Smazat

Překvapuje Vás váš partner květinami či malými drobnostmi?

Tak jak to u vás je holky? Často teď o tom přemýšlím.. mám přítele, se který jsem cca půl roku a za celou dobu jsem od něj nedostala jedinou kytku, čokoládu nebo žádnou jinou drobnost a to mu každý den vařím, peru, uklízím... je to hloupost, ale je mi to hrozně líto. Musím dodat, že jinak je všechno hrozně skvělý )
Včera jsem si psala s kamarádkou, která má nového přítele a ta mi popisovala, jak jí přítel rozmazluje, jak jí furt nosí kytky a je pozorný. Třeba jeden den řekne, že má chuť na ananas a on druhý den přijde z práce a přinese jí ho.. to jsou takové drobnosti, které každou holku potěší a myslím, že to toho kluka nic moc nestojí a přitom je to tak moc důležité. Co si o tom myslíte vy? A jak to doma máte?
 

ještě si dovolím napsat, že je lepší vyhnout se výčitkám. Spíš pozitivní motivace.
Ale já si někdy neodpustím ani výtku....

arrow
profile_image
Nairea
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na LuxuryGirl:

To je úplně šokojící! Nekoupit dárek na narozeniny, nepřijít na oslavu, nikdy nedonést kytku...Jaktože to všem ostatním připadá normální? Přestan o tom, že Ti to vadí mlčet. Jenom to tím zhoršuješ, pak vybuchneš naráz a on Ti ještě vyčte, že jsi mu to neřekla dřív.

arrow
profile_image
Nairea
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Kaja555:
ještě si dovolím napsat, že je lepší vyhnout se výčitkám. Spíš pozitivní motivace

Aha a vzít si na to ještě rukavičky, aby ho to chudáčka moc neranilo. Ale ano, vím jak to myslíš a máš pravdu. Jenom by možná víc pomohlo s ním zatřást, aby si udědomil, že chlapů, co by chtěli takovou hodnou babu jsou mraky.

arrow
profile_image
KatyM
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LuxuryGirl: Tak si vždycky tak řeknu, že ty bývalky pro něj nic nedělali, ale já s ním žiju, vařím mu, starám se o ně

No joo, a jsme doma. Ty to ale nemůžeš říkat sobě, ale JEMU! neplatí, že ženská musí bejt potvora, aby jí chlap plnil přání, to ne, ale je pravda, že ty potvory ho k tomu snáz dokopou. Nemusíš být potvora, stačí, když to prostě řekneš jemu. Jednoduše se ho zeptat, jestli teda děláš něco špatně, když pro tebe není schopnej tychle věci dělat. Natož, když ty mu doma posluhuješ...pomáhá ti aspoň s něčím doma, nebo je to vylžoeně na tobě? Ono totiž si mohl zvyknout, že bez řečí navaříš, poklidíš, napečeš a vypereš a nic na oplátku nechceš, ani pomoc, ani něco pro radost..a má to s tebou asi moc snadný no..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nairea: To, že chlap nenosí kytky a drobnosti mi nepřijde jako známka toho, že je něco špatně. Kdybych nic nedostala na narozeniny, to by mě ale mrzelo. Na druhou stranu zakladatelka řekla, že nechce nic. Chlap "nic" pochopí jako opravdové nic. Absence na oslavě je věc další.
Reaguji na LuxuryGirl:
Proč na tu oslavu nepřišel?

arrow
profile_image
KatyM
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LuxuryGirl: Všichni se shodujete, že to není důležité, ale nakonec to vlastně všechny z Vás víceméně doma máte

nejspíš jo, ale jak jsem psala, ze začátku to tak nebylo... jak se říká - jaký si to uděláš, takový to máš. Musíš ho k tomu trošku navést

Cituji Nairea: Aha a vzít si na to ještě rukavičky, aby ho to chudáčka moc neranilo. Ale ano, vím jak to myslíš a máš pravdu. Jenom by možná víc pomohlo s ním zatřást, aby si udědomil, že chlapů, co by chtěli takovou hodnou babu jsou mraky.

jj, to by byl další krok, kdyby to nešlo po dobrém.

arrow
profile_image
KatyM
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kaja555: polopaticky něco naznačovala a on se chytil za nos

tak tak...ono je to samo nenapadne, natož, když v tom nevyrůstají...ale většinou si to pak vezmou k srdci. Tím spíš, že jak píšeš, ty mu taky chystáš překvápka. U nás totéž, já se snažím taky co nejčastěji, miluje Margot tyčinku, když ji sem tam vidím, vezmu mu ji, nebo uvařím něco, co má rád, naplánuji program, co nás oba baví..chce to, aby zabrali oba, pak to může fungovat.

arrow
profile_image
Nairea
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Balthazarka: To, že chlap nenosí kytky a drobnosti mi nepřijde jako známka toho, že je něco špatně.

Je to známka toho, že nemyslí na to, jak jí udělat radost anebo, že je škrt. Oboje úplně stejně blbý.

Cituji Balthazarka: Na druhou stranu zakladatelka řekla, že nechce nic. Chlap "nic" pochopí jako opravdové nic.

ano. na to pozor.

arrow
profile_image
KatyM
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kaja555:
jo, oni to berou moc doslovně..

Cituji KatyM: ono je to samo nenapadne, natož, když v tom nevyrůstají...ale většinou si to pak vezmou k srdci. Tím spíš, že jak píšeš, ty mu taky chystáš překvápka. U nás totéž, já se snažím taky co nejčastěji, miluje Margot tyčinku, když ji sem tam vidím, vezmu mu ji, nebo uvařím něco, co má rád, naplánuji program, co nás oba baví..chce to, aby zabrali oba, pak to může fungovat.

jj, ten můj vyrůstal v prostředí, kde dal jeho otec mamince jako pozornost spíš násilnost po alkoholu, takže se nemůžu divit ničemu. Na to odkud pochází, je přítel úplně zlatý....

A ano, ta překvápka, či spíš znamení, že nás vnímá, poslouchá.... může jí o drobnosti. Jakmile se partneři navzájem dobře znají, tak ví, co udělá druhému radost a ani nemusí z toho druhého dlouho dolovat co to jako má případně být....

Cituji LuxuryGirl: Navíc si vždycky vzpomenu, jak mi vyprávěl, že dřív byl takovej, že nosil holce každej týden kytku a že jí třeba po třech měsících koupil drahej prstýnek, ale ted u takovej prý není...Tak si vždycky tak řeknu, že ty bývalky pro něj nic nedělali, ale já s ním žiju, vařím mu, starám se o něj :/

neboj, nemáme to každá doma, nebo aspoň já ne. Třeba tohle mi připomíná toho mýho. Ale nějak jsem s tím do toho šla. Takže nějaký dárky, kytky, pozornosti, to ne, ale jak jsem psala, nepotrpím si na to... ale na druhou stranu doma pomůže, dá najevo, že mě má rád a ty narozky.. to je mi líto to by se stávat nemělo...

Teda nevím, ale Tvůj přítel se mi moc nezdá a vlastně ani moc nechápu Tebe. Jste spolu půl roku a Ty se o něj staráš jako jeho máma - vaříš, pereš, uklízíš. Co dělá on pro Tebe? Přijde mi, že on je rád, že Ty se o něj staráš a on na oplátku nic, stačilo mu vymluvit se, že dřív slečny rozmazloval a už to dělat nebude. Kde to jsme? Kor v úplném začátku vztahu, kdy má být nejvíc zamilovaný a nosit Ti modré z nebe. Myslím si, že si za to trochu můžeš sama, nedala jsi najevo, že po něčem takovém toužíš a k tomu jsi mu hned začala poskytovat full servis. Opravdu platí, že žena, která je trochu potvora (tzn. že si hned z chlapa nesedne na zadek, stará se více o sebe, než o něj), je na tom lépe. Doporučuji přečíst Proč muži milují potvory a užívat si začátky romantické začátky vztahů a ne hned skočit do vztahu stylem "manželé po x letech".

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To je dané charakterem, ten kdo to má v sobě ,bude zahrnovat ženu kdykoliv a jakkoliv .je to vždy o tom jestli ten dotyčný chce obdarovávat či nikoliv.

Jsem vdaná přes 20 let manžel mě obdarovává velmi často , zahrnuje mě luxusnímí dárky i maličkostmi.Dělá to ze své vlastní iniciativy od začátku našeho vzahu a nezměnilo se to ani po uplynutí mnoha let.Je to zkrátka v něm, dělá mu to radost .

Cituji annickaaa: Musím dodat, že jinak je všechno hrozně skvělý )

pokud si jinak spokojená ,budeš se s tím muset smířit . Holt každý nemůže mít všechno.

 

Váš příspěvek

Překvapuje Vás váš partner květinami či malými drobnostmi?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené