Smazat

Potrat - svěřit se zpětně příteli nebo ne?

Děvčata, v první řadě upozorňuji, že nejde v tomto dotazu o mě - jen o známou!!
Stručně se zeptám - otěhotněla, šla na potrat (ani o jednom přítel neví) a teď by se nejraději příteli svěřila, že se s tím pocitem viny nechce prát sama podle mě se o tom teda měla poradit s přítelem dřív, ale už se stalo.. takže myslíte říct nebo se s tím už raději "nezabývat" a pokusit se "zapomenout" (jen poprosim abyste sem nepsaly komentáře tipu že je to nezodpovědná sobecká krá*a - já si tohle o ní totiž myslim
 
arrow
profile_image
minax
od 10. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moja švagriná sa začala s manželom snažiť v 28ke, čo je úplne normálny vek, ale nedarilo sa im. Prvýkrát otehotnela až o 5 rokov neskôr, a museli absolvovať kopu prehliadok a liečení. A to nepoznám človeka ktorý tak dbá o zdravý životný štýl ako ona.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lusinda2: Pokud spolu dva lidé žijí a plánují budoucnost, tak snad i otázku eventuálního početí a řešení nechtěného těhotenství mají probrat společně.Právo veta má v takovém rozhodování samozřejmě žena, ale myslím, že i partner má právo k tomu říct svůj názor.

Měl právo to vědět hned a rozhodnutí by bylo stejně na ní...nevím,proč tací dva spolu jsou.

 

Téma Potrat - svěřit se zpětně příteli nebo ne? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené