažit někam dojít, ale nevím, jestli to dokážu. Ani nevím, co bych mu měla říct.

Přesně to, co jsi nám sem napsala Neboj se, i já mám tu čest, že jsem chodila k psycholožce a hoodně mi pomohla. Je tam od toho, aby Tě vyslechla a pomohla Ti. Ale tu návštěvu moc dlouho neodkládej, čím dřív k ní půjdeš, tím dřív Ti bude mnohem líp.

 

Váš příspěvek

Nejsem sebevrah, ale nedokážu už žít

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené