arrow
profile_image
jkknok
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Eve: ale ve vlasech mam samé lepidlo

Použij ty lihové ubrousky, taky jsem s tím měla někdy problém, tak jsem si je pořídila a spokojenost. To lepidlo z vlasů ubrouskem očistím, pak vlasy umyju a dobrý. Ono to chce cvik, já už vím jak na to, hlavně to chce nespěchat, pomaloučku to oddělit, jako psala Laky. A taky to chce vědět, co chci, jestli to chci mít na hlavě třeba 2 měsíce, tak použiju fén a pořádně to připevním, jestli to budu chtít stěhovat častěji, tak to připevnění spíš odfláknu..

Vodka nakonec po delší době nechání vlasech zabrala nejlépe ,takže pro příště už jen čistou vodku,chvilku nechat ve vlasech kde je lepido a pak vyčesat pomalu hřebenem

arrow
profile_image
jkknok
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Eve: nechat ve vlasech kde je lepido a pak vyčesat pomalu hřebenem

Taky řešení... když to půjde dobře, můžeš zbytek nakonec hodit do sebe..

jkknok
Hlavní je ,že to jde .S keratinem to bylo horší..Tahle metoda je fajn,jen se musí přijít jak na to .Příště už to bude v pohoděZítra je ještě potahnu Brazilským kertainem a nandam

Ahoj holky, sháním další a další info o téhle metodě a narazila jsem na tento odkaz: http://www.stream.cz/video/153/21561-blaho-14-zahu steni-prodlouzeni/?word_id=26221. Myslite, že se jedná o Perfectress?
Holky prosím jen o Vaší zkušenost, jaké jsou pásky na omak oproti keratinu (když se zajede do vlasků prsty) , jak se vám češou vyšší (pony) culíky a jestli byste mi doporučili nějaký počet pásků, když nyní nosím cca 100 pramínků keratin proslužka.
Nevíte taky, zda jsou i nějké kadeřnice, které by mi napoprvé pásky daly a pak posunuly? Přiznám se, ža napoprvé z toho mám hrůzu.
Pokud byste měly ještě nějaké zajímavé odkazy, ráda je uvítám a předem za ně děkuji. Bohužel neznám zatím nikoho, u koho bych si mohla metodu zblízka prohlédnout a osahat. Tak budu ráda za každý názor. MOC VŠEM DĚKUJI.

Cituji Bakeress: jaké jsou pásky na omak oproti keratinu (když se zajede do vlasků prsty)

No keratin a jiné pramínky ti mezi prsty "projedou" bo je každý zvlášť,tady máš cca 4 cm spoj,tím pádem pokud je těsně u hlavy a čerstvý tak OK,pokud je kousek odrost,tak za to zachytíš,což u pramínků není.Když to šikovně nalepíš do správných míst,tak samozřejmě i vysoký culík uděláš.
Kadeřnici bych nehledala,opravdu to vůbec nic není a nalepí to i naprostý diletant.

Bakeress
Já nemůžu tak uplně posoudit,protože mam jen jedno balení-4 spoje.Ale za mě je tato metoda určitě mnohonásobně lepší než keratin.Vlasy nijak neničí,můžu si vlasy nandat doma sama,vůbec je necítím(ani když mě přítel pohladil,nepoznal kde mam spoje)a co mě u keratinu vadilo,bylo spaní,ale o páscích vůbec nevim..Ale zase jak říkam,je rozdíl je mít po celé hlavě 3-4 balení a jedno balení na zahuštění.Culík jde v pohodě,jen kdyby jsem je dávala na strany,tak bych pásky napůlila.Jediné trošku mínus je ,že to nejsou pravé Evropy,takže nevydrží až tak dlouho..

arrow
profile_image
jkknok
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lucijenda: a v pravo zbytek vlasů, které to nevydržely...

To co máš na fotce vypadlé ze svých vlasů, je odhadem tak o 80% míň než vypadlých vlasů z pramínku keratinu. Mám ještě pár pramenů, které jsem nosila a když jsem je dala k sobě, nedá se to vůbec srovnat. Klidně bych řekla, že jsem měla vytržených vlasů z jednoho jedinýho pramínku mnohem víc, než na celém spoji u pásku. Nevím, jestli to takhle má víc holek, ale mně ten keratin teda vůbec nesedl. A to jsem ho měla cca 3 roky.. :-/

jkknok
Musím jen souhlasit.Já vzdala keratin ale už po roce.Tato metoda je mnohonásobně šetrnější a když si dáte pozor a nikam nechvátáte se sundaváním,tak se dá i vytrhávání vlastních vlasů předejít.

arrow
profile_image
Margaret
od 9. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Našla jsem výborné srovnání všech technik na serveru vlasy. Ty důvody, co tam uvádějí, se zdají být logické.

Jupí Jsem nadšená z téhle metody a diskuse, chci si perfectress pořídit. Zatím jsem měla jen keratin a už nechci, jak jste psaly- byl nešetrný, nákladný a spoje velké. Chci se zeptat na dvě věci. 1. Jaké jsou vlasy po čase na omak? Hrubší než vaše? Silonové? 2. Mohli byste mi moc prosím namalovat, jak máte rozmístěné prameny v praxi? Bylo tu pár teoretických obrázků
Margaret
Na vlasy.cz je něco o perfectress?

arrow
profile_image
jkknok
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Eve: Já vzdala keratin ale už po roce.

Já bych ho taky vzdala, ale měla jsem hodně zničený vlasy a nechtělo se mi jít nakrátko. Tak to byl začarovaný kruh.. :-/

jkknok
Já mam taky bohužel po keratinu polovinu vlasů pryč a proto taky musim teď zahušťovat Perfectress,ale předtím jsem měla vlasy krásně hustý.No jo kdo chce víc nemá nic..Kdybych raději počkala až dorostou ,udělala bych líp,ale už je pozdě a díky za tuto metodu

arrow
profile_image
jkknok
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Eve: kdo chce víc nemá nic

To bude dobrý, uvidíš, chce to jen trochu času..
'Tady je moje foto sundaných keratin. pramínků a pásků. Ale abych to tu nezkreslovala, někdy mám na tom pásku vlasů víc, někdy míň. Tady na té první fotce spíš míň, jindy tam mám přilepených svých vlasů jako na té druhé fotce. Tam jsou vlasy mokré po umytí.

Holky, vy lepíte páseček jako tady v tom druhém odkazu a nebo lepíte dva pásečky jako v odkazu č. 1- Podle toho druhého odkazu mi to připadá fakt docela jednoduché.

http://www.youtube.com/watch?v=eEHGpCHKa6U&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=yTtmqTu_4Zs&feature =fvw

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené