Smazat

Překvapuje Vás váš partner květinami či malými drobnostmi?

Tak jak to u vás je holky? Často teď o tom přemýšlím.. mám přítele, se který jsem cca půl roku a za celou dobu jsem od něj nedostala jedinou kytku, čokoládu nebo žádnou jinou drobnost a to mu každý den vařím, peru, uklízím... je to hloupost, ale je mi to hrozně líto. Musím dodat, že jinak je všechno hrozně skvělý )
Včera jsem si psala s kamarádkou, která má nového přítele a ta mi popisovala, jak jí přítel rozmazluje, jak jí furt nosí kytky a je pozorný. Třeba jeden den řekne, že má chuť na ananas a on druhý den přijde z práce a přinese jí ho.. to jsou takové drobnosti, které každou holku potěší a myslím, že to toho kluka nic moc nestojí a přitom je to tak moc důležité. Co si o tom myslíte vy? A jak to doma máte?
 
arrow
profile_image
LuxuryGirl
od 25. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně je 24, jemu 23 ... To, že nechtěl přijít na tu oslavu, odůvodnil tím, že by se tam necítil dobře a že tam nebude vůbec nikoho znát..
Včera jsem tu všechno popsala v smsce, napsala jsem mu jak moc mi je to líto a napsala jsem mu všechno o té mojí kamarádce a jejím příteli, který je tak pozorný. Já vím, že by se to nemělo řešit přes telefon, ale můj problém je v tom, že neumím nikdy říct, co mi vadí nebo co bych chtěla jinak, a napsat to v smsce je pro mě o dost snadnější..
Nebyl naštvanej, byl na mě milej... tak uvidíme, jak to bude pokračovat, jestli ho to trochu nakopne

arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LuxuryGirl: všechno o té mojí kamarádce a jejím příteli, který je tak pozorný

Vsadila bych se, že tohle otočí proti tobě, neb ti řekne, že ty nejsi svoje kamarádka a on není její přítel a že se máš smířit s tím, jaký je.

arrow
profile_image
KatyM
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LuxuryGirl: tak uvidíme, jak to bude pokračovat, jestli ho to trochu nakopne

snad dobře budu držet palce, pak napiš, jaká byla dlouhodobá odezva, jestli se to nějak zlepšilo

Mě květiny nosí i ty v květináči a radost z toho mám. Když o něčem mluvím, tak to většinou také donese. Když jsou Vánoce, narozeniny a já o něčem mluvím, tak mi vždy koupí to, o čem jsem mluvila. Největší radost mi dělají překvapení jako programy na víkend i přes týden apod. to se ho ptám celou cestu kam jedeme a on mi to neřekne a jednou jsem byla už hodně nervozní, že to dlouho trvalo, tak jsem ho chudáka začala sjíždět kam to jedeme a kdy už tam tedy jako budeme, že mě to nebaví a pak jsem byla hrozně ráda no a já mu to oplácím tím, že občas když přijde, tak mu uvařím něco dobrého a on mi to pak pořád chválí.

Ale k dotazu. Já si myslím, že pokud cítíš, že to klape a je vše super, tak si z toho hlavu nedělej. Někdo na to opravdu není a nepřemýšlí nad tím. Důležité je jak se k tobě chová celkově není to o tom jestli ti nosí květiny nebo ne, ale je pravda, že já mám květiny hodně ráda oživí to bydlení i kdyby jen na chvíli )

Jsou ženy, které ty pozornosti nepotřebují a řeknou, že se jim květiny nelíbí. Pokud tomu tak opravdu je, tak není problém, ale pokud si namlouvá, že to nepotřebuje, tak to v pohodě není. Pokud nějakou kytku chceš. Zkus to lehce naznačit třeba, když někde uvidíš pěknou zahradu nebo projdete kolem květinářství, tak říct třeba jéé to jsou hezké kytičky. Třeba ho to trošku trkne, že žádnou nenosí a třeba také ne. Určitě bych mu nic nevyčítala a nenutila ho do toho. Horší jsou chlapi, kteří nenosí dárky ani na narozeniny apod. a řeknou, že se to dělat nemusí. S takovým člověkem bych já žít nechtěla.

arrow
profile_image
LuxuryGirl
od 25. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji EleanorWoods: Mě květiny nosí i ty v květináči a radost z toho mám. Když o něčem mluvím, tak to většinou také donese. Když jsou Vánoce, narozeniny a já o něčem mluvím, tak mi vždy koupí to, o čem jsem mluvila. Největší radost mi dělají překvapení jako programy na víkend i přes týden apod.

To je kráááásný ) ...

Cituji EleanorWoods: Jsou ženy, které ty pozornosti nepotřebují a řeknou, že se jim květiny nelíbí.

On ví, že kytky miluju.. sama si je kupuju (řezané i ty v květináči) a furt si je doma zastřihuju a starám se o něj ..

arrow
profile_image
LuxuryGirl
od 25. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji saprenza: Vsadila bych se, že tohle otočí proti tobě, neb ti řekne, že ty nejsi svoje kamarádka a on není její přítel a že se máš smířit s tím, jaký je.

Taky jsem se toho bála, ale bych fakt milej...
Ono to totiž bylo tak, že on mě večer načapal, jak brečím (měl už spát) no a já mu nechtěla říct, proč a on byl z toho špatnej a furt vyzvídal.
Tak jsem mu právě napsala tu smsku, že to bylo kvůli tomuhle, že mi ta kamarádka popisovala toho jejího úža kluka a mě to v tu chvíli přišlo hrozně líto, proto jsem si poplakala...

arrow
profile_image
brusinka91
od 26. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LuxuryGirl: Tak snad už to bude dobré Třeba mu to ani nedocházelo, že ti to chybí a teď se polepší. Držím palce
Jinak dneska jsem se rozhodla potěšit svého milého já - koupila jsem nám lístky na HIM, naši oblíbenou kapelu, v říjnu budou v Praze Chtěla jsem to nechat jako překvapení, ale asi to nevydržím a vyzvoním mu to hned večer

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na LuxuryGirl:
Jé tak moc držím palečky, aby to s ním konečně hnulo a přinesl nějakou kytí

Úplně tě chápu, že ti to chybělo, my ženy (jsou samozřejmě vyjímky) potřebujeme být opečovávány a zahrnovány pozorností. Je to důkaz, že na nás myslí, že poslouchá, co říkáme a dělá mu radost,když my máme radost.
Některý chlapy to v sobě nemají, ale určitě je na to lze naučit. Čím dřív to uděláme, tím líp!

arrow
profile_image
totik
od 8. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Každý chlap je jiný..já mám skvělého manžela, který mi splní co mi na očích vidí, ale musí to tam nejdřív vidět samotného ho to prostě nenapadne. Ne že by mi nechtěl dělat radost, ale jeho hlava tak prostě nefunguje. Takže když něco chci, musím jemně naznačit..jdeme kolem kvetinářství tak si postesknu že jsem už dlouho nedostala květinku a do pár dnů ji mám doma stejně tak s nějakou drobností, naznačím že by se mi něco líbilo a pak to dostanu. Jasně že bych radši kdyby to bylo samo od sebe, ale nikdo není dokonalý a on má spoustu jiných kvalit

arrow
profile_image
-Rebekah-
od 8. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Myslím, že dneska je to běžná věc, že chlapi svým polovičkám jen tak nějakou drobnost nenosí. Samozřejmě se najdou vyjímky, ale myslím si, že moc jich nebude. Každopádně na narozeniny a podobný svátky by se něco malého určitě dávat mělo. Těch co ani na svátky nic nedají ale asi moc nebude.
Bohužel já měla možná tak trochu "smůlu", že jsem zrovna na takového chlapa narazila. Nejenom, že si snad ani pomalu nepamatuje, kdy ty narozeniny mám, a musím mu to vždycky nějak připomenout, ale co už mě připadá jako extrém, byly poslední vánoce. Věděl že pro něj dárek mám a měl spoustu času sehnat nějakej i pro mě, ale on to prostě neudělal. Náš večer tedy probíhal tak, že dárek dostal jen on a já na něj pak koukala jak puk.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na -Rebekah-:
Jaj, tak to je smutný
Jste spolu ještě?

arrow
profile_image
KatyM
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji -Rebekah-: dárek dostal jen on a já na něj pak koukala jak puk

to ale nemyslíš vážně, že ne..? to už je trochu moc. Pochopím, když partner není na pozornosti během roku nebo jen tak. Dokonce se u hodně zaměstnaných chlapů dá pochopit i to, že dejme tomu zapomene na výročí nebo narozeniny své partnerky (neschvaluju to, jen říkám, že u někoho zatíženého prací se to prostě může stát..pak by to ale měl okamžitě napravit něčím výjimečným, aby dal přítelkyni najevo, že mu na ní záleží a jen toho má moc). Ale i na Vánoce? Jasně, výročí se můžou měnit, jak díky změnám partnerů, tak díky typu výročí (z vztahu na svatební atd), takže si je třeba nezapamatuje, a i narozeniny nemá jen ta žena, ale i rodina a může se to míchat. Ale krucifix Vánoce? Jedno jediný datum, jiný neexistuje, opakuje se to každej rok! Tak teď je mi z toho teda až smutno, jak může člověk zapomenout dát přítelkyni vánoční dárek, natož, když ví, že ona ho pro něj má..?

arrow
profile_image
-Rebekah-
od 8. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Verys: Jste spolu ještě?

ano pořád ještě spolu jsme

Cituji KatyM: jak může člověk zapomenout

no v tu chvíli mi to spíš připadalo tak, že mu to bylo fuk a byl línej zvednout zadek a jít něco sehnat...

arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na -Rebekah-: Vynahradil to potom nějak, nebo to prostě nechal být?

Cituji -Rebekah-: Náš večer tedy probíhal tak, že dárek dostal jen on a já na něj pak koukala jak puk.

Hm tak to je hodně smutné. Podle mě si ten člověk toho druhého neváží. Tito lidé rádi dostávají věci od druhých, ale sami nedají nic. Od takových bych dala ruce pryč, protože dát je radost a nezáleží na tom kolik to stálo, ale hlavně, že je to dáno od srdce a že ten člověk nás chce potěšit. Já třeba neberu narozeniny jako samozřejmost. Nikdy nevíš jestli se těch dalších dožiješ. Pro mě je to oslava toho, že ten můj blízký člověk tu je se mnou. Někdo se dožije 20ti někdo ani 10 let..Zajímalo by mě jestli to ten tvůj nemá od rodičů například. Na mě takový chlap působí lakomě a že by ani svým dětem nedal to by mu ruka upadla..

 

Váš příspěvek

Překvapuje Vás váš partner květinami či malými drobnostmi?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené