Smazat

Připadám si jako nic

Mám takovej dojem, že prostě neexistuje větší nula než jsem já.... a možná to ani není přehnaný, nemám na nic talent, vážně na nic... neumím zpívat, kreslit, tancovat, komunikovat s lidmi, nemám dobrou paměť, můj slohovej projev taky za nic nestojí kdybych chtěla psát články, fantazii nemám, vařit neumím, neumím ani nic s PC ... kdybych měla aspoň jednu věc ve které bych fakt vynikala.. ale není vůbec nic co bych uměla... navíc mi taky chybí pochvala od druhého, nějaký uznání, po tom sním snad od malička ale nikdy jsem se toho nedočkala... Máte to někdo taky tak, že vám připadá že nic neumíte a jste k ničemu na tom světě?
 
arrow
profile_image
jabima
od 2. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji snupalek: No, to si nemyslím.

Ty zas máš docela nechutnou druhou fotku v galerce..každej máme něco

Cituji Jenny05: Mám takovej dojem, že prostě neexistuje větší nula než jsem já....

Věř, že určitě existuje. Nevím, kolik Ti je let , ale jako mladá jsem sebevědomí neměla nijak velké (malé prsa, klučičí vzhled, krátké vlasy) a jak roky přibývají, tak se vše mění. Měj se ráda, taková, jaká jsi. Chval se, když se ti něco povede. Udělej si hezký den pro sebe (běž na kolo, brusle, něco si koupit, udělej si nové vlasy) a zkus si svůj život trochu užívat. Když ty se budeš cítit dobře ,lidé okolo to uvidí a pochvaly se budou hrnout.

Cituji misiska: A nakonec- pocit, který máš ty, má téměř každý, jenže téměř nikdo nemá na to to říct nahlas

Přesně tak, slabší chvilky mají i "siláci".Já o sobě (i v relativně pokročilém věku) pochybuji poměrně často.

Cituji snupalek: No, to si nemyslím.

Dost ubohé.
Je vidět, že někdo má seběvědomí na rozdávání- ač na to opravdu nemá.

Já tady souhlasím se všemi (tedy kromě toho šňupála nebo co to je za zjev), co kdo tady napsal, takže nemám kt omu co dodat [img]Určitě jsi skvělá holka a třeba máš právě talent na to, být skvělá opora a kamarádka pro druhé [img]

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na snupalek:

Reaguji na Jenny05:
Zrovna to vaření se dá naučit, stejně jako kreslení, práce na počítači, tanec...něco si vyber a začni se tomu věnovat, mluvením o tom, jak si připadáš neschopná nic nezměníš, musíš sama něco udělat a ne čekat, že ti talent a schopnosti spadnou do klína Jak se z člověka stane slavný sportovec/zpěvák/tanečník? Jsou v tom hodiny dřiny a spousta odhodlání, tak nevěš hlavu a začni na sobě pracovat.

PS: Každý si občas připadne neschopný, určitě na tom nejsi tak špatně, jak si sama myslíš

arrow
profile_image
tronela
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jenny05: Díky, utvrzuješ mě v tom, že si to o sobě myslím oprávněně ; )

Doufám, že se nechceš schválně ubezpečovat v tom, že jsi ta nejhorší. Vidíš, že tě skoro všichni chválí za to, že jsi schopná se poradit a bohužel i shodit. Nemáš proč, napiš jestli něco z těch rad zkusíš, buď pozitivní. Vypadá to, že se ti něco v poslední době stalo a džbán lítosti přetekl. Tak si to tu znova přečti, uvidíš, že ti fandíme. Všechno se dá dát do pořádku, a když si najdeš koníčka, tak v něm můžeš za nějakou dobu vynikat. Jen se nedej.

arrow
profile_image
karamelka
od 16. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jenny05:
Na to je jediná rada: přestat fňukat a začít na sobě makat. Skoro nic není v životě zadarmo. Za většinou dovedností se skrývá spousta práce. Držím palce.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jenny05:
Vidíš, já mám taky pocit, že nejsem v ničem dobrá. Ani já neumím malovat, tančit nebo zpívat. V dětství jsem se učila hrát na klavír, ale nikdy jsem v tom nebyla dobrá (dnes už nic nezahraju), jakýkoli sport a já - to vůbec nejde dohromady, 6 let mám řidičák a řídit přesto neumím, já a technika také nejsme zrovna kamarádi. Uvařit si sice uvařím, ale není to žádné terno, i přítel vaří líp. Roky se učím anglicky a jakmile mám promluvit, jsem v koncích, němčinu jsem 4 roky nepoužila a samozřejmě jsem ji zapomněla. Dokonce neumím ani pořádně fotit!! Tak jsi mi nasadila brouka do hlavy, že bych už opravdu mohla začít něco smysluplného dělat, abych třeba za 6 let (do té třicítky) mohla říct, že něco umím. Ježíš, jak to tak po sobě čtu, tak si fakt připadám jako totální loser

Reaguji na Jenny05:
a zkoušela jsi to někdy? Chodila jsi na nějaké kurzy nebo jak jsi na to přišla?

A o co jde, že neumíš kreslit, zpívat.... když ti to udělá radost, tak si kresli třeba obrázky s blbou perspektivou. Já ráda třeba poslouchám MP3 a k tomu si zpívám. Co na tom, že totálně falešně, div z toho nepraskají žárovky a sousedi mlátí do stropu koštětem? Ale mám z toho radost a zpívám si dál. Když se tím neživím, tak o co jde

Mimochodem zpívat umí málokdo, zkus mrknout na pořad Zpíwánky na Streamu ( http://www.stream.cz/video/85671-zpiwanky-20-dil )
Ps. Takhle nějak veju i já

arrow
profile_image
Ava1
od 28. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jenny05:
Ahoj, víš každý má asi období kdy se cítí k ničemu..možná je to tím, že se pořád srovnáváme s okolím a díváme se na ty co jsou na tom líp..ale jak už holky zmínily, určitě se s tím něco dělat dá, nemluvím teď o těch talentových záležitostech jako je zpěv, ale věci jako naučit se vařit a pracovat s PC se dají naučit..mě taky matka pořád říkala jak jsem neschopná v kuchyni, že si mě nikdo nevezme, no a pak jsem byla dlouhodobě v zahraničí odkázaná sama na sebe, tak jsem si vždycky stáhla nějaký recept z netu a zkoušela, nikdo mi nestál za zády a neradil..ne vždycky to vyšlo napoprvé, ale teď už zvládnu i tu svíčkovou Takže hlavu vzhůru..Jinak já to teď prožívám při hledání práce a po každém odmítnutí to na mě padne a připadnu si fakt k ničemu, neschopná si najít zaměstnání..ale věřím, že takhle to má asi většina lidí hledající práci

arrow
profile_image
jennie
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jenny05:
Přesně vím, jak se cítíš. Takové pocity jsem mívala taky. Ne jednou se mi stalo, že jsem si v kuchyni připadala naprosto nemožná, kolik upečených moučníků skončilo v koši a já se vždy v tu chvíli cítila mizerně, že v kuchyni nic neumím.
Myslím si, že takové pocity máš díky tomu, že se ti nedostávalo žádné pochvaly či docenění. Určitě v něčem vynikáš, byť by to byla jen maličkost, kterou si ani neuvědomuješ. Když člověka něco trápí, cítí se mizerně, můžou se přidávat takové myšlenky a člověk se pak cítí ještě hůř.
Zkus začít maličkostmi, které tě rozveselí. Třeba si koupit nějakou humornou knížku, zajít do kina na komedii, koupit si něco hezkého na sebe. Když si člověk něčím udělá radost, hned vidí vše jinak a pak můžeš začít pracovat na tom se zdokonalovat. Třeba začni chodit na břišní tance, či se učit jazyk a sama poznáš, že to není takové, jak si o sobě myslíš.

arrow
profile_image
jennie
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na snupalek:
Rejpalové se najdou bohužel všude

arrow
profile_image
Shiba
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji rover: zkus si svůj život trochu užívat

http://www.videacesky.cz/ostatni/bez-rukou-bez-noh ou-bez-starosti

Docela pěkné videjko

arrow
profile_image
dalin
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jenny05: Naprosto Tě chápu, vím, jak se cítíš. Roky jsem na tom byla stejně, teď je to o něco lepší. Dřív jsem se za to skoro až nenáviděla a byla schopná i hodiny probrečet, teď už vím, že to byl asi ten nejhorší možný přístup a snažím se to změnit.
Mám-li brát v úvahu svoje vlastní zkušenosti, tak se v tomhle druhým dost těžko radí, protože si dotyčný stejně vede svou (dělala jsem to taky, protože přece "musím vědět nejlíp sama, jak na tom jsem").
Přeju Ti, abys ty pocity co nejdříve překonala

Jo a rozhodně se podívej na to video od Shiba (protože jsem Ti chtěla nějaký s tímhle úžasnym člověkem poslat taky)

 

Váš příspěvek

Připadám si jako nic

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené