Cituji Padlý Anděl: Ten je teda úděsnej a z té dlažby nebo lina opravdu nezmizne a když to pes opakuje několikrát denně,tak jak ten byt pak neskutečně zapáchá?


Teda fuj!
Musím říct, že vás, co máte doma v bytě psy a kočky, nesmírně obdivuju! Já bych to doma nesnesla! Při pomyšlení, že bych měla v kobercích, v posteli atd. chlupy. To bych fakt nesnesla. A nedej bože, aby mi doma vykonali potřebu - to bych asi dostala infarkt. Já, která pořád chodím s prachovkou a pořád všechno čistím ...
Kdysi babi s dědou měli psa, bydlel s nima doma. No už ten smrad, jak jsem k nim otevřela dveře a vešla, mi naháněl hrůzu a bylo mi špatně. Na gauč jsem si u nich nikdy nesedla - byl plný chlupů, jen na dřevěnou židli. A stejně, jak jsem se od nich vrátila domů, jsem oblečení hned hodila do špinavého prádla, jak jsem se toho štítila. Za mě teda fuj!

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji yanushka: Musím říct, že vás, co máte doma v bytě psy a kočky, nesmírně obdivuju! Já bych to doma nesnesla! Při pomyšlení, že bych měla v kobercích, v posteli atd. chlupy. To bych fakt nesnesla. A nedej bože, aby mi doma vykonali potřebu - to bych asi dostala infarkt. Já, která pořád chodím s prachovkou a pořád všechno čistím ...

Holka Ty si nepořizuj žádné zvíře a bude to úplně nejlepší..viz křečci. Za mě zase fuj, že si vůbec pořizuješ zvíře a pak ho dáváš pryč!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na yanushka: presne takých ludí jak si ty fakt nemusím! ja obdivujem toho kdo má doma teba...

arrow
profile_image
MyTurn
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, objevuji se po dlouhé době a musim říct,že zabrala kastrace( i u starého psa)! A je po utrpení Takže všem doporučuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A nedej bože, aby mi doma vykonali potřebu - to bych asi dostala infarkt.

ty si nepořizuj ani dítě ! Ono se totiž taky občas pokadí. To ho dáš pryč ?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji eva60: A nedej bože, aby mi doma vykonali potřebu - to bych asi dostala infarkt.

ty si nepořizuj ani dítě ! Ono se totiž taky občas pokadí. To ho dáš pryč ?

Bude to znít divně, ale jdi s ním ven a dej mu na trávník noviny, ale doma je nedávej, třeba to zabere, ta jeho bývalá panička by si zasloužila na ***** takhle zkazit psa.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na radulinkap: Výjmečně s tebou souhlasím

arrow
profile_image
sissi_
od 6. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Mám stejný problém, můj partner si dovezl z Itálie fenu-křížence asi australské kelpie a vlčáka, střední pes. Nyní je jí cca 15 měsíců.

Je nevychovaná, jelikož na ní partner neměl čas ) tím se na ěnj velmi zlobím - a teď je "výchova" na mě. Žijeme v bytě se zahradou. Fena se neumí vyvenčit venku, zásadně chodí močit a kálet (bohužel i průjem) na koberec v obýváku, chodíme s ní na procházky, ale tam jen značkuje, nevykálí se venku. Takto s ní mohu venčit a prochodit dlouho, ale nic. Navíc oba s partnerem nemáme čas, chodíme do práce, jsem pryč cca 9-10 hodina přítel víc jak 12, tudíž doma je pes sám. Nemusím psát, jak to u nás denně vypadá, jakmile přijdu z práce, jen uklízím lejna a louže, peru koberce. Koberec byl i srolovaný, ale i na ten srolovaný se vymočila. Taktéž jsme zkusili ohrádku, tu ale pokaždé rozboří jelikož je doma sama a její smutno, tak vyvádí. Pouštíme ji na zahradu, aby se vymočila a vykálela, ona namísto toho tam chodí jen štěkat a hrabat díry, které jsou již obrovské, je zničená celá zahrada jako po válce s krátery. Navíc jsme v nájmu

Navíc jsem těhotná, místo toho abych byla v pohodě a šetřila se, musím denně řešit toto, jsem už nešťastná a psa nesnáším, co dělá.
Nikdy jsem zvíře neměla (vždy jsem věděla, že na něj nebudu mít čas a že budu v práci), tak nevím jak vychovávat.
Prosím poraďte mi, než se zblázním. Budu velmi vděčná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené