Smazat

Povolila jsem svému příteli si najít holku na milování

Dobrý den, nemůžu to držet pořád v sobě. Moje trápení spočívá v tom, že přítel by se chtěl milovat pořád. Já jsem pravý opak, nemusím to mít vůbec. Tak jsem mu dovolila najít si ženu na milování. Našel si někoho, ten jejich akt probíhá v našem autě, protože doma bych to nesnesla. Viděla jsem fotku milenky a párkrát jsem měla možnost si přečíst co si spolu píší. Jsou to takové věty že se na sebe tesi a oslovují se broučku, kočičko atd. Jsem ještě k tomu dost žárlivé povahy. Snažím se nedělat z toho vědu ale moc se mi to nedaří. Mám tolik smíšených divných pocitů. V pondělí přišel zrovna z toho rande a celá jsem se sesypala. Ruce se mi třásly jak nikdy v životě. Připadala jsem si jako by mě podvedl. Pocit nenávisti také nechyběl. Chtěla bych poprosit o radu jak to všechno zvládnout v klidu bez nervů.
 

Reaguji na petraparis: Třeba ne, já nevím,no. Když si myslí, že to ona bere O.K.? Já sama bych takovýho chlapa nechtěla, ale třeba kdyby věděl, jak moc ji to deptá? Tady vidím hlavní kámen úrezu, že mu neřekla, jak moc ji to vadí.

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

to fakt myslís vazne? proc ze sebe delas , ze si nic? tohle opravdu nepochopim

Myslím, že by zakladatelka měla hlavně vyhledat odbornou pomoc, nechci říkat že je blázen, ale tahle "stresující" situace (vem čert že si za ni může sama..) u ní může rozjet pěkně šílený stavy...Znám podobný příběh, který skončil demonstrativní sebevraždou. Holka si bohužel vzala prášků moc a už odpočívá navždy...

Cituji Lauritta: Klidně mě ukamenujte, ale já si myslím, že ta možnost, že si ji jednou přivede domů není až tak nereálná.A opravdu to nemyslím nijak škodolibě.

Ukamenujte klidně i mě, protože já si myslím úplně to samé, vůbec by mě to nepřekvapilo.

arrow
profile_image
Charlene
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, mně je regulérně na zvracení. Úplně mě přejela husí kůže. Jinak myslím, že vše tu bylo řečeno..

arrow
profile_image
bonnie90
od 7. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na tlapka6: bože málem jsem se po přečtení toho příspěvku udusila....btw. přítel vzkazuje ,že do auta se nehodím ,než bych svlíkla všechny modní vychytávky milenec by umrzl ..

Cituji tamaris: Je od tebe hezké, že i když někoho miluješ, nejseš sobecká a dokážeš se o něj dobrovolně podělit s jinými ženami. Škoda, že zakladatelka není podobného ražení jako ty a neustála to. I když možná, že na začátku si myslela, že to ustojí, stejně jako si to myslíš ty.

Přesně.
Myslím si, že představa a skutečnost by se dost lišila i v Miinčině případě, přestože tvrdí, jak je tolerantní...

Cituji consuelaleachim: Myslím, že by zakladatelka měla hlavně vyhledat odbornou pomoc

Už vyhledala, ale co naplat, když se nezbaví příčiny svých problémů.

Vzhledem k tomu, že ač chceme nebo nechceme muže lákáme nebo udržujeme sexem já bych nikdy nepřipustila mezi nás dva nějakou ženskou. Jak to asi tak časem může dopadnout? Může si vytvářet nějaký vztah s ní už ty smsky broučku, kočičko těšim se na tebe a za chvíli tam bude něco dalšího. A k tobě bude chodit domu jen kvůli jídlu, přespání a že bude mít uklizeno. Buď jaká jsi a zatrhni mu to dokud je čas. Tak nemáte sex pravidelně no když se mu to nelíbí, tak ať jde. Když na to má chuť, tak ať si ho vyhoní a hotovo Docela mě děsí i ten jeho přístup, že na to v pohodě přistoupil..podle mě není tak velký stres na sex přistoupit alespoň o něco častěji ( nejsi ani první ani poslední ženská, která to tak dělá) než se stresovat a ubližovat si tím pocitem, že si to támhle rozdává s jinou. Chudáček si nemůže zaš*t, tak mu jako milující přítelkyně to potěšení dopřeješ s jinou. Promiň, ale to je na hlavu.

Mě by zajímalo, zda je to její první, zda jí někdy někdo tak extrémně sexuálně přitahoval, že s ním mohla mít sex často?? Jestli problém prostě není ten, že tenhle není ten pravej...nejen v posteli...

Reaguji na consuelaleachim: také možné

arrow
Neprodává v Bazaru

..tak toto je fakt drsný,dovolit partnerovi ,aby někde obdělával jinou...to fakt může jen blbka, promiň, ale toto není láska.Řekla bych ,že jsi na partnerovi již závislá, a proto mu povolíš i tu milenku ,jen ať je s tebou. Láska není jen o sexu.
Prober se! ..toto tě bude jen ubíjet a dostávat do depresí a to ti za to nestojí,na lásku jsou potřeba dva,.....tři,čtyři to už je moc.....přítel je v pohodě,kterej chlap by taky nebyl,když má povoleno si zasunout,ale co ty.Neměla by jsi taky trochu myslet na sebe.
Toto co jsi mu povolila je neskutečná blblost!to nikdy nemůže klapat.

arrow
Neprodává v Bazaru

taky jsem to bývalýmu partnerovi povolila. sex mě s ním nic neříkal a náš vztah založený na společných koníčcích jsem nechtěla kvuli sexu ničit..přítel mi tenkrát řekl že je to známka že ho nemiluju a ukončili jsme to. měl pravdu! takový vztah asi nemuže fungovat.stalo se mi to pa ještě jednou a dopadlo to stejně.

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak dočetla jsme po stranu 8 a je mi též dost smutno z vašeho vztahu. Nevím, jeslti to tam dál někoho napadlo, ale zeptám se zakladatelky:
1)proč tě s ním nebaví sex?
2)měla jsi i někoho jiného?
3)není ta nechuť třeba proto, že tím, že to potřebuje je to v posteli hrc-prc a nic k tomu? Že se ti to třeba protiví způsobem, jakým to děláte(nebo spíše asi on vede?)

arrow
profile_image
kosturka
od 9. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji tirafa: Tak dočetla jsme po stranu 8 a je mi též dost smutno z vás. Nevím, jeslti to tam dál někoho napadlo, ale zeptám se zakladatelky:
1)proč tě s ním nebaví sex?
2)měla jsi i někoho jiného?
3)není ta nechuť třeba proto, že tím, že to potřebuje je to v posteli hrc-prc a nic k tomu? Že se ti to třeba protiví způsobem, jakým to děláte(nebo spíše asi on vede?)

on sex opravdu nemusí každého bavit, já díky dost nepříjemnému zážitku z mládí musím mít na sex opravdu velkou chuť, jinak jak se mě snaží přítel dotknout na intimních místech, tak bych mu v tu chvíli opravdu s chutí vrazila, kolikrát se tak i stalo. Spousta z Vás tu radí překonat se, ale ono né pokaždé to jde

arrow
profile_image
KillerCatA
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Promiň holka,ale musím ti napsat,že seš úplně ale úplně blbá!! Žádná normální ženská by nedovolila partnerovi,to co ty. Tobě vůbec nevadí ,že to dělají ve VAŠEM autě? Stejně si myslím,že ty milenky měl už dávno a ty,jako hloupá husa si mu to ted ještě povolila. Působíš jako žena bez hrdosti a absolutní sebeúcty,jsi chudinka. Měla by ses probrat, jestli si nechceš zničit život. A jestli si myslíš, jak tvůj partner není úžasný a skvělý, tak tě musím vyvést z omylu, protože normální milující chlap by se takhle nikdy nezachoval! Omlouvám se za slovník,ale jsem vytočená,nikdy nepochopím ženské jako ty. Ale musím říct, že takových ženských mi není VŮBEC líto,protože si to dělají samy a pořád a pořád budou toho svýho omlouvat a až jednou někde skončíš na práškách jako vydeptaná troska ,tak si možná vzpomeneš na dobře míněné rady,ale to už bude asi pozdě.

 

Téma Povolila jsem svému příteli si najít holku na milování je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené