Smazat

Připadám si jako nic

Mám takovej dojem, že prostě neexistuje větší nula než jsem já.... a možná to ani není přehnaný, nemám na nic talent, vážně na nic... neumím zpívat, kreslit, tancovat, komunikovat s lidmi, nemám dobrou paměť, můj slohovej projev taky za nic nestojí kdybych chtěla psát články, fantazii nemám, vařit neumím, neumím ani nic s PC ... kdybych měla aspoň jednu věc ve které bych fakt vynikala.. ale není vůbec nic co bych uměla... navíc mi taky chybí pochvala od druhého, nějaký uznání, po tom sním snad od malička ale nikdy jsem se toho nedočkala... Máte to někdo taky tak, že vám připadá že nic neumíte a jste k ničemu na tom světě?
 
arrow
profile_image
Jenny05
od 1. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, máte pravdu, že fňukáním nic nezmůžu, ale někdy to na mě fakt padne.... Připadám si stará (je mi skoro 21), nemožná, tlustá (což jsem a štve mě, že jsem to dopustila), hloupá, nemotorná... Problém taky je, že já u ničeho nevydržím dlouho ... Nenašla jsem ještě nic, co by mě naplňovalo a bavilo, kde bych poznala super lidi nebo tak... Jinak kromě posledních 10 měsíců jsem zkoušela pár věcí, hlavně sport, ale když člověk chodí sám (nemám žádné kamarády a po tomhle hluchým období ani známé) tak mě to časem přestane bavit... Teď mám zas období, kdy se musím odhodlat, ale zas mám obavy, že na mě budou všichni čumět jak jsem tlustá a odporná... Chtěla bych se najít, ale nevím jak to udělat...

arrow
profile_image
Sluncere
od 25. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

Ahoj Jenny, stará opravdu nejsi - 21 let Mě je 25 a stará si nepřipadám, je to jen o postoji k sobě samé. Jestli jsi tak tlustá jako stará, tak to taky tak strašné nebude A jestli máš nějaké to kilo navíc, tak přece s tím se dá také něco dělat, nikdo není dokonalý! Je to jen o sebevědomí, držím ti palce

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, chápu tvuj splín, ale jsi ještě mladá a máš hodně času... jsou lidi co se narodí s nějakým talentem a pak jsme my-co žádný talent nemáme a tak musíme víc dřít. Takže co se lze i bez talentu naučit - jazyky(částečne), vařit, psát slohy(musíš hodně čist) a ve sportech všechny vytrvalostní sporty... vytrvalost neni talent ale dřina...a ta se dá vydřít takže do toho!

arrow
profile_image
lusyn
od 5. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennie: ¨
Reaguji na rover:

No mě zase zaráží, jak se dokážete obrátit vůči někomu, kdo řekl svůj názor. To, že Snupalek napsala, že nesouhlasí s názorem ohledně docela dobré češtiny. Ne, že bych chtěla být na něčí straně, ale skutečně pravopisně není správně "takovej", nebo "přehnaný"...). Nevěděla jsem, že se vším se zde musí souhlasit, jinak se začíná útočit.

Reaguji na Jenny05:

Milá Jenny, je mi líto, že míváš takové pocity. To, že Tě nikdo nepochválí, neznamená, že jsi neschopná. Naopak ostatní asi nedokáží ocenit Tvoje kvality... Ať jsou jakkékoliv, každý nějaké máme, je těžké je někdy najít, ale nevzdávej to Nikdo nic na začátku neuměl, ber to takhle...každý jsme se učili....Třeba vem kamarádku a začněte chodit na nějaké kurzy. Zkoušej nové věci, ikdyž Tě to možná zprvu bude odrazovat...
Přeju Ti, aby tohle období bylo co nejdříve za Tebou a našla si samu sebe Pak poznáš, jak úžasná jsi a že dokážeš to, co opravdu budeš chtít.

Cituji lusyn: No mě zase zaráží, jak se dokážete obrátit vůči někomu, kdo řekl svůj názor. To, že Snupalek napsala, že nesouhlasí s názorem ohledně docela dobré češtiny. Ne, že bych chtěla být na něčí straně, ale skutečně pravopisně není správně "takovej", nebo "přehnaný"...). Nevěděla jsem, že se vším se zde musí souhlasit, jinak se začíná útočit.

Já myslím, že zakladatelka chtěla slyšet rady, podobné problémy někoho a řešení- ne kritiku. A Snupalek neporadila nic, žádný názor na nic,jen utrousila nesmysl....

arrow
profile_image
lusyn
od 5. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na rover:

Ale já neřekla, že s ní souhlasím, nebo že ji hájím... Ale na druhou stranu, ostatní, kteří ji hned začali napadat také neporadili nic a nedrželi se tématu, pokud to chceš brát přímo takhle.
Jinak s Tebou souhlasím, že zakladatelce její věta nepomohla, byla nadbytečná a mohla si ji nechat pro sebe! Ale zároveň alespoň Jenny vidí, že lidi umí spíše kritizovat a málo chválit...

Cituji lusyn: Ale zároveň alespoň Jenny vidí, že lidi umí spíše kritizovat a málo chválit.

Ano je to tak. Bohužel v běžném životě ti "hodní a slušní a méně seběvědomí" jsou utlučeni těma rejpalama....Potkáváme se s tím všude, hlavně ve škole, v práci.

arrow
profile_image
Berda
od 4. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud hledáš něco, co by ses mohla opravdu poměrně snadno naučit, tak začni s vařením. V tvym věku jsem taky skoro nic neuměla, ale jelikož jsem se brzy vdávala a měla děti, musela jsem se to naučit. Jak plynuly roky, zjistila jsem, že vařím v podstatě pořád stejné věci dokola a tak jsem poměrně nedávno začala hledat recepty na netu a teď si myslím, že je ze mě skvělá kuchařka. Není na tom nic těžkého, jen se toho nebát, zkoušet, experimentovat.
Kdyby se ti nechtělo pouštět se do vaření, tak můžeš zkusit třeba kreslení. Dcera chodí do kurzu "Každý kreslířem" a po pár lekcích už kreslí moc hezké portréty.
Hlavně nepodléhej sebelítosti, tím se dostaneš do začarovaného kruhu.
Chce to optimismus a do něčeho se pustit.
Pochvalu od druhých nečekej, často se pochval sama, i za maličkosti a čas od času si něčím udělaj radost. A uvidíš, ono to půjde.
Jsi mladá a máš celý život před sebou. Udělej si ho krásný.

Reaguji na Shiba:
Kouzelné video

arrow
profile_image
snupalek
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na jabima:
Vidíš, a proto jsem ji tam dala, ty tam raději nemáš žádnou!
Holky, mě jenom docela štve, že tady někdo napíše, že někdo by se měl naučit pravopis atd., ale zase utvrzovat toho druhýho, že pravopis má dobrej, když nemá, tak jsem to chtěla uvést jenom na pravou míru.

Jinak k tématu, nechápu, proč se plno lidí lituje, já taky neumím zpívat, tancovat a v ničem nevynikám, ale nelituju se.Život si užívám, jak se dá, někdo mě to taky pěkně s...., ale co?? Tak se trochu vzchop!

arrow
profile_image
snupalek
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na lusyn:
Tady to tak chodí, jsem na omlazení už nějakou dobu a vždycky, když někdo s něčím nesouhlasí nebo prohodí něco, tak je špatně.

arrow
profile_image
snupalek
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na rover:
No, pokud si myslíš, že já jsem ten rejpal, tak to jsi na omylu. Nevzpomínám si, že bych tady někdy do někoho rejpala, tohle bylo 1. "rejpnutí" (podle vás). Já jsem jenom něco chtěla uvést na pravou míru.

arrow
profile_image
jennie
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na snupalek:

K tomu pravopisu - to, že někdo napíše " takovej " místo " takový " - no bože, to je opravdu velká pravopisná chyba, která se musí okomentovat a dotyčná by se měla učit pravopis Českého jazyka. Viděla jsem tady na Omlazení daleko horší hrubky a taky zbytečně nerejpu. Proto by bylo v tomto tématu lepší, to ani nekomentovat, pokud nemáš nic jiného k tématu.
A mimochodem, každý své problémy prožívá jinak, trochu tolerance by neuškodilo.

Cituji Jenny05: Problém taky je, že já u ničeho nevydržím dlouho ...

to bude bohužel ten hlavní problém, než talent nebo neschopnost.... Co ti poradit nevím, zadarmo nikdy nic v životě není a chce to se přemáhat. Ale chápu, že je někdy těžké najít nějaký motor, který by nás hnal, když se nám prostě nechce.

arrow
profile_image
jennie
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lusyn:
Pravopis skutečně nemusel být komentován vzhledem k tématu, které zde zakladatelka řeší. Když se někdo cítí mizerně, nebudu mu ještě schválně přidávat, ať se cítí ještě mizerněji.

 

Váš příspěvek

Připadám si jako nic

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené