Emma3
Tak to ti tady asi nikdo moc neporadí..Opravdu se nevyplácí šetřit,protože konečný výsledek je většinou zklamání..Ta páska by ti asi stejně moc nepomohla,protože nevím jestli by držela tak dobře jako na perfectress.Jak jsou vlasy spojené ?Jsou prošité ?Kdyžtak sem hoď fotku.

arrow
profile_image
alic
od 22. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, bohužel se musím připojit k alechandře..vlásky mám teprve chvíli a začínám už být zklamaná kvalita se zhoršuje každým umytím a to je pokaždé dostatečně hydratuji,balzámem nešetřím,ale ani to nepomáhá.

Cituji alic: to je pokaždé dostatečně hydratuji,balzámem nešetřím,ale ani to nepomáhá.

Množství použitých přípravků je úplně jedno.Vlas je mrtvý a dovnitř nepřijde nic,takže je dobré mít přípravky,které vlas obalí,jinak kila balzámů a podobných věcí jsou zbytečné.Dobré jsou tekuté krystaly dát do suchých vlasů a na konečky,přežehlit žehličkou.

alic
S tím musíme počítat,je škoda,že je nemají v pravé evropě

arrow
profile_image
Alechandra
od 5. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Dobré jsou tekuté krystaly dát do suchých vlasů a na konečky,přežehlit žehličkou.

po tekutých krystalech už jsou pak konce hodně spramínkované a vypadají zmaštěně (a to normálně na svých bez krystalů nedám ani ránu), na těch jemných to nevypadá hezky a žehličkou přežehlovat mi příjde zbytečné, čím míň tepelných úprav tím líp, žehličkou je zbytečně rasuješ..

Nepřemýšleli jste o brazilském keratinu na potažení? Chtěla bych do toho co nejdřív jít, abych je co nejrychleji nějak "zakonzervovala" a udržela pěkné.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Alechandra
alic
Jejda holky to mě mrzí! Jak dlouho ty vlásky máte? Já teprve 3 týdny, ale jsem pořád spokojená Už jsem zde psala, že po umytí nejsou už tak jemné, ale jsou prostě takové jako moje vlasy. Někdy si je na noc zaplétám do copu, ale několikrát jsem už spala i s rozpuštěnými a nic se nestalo Někdo tady psal, že se moc lámou nebo co, u mě teda zatím nic takového nenastalo a vlasy, které vyčešu kartáčem jsou většinou moje vlastní krátké vlasy, takže můžu potvrdit, že prošité spoje jsou fakt super-vlásky hezky drží. Musím se přiznat, že o vlásky zatím moc nepečuju - obyč šampon, kondiš, občas hydratační sérum nebo noční maska na konečky ( Avon ) a to je všechno, ale plánuju určitě koupit tekuté krystaly a masku gestil wonder - na tyhle 2 výrobky jsem slyšela samou chválu! Tak do toho holky!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Eve
Jojo to je škoda, jsou to indie co naděláme, ale co bysme chtěly za ty prachy? No jsem zvědavá jak dlouho mi vydrží, zatím je vše OK.

Cituji Alechandra: Nepřemýšleli jste o brazilském keratinu na potažení? Chtěla bych do toho co nejdřív jít, abych je co nejrychleji nějak "zakonzervovala" a udržela pěkné.

Za ty peníze,co dáš do keratinu budeš mít asi nové vlasy.

arrow
profile_image
Alechandra
od 5. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lucijenda
dlouho je nemám, není to ještě ani 3 měsíce, nosím je denně. Regeneruju gestilem + kadeřnickými přípravky. Jak tu někdo psal, že kadeř. kometika nemá význam s tím si dovolím nesouhlasit, rozhodně se tím několikanásobně prodlouží doba než skončí v koši! )) I když je to vlas mrtvý.. Ze začátku byly vlásky krásné lesklé, pak stejné jak moje a poslední dobou horší než moje. Rozhodně vím, že se to lepšit už nebude o tom si nedělám žádné ideály, ale nečekala jsem že půjdou tak rychle "do háje"

Jinak tekuté krystaly je lepší dávat do vlhkých vlasů než do suchých. A co nejmíň žehlit, to mi příjde u rovných jako zbytečnost, já jen loknuji.

arrow
profile_image
Alechandra
od 5. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Za ty peníze,co dáš do keratinu budeš mít asi nové vlasy.

braz. keratin se dá koupit i domů za nějaké 2 tis. za to nový vlasy asi mít nebudu

Alechandra
Mám indie na hlavě a žehlička je uhladí.

Cituji Alechandra: že kadeř. kometika nemá význam s tím si dovolím nesouhlasit, rozhodně se tím několikanásobně prodlouží doba než skončí v koši!

Samozřejmě péče je jasná,ale nemá smysl dávat hromadu kondicionéru jakože "větší množství je lepší" tak jsem to myslela.
Do suchých dvě "kapky" krystalů vetřít a jsou OK,ale bez žehličky nene,to je střapaté cosi ... vlas nepřipomíná.

arrow
profile_image
Alechandra
od 5. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Samozřejmě péče je jasná,ale nemá smysl dávat hromadu kondicionéru jakože "větší množství je lepší" tak jsem to myslela.

tak to potom jo, kondiše nepoužívám, jen masky a nechávám je dlouho působit, vlasy jsou potom lepší i moje vlastní po tom mlaskají blahem
Mě každé použití kulmy láme srdce, přece jenom to nestálo pár korun a když vidím jak jsou den odedne horší, kulmu bych nejradši schovala. Bohužel by mi to asi dlouho nevydrželo..

arrow
profile_image
bambulik
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si teď naposledy dala vlasy na natáčky plus uhlazující sérum, nechala volně uschnout a nádhera. Vlásky mi vydržely celý týden být pěkné (za celý týden jsem na ně vůbec nic nedala), jinak jsem mazala tekuté krystaly denně. Ale tentokrát jsem je nemusela ani celý týden umývat. Jen mě hrozně štve zacuchávání vzadu za krkem, vůbec nechápu proč se to tak cuchá jen na jednom místě a hlavně proč tak hrozně, že se to nedá pomalu ani rozčesat. Díky tomu tahání hřebenem jsem si neopatrně stáhla 3 prameny hrůza.

arrow
profile_image
bambulik
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lucijenda: Někdy si je na noc zaplétám do copu, ale několikrát jsem už spala i s rozpuštěnými a nic se nestalo

Jak s těmi vlasy spíte?

Já ze začátku taky zaplétala do copů, ale teď už taky spím jen tak s rozpuštěnými, vadilo mi jak se tvarovaly podle gumiček..

Cituji bambulik: Jak s těmi vlasy spíte?

zapletené.............širokou sametovou gumkou stažené a tím pádem nejde moc spát na zádech.Volně nechat vlasy na spaní je právě "cuchání".

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené