Smazat

Překvapuje Vás váš partner květinami či malými drobnostmi?

Tak jak to u vás je holky? Často teď o tom přemýšlím.. mám přítele, se který jsem cca půl roku a za celou dobu jsem od něj nedostala jedinou kytku, čokoládu nebo žádnou jinou drobnost a to mu každý den vařím, peru, uklízím... je to hloupost, ale je mi to hrozně líto. Musím dodat, že jinak je všechno hrozně skvělý )
Včera jsem si psala s kamarádkou, která má nového přítele a ta mi popisovala, jak jí přítel rozmazluje, jak jí furt nosí kytky a je pozorný. Třeba jeden den řekne, že má chuť na ananas a on druhý den přijde z práce a přinese jí ho.. to jsou takové drobnosti, které každou holku potěší a myslím, že to toho kluka nic moc nestojí a přitom je to tak moc důležité. Co si o tom myslíte vy? A jak to doma máte?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Jsem s přítelem 8 let. Na řezané květiny si nepotrpím, nemám je ráda, takže mi je nenosí. Ale když řeknu, že mám chuť na meloun, při nejbližším nákupu mi ho koupí. Nějaké šperky, kabelky, hadry, to ne, to si radši koupím sama, připadala bych si blbě. Rozmazlujem se spíš navzájem tak, že já zatáhnu večeři, on kino apod.
Myslím, že hodnota chlapa se nedá poměřovat počtem donesených květin a drobností. Někteří chlapi na to prostě nejsou. Já chlap nejsem a taky v tom nevidím moc význam

Cituji Balthazarka: Já chlap nejsem a taky v tom nevidím moc význam

taky tak. Jsem radši, když mi doma pomůže uvařit, nakoupí, uděláme si pěkný program. Na kytky a "blbosti" si nepotrpím, ale já zase nijak moc neprožívám ani svoje svátky a narozeniny a výročí, takže jsem možná extrém

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji annickaaa: pomůže uvařit, nakoupí

Máme to tak, že on třeba sežene věci na sushi a já ho udělám. Pak si pustíme film a cpem se. Ho baví péct, takže mě překvapuje takhle. Kdysi jsem taky řešila, že bych chtěla kytku dostat, teď to spíš vidím tak, že za cenu pugétu růží, na který jen chvilku hledím, než zvadne, máme společnou masáž.

arrow
profile_image
brusinka91
od 26. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlas s ostatníma, květiny jsou drahé a hrozně rychle vadnou. Jo, je to hezké gesto a já občas doma nějakou kytičku najdu, ale to už si spíš zajdem na dobrou večeři a pak třeba do kina. Podotýkám, že jsme spolu 6 let. Ale rozmazluje mě stylem, že cokoliv zmíním, že bych si přála (třeba i v žertu), tak to dostanu. Naposledy to bylo kotě z útulku Nebo i takové to "mám na něco chuť" jak se tady psalo. Každopádně to je jen třešinka na dortu, pokud vám to jinak klape a jste spolu šťastní, není proč dělat dusno kvůli květině a čokoládě, nežijeme přece v americkém filmu

arrow
profile_image
LuxuryGirl
od 25. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo asi máte pravdu, jsem hloupá, že řeším blbosti...

Cituji brusinka91: Ale rozmazluje mě stylem, že cokoliv zmíním, že bych si přála (třeba i v žertu), tak to dostanu.

To jsem právě myslela

arrow
profile_image
KatyM
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LuxuryGirl: že řeším blbosti

To se zas tak nedá říct. Každá ženský tohle chybí, zvlášť, kdžy to vidí v okolí. Natož takhle na začátku vztahu. Jsem s přítelem rok a půl, zpočátku to moc nedělal (doma to u nich nebylo zvykem, nikde to neviděl), ale pak to třeba někde okouknul u kamarádů nebo jsem semtak něco naznačila a světe div se, dnes ho až krotím. Někdy jde třeba na nákup a cestou se staví v zahradnictví a koupí mi jednu gerberu, moje nejoblíbenější, jen tak samotnou. Nebo když to dostanu a skučím v posteli, zvedne se a za pár minut je zpátky z obchodu s čokoládou. Pomáhá s úklidem, vaří (víc vařím já, ale jeho to i baví, tak sem tam ovládne kuchyň on ) a celkově si vzpomene, když ví, že mám něco ráda. Minule jsem šla s kámoškama na koupaliště a on nám koupil sebou nektarinky. I tyhle věci jsou důležitý ve vztahu, jasně, po pár letech nemůžeš čekat kytku každej tejden, ale aspo%n občas by si partner vzpomenou měl. Můj názor, třeba to má někdo jinak Hlavně ti tím dá najevo, že ví, co máš ráda a chce ti udělat radost. Ale bezesporu věci jako podpora, pomáhání v lecčem a to, že se moc nehádáte a klape to, jsou důležitější. Tyhle drobnosti jsou už jen třešnička na dortu

arrow
profile_image
brusinka91
od 26. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KatyM: Tesat do kamene Zakladatelka by mohla zkusit mu neznačit, že po něčem takovém touží (a když říkám naznačit, myslím tím říct si o to, protože náznak chlap nemusí pochopit ) a snad se pak polepší

arrow
profile_image
LuxuryGirl
od 25. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na KatyM: To jo to, co se mi líbí prostě takové drobnosti, pozornosti...

Navíc si vždycky vzpomenu, jak mi vyprávěl, že dřív byl takovej, že nosil holce každej týden kytku a že jí třeba po třech měsících koupil drahej prstýnek, ale ted u takovej prý není...Tak si vždycky tak řeknu, že ty bývalky pro něj nic nedělali, ale já s ním žiju, vařím mu, starám se o něj :/ .. Nedostala jsem ani nic k narozeninám, jakože vůbec nic...

arrow
profile_image
Rockabillová
od 31. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Když jsme spolu nebydleli vozil me drobnost pamlsky květiny atd.Ale ted 2roky máme spolu domacnost a jsem štastná že me donese nakup někdy uvaří atd to me potěší víc jak prkotinky to že nekdo někoho miluje neznamená že dostane každej den darek dokazuje se to i jinak Ale jako neuškodí to jednou za čas Ale je fakt že když vidi neco co by se mě líbilo nebo tak tak to mám doma no totéž funguje i u mě. A normalně když se ti to nelibí nenapadne bych to nadhodila že tvá kamarádka ma super vztah že ji partner zahrnuje darkama

arrow
profile_image
LuxuryGirl
od 25. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Všichni se shodujete, že to není důležité, ale nakonec to vlastně všechny z Vás víceméně doma máte

Cituji Rockabillová: Ale je fakt že když vidi neco co by se mě líbilo nebo tak tak to mám doma no totéž funguje i u mě.

Cituji Balthazarka: Ho baví péct, takže mě překvapuje takhle.

Cituji brusinka91: Jo, je to hezké gesto a já občas doma nějakou kytičku najdu, ale to už si spíš zajdem na dobrou večeři a pak třeba do kina.

Cituji KatyM: Někdy jde třeba na nákup a cestou se staví v zahradnictví a koupí mi jednu gerberu, moje nejoblíbenější, jen tak samotnou.

Cituji LuxuryGirl: Tak si vždycky tak řeknu, že ty bývalky pro něj nic nedělali, ale já s ním žiju, vařím mu, starám se o něj :/ .. Nedostala jsem ani nic k narozeninám, jakože vůbec nic...

hm, chtěla jsem Ti napsat něco podobného jako ostatní holky, ale to že nic ani na narozeniny.... to už je trochu moc velký rozdíl oproti jeho tehdejšímu chování k bývalkám, kterým se ještě chlubil.
Ty bývalky ho mohly jen využívat a on už třeba nechce dělat stejnou chybu, ale narozeniny - úplné ticho po pěšině... to už mi přijde ujetý.

Cituji KatyM: Jsem s přítelem rok a půl, zpočátku to moc nedělal (doma to u nich nebylo zvykem, nikde to neviděl), ale pak to třeba někde okouknul u kamarádů nebo jsem semtak něco naznačila a světe div se, dnes ho až krotím.

u nás podobně Moje první narozeniny dost odbyl, což mne tenkrát trochu vnitřně žralo (protože se jedná o člověka, který je štědrý třeba i jen ke kámošům).... teď už je vše ok a neodbývá nic. Já jsem ale postupem času polopaticky něco naznačovala a on se chytil za nos.
Jinak ho drobnostmi občas překvapím i já, ale nepřeháním to. A doma nevařím, protože vaří on a rád.

Cituji LuxuryGirl: Všichni se shodujete, že to není důležité, ale nakonec to vlastně všechny z Vás víceméně doma máte

taky jsem si všimla... On to člověk asi opravdu začne řešit až když to chybí....

arrow
profile_image
LuxuryGirl
od 25. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kaja555: No on řekl, že to nedělalo dobrotu když takhle kupoval ty dary...
Ty narozky mě taky hodně mrzeli, ale neřekla jsem ani slovo.. a ještě pár dní před narozeninama se mě ptal, co bych chtěla a já mu řekla, že nic, že chci jen aby přišel na mojí oslavu a poznal moje kamarádky, ale ani to pro mě neudělal..

Cituji LuxuryGirl: No on řekl, že to nedělalo dobrotu když takhle kupoval ty dary...
Ty narozky mě taky hodně mrzeli, ale neřekla jsem ani slovo.. a ještě pár dní před narozeninama se mě ptal, co bych chtěla a já mu řekla, že nic, že chci jen aby přišel na mojí oslavu a poznal moje kamarádky, ale ani to pro mě neudělal..

zkuste si o tom někdy promluvit, hezky v klídku.... třeba večer u skleničky nebo kdykoli bude vhodná chvíle. Mělo by mu být tedy jasné, že nečekáš mega dary, ale drobnost potěší...
Ovšem Ty ho znáš líp než my a podle toho mu to podat... já si můžu dovolit doma skoro cokoli, přítel je flegmatik, ale to samé by s cholerikem nevyšlo.... Rozumíme si?

A neříkej mu, že k narozeninám nechceš nic. Já jsem teď tak oprsklá, že jak se blíží narozeniny, tak se nad nějakou věcí zasním, ukážu jí na netu příteli.... a on mi na to řekne, že mám vydržet do narozenin.... Může to být naprostá drobnost.

A jak Ti vysvětlil, že nepřišel na oslavu? Kolik vám vlastně oběma je let?

 

Váš příspěvek

Překvapuje Vás váš partner květinami či malými drobnostmi?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené