Smazat

Připadám si jako nic

Mám takovej dojem, že prostě neexistuje větší nula než jsem já.... a možná to ani není přehnaný, nemám na nic talent, vážně na nic... neumím zpívat, kreslit, tancovat, komunikovat s lidmi, nemám dobrou paměť, můj slohovej projev taky za nic nestojí kdybych chtěla psát články, fantazii nemám, vařit neumím, neumím ani nic s PC ... kdybych měla aspoň jednu věc ve které bych fakt vynikala.. ale není vůbec nic co bych uměla... navíc mi taky chybí pochvala od druhého, nějaký uznání, po tom sním snad od malička ale nikdy jsem se toho nedočkala... Máte to někdo taky tak, že vám připadá že nic neumíte a jste k ničemu na tom světě?
 
arrow
profile_image
LucyLucia
od 13. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A moc se omlouvám, za překlepy, článek jsem psala velice rychle, protože jsem musela jít dělat jiné věci. Takže prosím odpusťte a ještě jednou se moc omlouvám.

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na LucyLucia:
Krásně napsáno! A gratuluji ke krásnému a spokojenému životu.

arrow
profile_image
LucyLucia
od 13. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vercam: Děkuji moc. Snad jsem alespoň někomu trochu pomohla, a bude teď pro něho snažší se něčím motivovat. Nejdůležitější je věřit sama sobě a sama se povzbuzovat, to jsou jedny z nejdůležitějších věcí, které musí člověk dělat, aby něčeho dosáhl.

arrow
profile_image
snupalek
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na LucyLucia:

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LucyLucia: Krásně napsáno a máš určitě pravdu ale nevím jestli tímhle článkem někomu pomůžeš. Zrovna takové neštěstné holky jako je Jenny to vemou spíš jako provokaci jak máš šťastný a spokojený žiovt. Tu dřinu za tím vším už vidět nechtějí.

Takže jediná rada asi je přestat fňukat a začít něco dělat. Fňukáním se člověk ještě nikam dál neposunul.
Chcete se naučit komunikovat s lidma? V tom vám žádná brožůra nepomůže. Prostě vyražte mezi lidi a mluvte s nima. Nemáte kamarády? No když budete zalezlé někde doma v koutě, tak sami za vámi určitě nepříjdou. Takže zase vám nezbývá než jít mezi lidi a hledat ty, se kterými by jste si rozumněly.Máte pár kil na víc? Začněte se víc hýbat. Seděním na zadku žádné kilo dolů nepůjde. A tak by se dalo pokračovat do aleluja. Je prostě třeba se přestat litovat a začít něco dělat. Ale pokud se budete pořád jen vymlouvat, že nevíte jak na to nebo že nemáte žádnou motivaci, tak svůj život akorát promarníte naříkáním a každého svým přístupem odradíte, takže na konce zůstanete samy. A že nemáte na nic talent? No bože kvůli tomu se snad svět nezboří. Důležité je dělat to co vás baví a ne dumat nad tím, proč nejste tak úžasné a dokonalé jako holky z plakátu.

Cituji Jenny05: Maturitu si dodělávám teď..

Tak přesně takový pocity jsem začala mít, když jsem si v 28 začala dodělávat maturitu. Zjistila jsem, že nic neumím a že je to fakt kritický. Nejsi v tom sama.

arrow
profile_image
Ennynka
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak já takový problém sice nemám (dělám spoustů věcí, mám milion zájmů), ale kamarádka na tom byla stejně. Nulové sebevědomí, připadala si k ničemu... Už to tu bylo zmíněno-podle mě bys nejprve měla vyhledat psychologa a vypovídat se.

A rozhodně žádný učený z nebe nespadl, můžeš sportovat, vařit, naučit se něco na kytaru (ta je jednoduchá!), nebo jít třeba do nějakého kurzu co se kosmetiky nebo vlásků týče. A určitě máš spoustu předností, jen si je uvědomit viď

 

Váš příspěvek

Připadám si jako nic

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené