Smazat

Přítel chce experimentální vztah

Přítel mně oznámil, že chce experimentální vztah - být se mnou, ale zároveň mít paralelní vztahy s jinými ženami. Já na něco podobného nechci přistoupit.

Ahoj všem,
ráda bych se zde svěřila s problémem, který mě velmi trápí a vyslechla si rady zkušenějších.

S přítelem jsme spolu něco málo přes 7 měsíců (já 23, on 27, oba studenti). Já mám za sebou již několik vztahů, z toho jeden dlouhodobější, on je nezkušený, jedná se o jeho první vztah. Se sexuálním životem začal teprve loni, krátkou aférkou, od té doby až do našeho seznámení nikoho neměl a v tom je myslím jádro celého problému. Evidentně mu náš vztah dodal sebevědomí, které nikdy neměl a on si teď chce něco vynahrazovat. Měla jsem pocit, že máme krásný vztah, ještě nikdy jsem nepoznala člověka, se kterým bych si tak dobře rozuměla a se kterým bych toho měla tolik společného, on to vidí stejně.
Před asi dvěma měsíci mně z ničeho nic oznámil, že by chtěl vést paralelní vztahy s jinými ženami. Se mnou se rozcházet nechce, cítí se prý v našem vztahu šťastný jako nikdy dříve, ale jiné ženy ho také velmi přitahují a on tomu nemůže odolat. Nakonec přiznal, že je prostě nadržený, ale nedokáže mít jednorázový sex, potřebuje k tomu lásku a důvěru. V našem vztahu by se prý nic nezměnilo, miloval by mně pořád stejně. Nabídl mně, abych i já vedla paralelní vztahy, údajně by mu to nevadilo, pokud bych se k němu chovala pořád stejně. Sice mně jeho požadavek velmi ublížil, ale snažila jsem se zachovat klid a vysvětlit mu, že takhle to nefunguje a že nic takového nechci. Nakonec to vypadalo, že vše pochopil a slíbil mně, že pokud s tím nebudu souhlasit, tak s ničím podobným začínat nebude, a rozhodně by nikdy nic neudělal za mými zády.

O dva týdny později najednou zase přišel s tím, že mně nevěří, že by takový experimentální vztah nemohl fungovat. Prý je jako muž stvořen k rozsévání semene, jedná se o jeho prapůvodní instinkt lovce a on to nedokáže potlačit. Taky mně oznámil, že už mu nemám důvěřovat, protože on bude mít sex s jinými, i když spolu zůstaneme. Na to jsem mu řekla, že je sobec a že se s ním rozejdu, pokud to udělá.

Po delším rozmýšlení jsem mu nakonec nabídla sex ve třech s druhou ženou. To je jediný kompromis, kterého bych byla schopná. On mně děkoval a řekl, že jsem mu právě dala tolik, že víc už nepotřebuje a nikoho jiného nechce.

O pár dnů později odjel na 10 dnů za kamarádem do Francie. Za celou dobu se mně ozval jenom 1 krátkou sms a na moji zprávu odpověděl až za 3 dny. Domů si odtam přivezl balíček prezervativů (nepoužitých). Neptala jsem se ho na co je koupil, nechtěla jsem další hádku.

Před pár dny, se mně zeptal, jak to vypadá s tou trojkou, prý už se něco rýsuje na obzoru. Začal mně vykládat, že kamarád má novou spolubydlící, od které si vzal číslo, několik dnů už si spolu píšou sms a volají, dokonce mně ty zprávy i ukazoval. Prý by si s ní uměl představit i něco dlouhodobějšího, je otevřený všemu. Vybuchla jsem, myslela jsem, že jsme si jasně řekli, že to bude holka, kterou buď přivedu já nebo kterou neznáme ani jeden. On začal brečet, ať ho neopouštím, že jsem to nejlepší, co ho v životě potkalo a jak mně miluje. O chvíli později zase s brekem vykládal, ať mu neveřím, že on svůj pud nemůže ovládnout a nechce normální vztah. Když jsem mu řekla, že nevylučuju, že za rok nebo za dva bych byla schopná na něco podobného přistoupit, tak mně začal prosit, ať je to co nejdřív, že už nechce čekat. Dokonce jsem se ho zeptala i na ty kondomy, na což mi odpověděl větou: "Ty jsi mé jediné štěstí".
No a včera mně zase vyprávěl, že na svoje narozeniny pozve spolužačku, která s ním chce spát, abychom si dali tu trojku.........Dokonce se přiznal, že na začátku našeho vztahu balil jiné a chodil randit.

Už mu nevěřím ani slovo, psychicky jsem na tom poměrně zle, už jenom čekám kdy mně zase ublíží. Rozchod vidím až jako poslední variantu, jsem do něj stále velmi zamilovaná, ale zároveň nedokážu žít v téhle nejistotě. Poradí mně někdo co s tím?
 
arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji jana.novotova
:
Prý je jako muž stvořen k rozsévání semene, jedná se o jeho prapůvodní instinkt lovce a on to nedokáže potlačit. Taky mně oznámil, že už mu nemám důvěřovat, protože on bude mít sex s jinými, i když spolu zůstaneme.

...

Po delším rozmýšlení jsem mu nakonec nabídla sex ve třech s druhou ženou. On mně děkoval a řekl, že jsem mu právě dala tolik, že víc už nepotřebuje a nikoho jiného nechce.

...

Před pár dny, se mně zeptal, jak to vypadá s tou trojkou, prý už se něco rýsuje na obzoru.

...

Když jsem mu řekla, že nevylučuju, že za rok nebo za dva bych byla schopná na něco podobného přistoupit, tak mně začal prosit, ať je to co nejdřív, že už nechce čekat.

...

"Ty jsi mé jediné štěstí"

Musel jsem se smát, až mi tekly slzy. Odmítám uvěřit, že takovej chlap běhá volně po světě a myslí to vážně.

arrow
profile_image
Hayle
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, napíšu to jak to na mě celé působí- takže: nemyslím si, že tě miluje, ani že je to tvůj přítel, aby mu nevadilo že budeš spát s jinýma? tobě to očividně vadí, tak jaký pak kompromis je to pro tebe když si přizvete kámošku? já bych se mu teda nepodřizovala, ale u mě už by skončil těma svejma kecama, jednou chce experimentovat, pak že tě miluje, neví co chce, dělá z tebe akorát šaška, chce si užívat a tebe mít jako jistotu, no pořádně si to rozmysli s tím vaším vztahem, ať ve výsledku nejsi nešťastná, pokud už teda nejsi.
(Za celou dobu se mně ozval jenom 1 krátkou sms a na moji zprávu odpověděl až za 3 dny)-tohle taky mluví za vše, asi neměl čas a experimentoval, kdyby můj přítel dovezl kondomy, tak bych ho vynesla asi v zubech, ty sklopíš uši protože jsi se nechtěla hádat...hlavně si nenech s*át na hlavu.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kopaj: takovej chlap

To není chlap ... To je jakýsi chudák, co si do svých 26 pěstoval svou nucenou poctivost a teď až se ji zbavil, se cítí jako Don Juan
Jen aby ti , zakladatelko, příště s větou "ty jsi mé štěstí" nevtiskl do dlaně ne balíček kondomů, ale rovnou obálku s pruhem a s oznámením, že bude kdesi platit alimenty, popřípadě lékařskou zprávu ...

arrow
profile_image
Kočulka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tohle myslíš vážně? Rozchod jako poslední varianta? No já vím, že rozchod se snadno radí, a když je člověk zamilovaný, tak to bolí. Každopádně Tvůj chlap Tě nemiluje. Jinak by se o Tebe nechtěl dělit s dalšíma chlapama a nechtěl by sex jinde.. Fajn, kdyby ujel, ale to co on vymýšlí je scifi! A že Ti brečí ukazuje jen to jak je nezralý..a chce Tě jako jistotu.. Za mě: Utíkej!! Nekolikrát Ti řekl ať mu nevěříš.. To je konec vztahu.

Jako promiň, ale spolužačka, která s ním chce spát? Jak to zjistil že ona chce? Potom že si píše se spolubydlící kamaráda? A odpovědět na otázku na kondomy, že Ty jsi jeho štěstí? Bože můj, profackuj se a pošli ho do háje. Třeba to zabere a on se tím šokem z rozchodu vzpamatuje.. Ale spíš začne pořádně sexuálně žít a u toho hádám Ty být přece nechceš

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To snad nemůžeš ani myslet vážně,že mu na tohle chceš přistoupit.Rozešla bych se s ním hned co by mi tohle řekl.Nechat si s.r.á.t na hlavu?Kde jsi nechala rozum?Nemiluje tě,ani trošku,jen z tebe dělá blbku.Koukám co si některé holky,nechají vůbec líbit,když jsou zamilované.Je to ubožák.
Promiň,že to tak piši,ale to co píšeš je fakt hrozné.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Njn, chlapec zjistil, na co ho má a teď by chtěl stálý přísun sexu (proto jsi jeho jediné štěstí ) a k tomu vyzkoušet další ženy, které se naskytnou.. Obávám se, že nemáš jinou možnost, než se ponížit a spolupracovat nebo ho mohutným kopancem poslat vstříc jeho sexuálním dobrodružstvím.
Mmch.: chlap, kterej před partnerkou účelově brečí, aby dosáhl svého, je hysterión, manipulátor a slaboch. takové bych tloukla železnou tyčí

arrow
Neprodává v Bazaru

Tohle je fake, doufám

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nechápu jak nad tím ještě můžeš vůbec přemýšlet ,nabízet mu sex ve třech když ho miluješ,čím by jsi si jako pomohla,kdyby si v posteli s tebou a ještě s jinou užíval sex,myslíš,že by jsi to neměla před očima pořád,co by jsi se na něho podívala?Přemýšlela jsi nad tím?

nechala bych ho jít rozsévat semeno a našla bych si někoho jiného.

"O chvíli později zase s brekem vykládal, ať mu neveřím, že on svůj pud nemůže ovládnout a nechce normální vztah."

to snad nemyslíš vážně, že bys s někým takovým zůstávala.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neprovokuje tě spíš tak trochu?

Cituji Hayle: .hlavně si nenech s*át na hlavu

obávám se, že už je pozdě, když to mlčky přešla...
---
zkusila bych experiment i na něm.. když teda říká, jak by mu nevadilo vědět, že se scházíš s jinýma, tak na něj vybal žhavé smsky od nějakého samce (jo, klidně si nějakého pořiď), který má nejlépe něco, co tvému chudáčkovi příteli schází a moc by si to přál.. zajímala by mě jeho reakce

arrow
profile_image
Vanity
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si myslím, že takové volné vztahy fungovat dlouhodobě můžou, ale podmínkou je, že to oběma vyhovuje nebo aspoň nevadí. Tobě to evidentně vadí, takže zbývají dvě možnosti, věrnost nebo rozchod. Na věrnost to nevidím, přítel je mocně ovládán pudy a je otázka času, kdy se tomu poddá, takže mi z toho vychází ten rozchod. Zas tak dlouho spolu nejste, aby ses z toho brzo neoklepala, a za ty nervy ti to fakt asi nestojí. Navíc z toho, co píšeš, on je vážně poněkud hysterický, tak co s takovým .

Tak jsou lidi, muži i ženy, kterým prostě z různých důvodů monogamie nevyhovuje a nemusí jít jen o sex. Jsou páry, co mají například každý ještě jednoho partnera, fungovat to může, ale musí být tohohle nastavení oba dva. Protože ty očividně chceš žít v monogamním vztahu, tak to nikdy fungovat nebude. Těžko ho předěláš, aby chtěl to, co chceš ty a stejně tak ty nebudeš chtít to stejné co on. Každý jste prostě nastavený jinak a chcete jiný typ vztahu, to podle mě nemá budoucnost.

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co to s těmi chlapy dneska je? To už je několikátý, o kterém čtu, že byl panic ještě po 25. roce. Není to normální, vážně ne, zvlášť u mužů, jejichž sexuální vrchol přichází mnohem dříve než u žen.
Je malé procento lidí, kterým volný vztah může fungovat, podmínkou ale je, že to tak chtějí oba. Ty jsi jasně napsala, že na to nechceš přistoupit, zatímco ten tvůj asi nemůže být bez toho. Nevím tedy, co bys ještě chtěla řešit. Přijde mi, že rozchod je v tomto případě nevyhnutelný.
K té trojce, jestli tě to láká, klidně do toho jdi. Alespoň budeš mít zážitek, váš vztah už to těžko může pokazit. Jestli bys to ale dělala jen kvůli němu, vykašli se na to, tohle za nějaké přemáhání vážně nestojí.
Sice chápu, že si zatím tvůj přítel moc neužil a chtěl by něco dohánět. Myslím si ale, že kdyby tě miloval, tak by tu touhu dokázal překonat. Z těhle řecí mám pocit, že si prostě chce užívat a tebe mít jen jako takovou pojistku, u které bude mít jistý sex a další výhody vztahu, když zrovna nebude nějaká jiná po ruce.

 

Váš příspěvek

Přítel chce experimentální vztah

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené