Smazat

Přítel chce experimentální vztah

Přítel mně oznámil, že chce experimentální vztah - být se mnou, ale zároveň mít paralelní vztahy s jinými ženami. Já na něco podobného nechci přistoupit.

Ahoj všem,
ráda bych se zde svěřila s problémem, který mě velmi trápí a vyslechla si rady zkušenějších.

S přítelem jsme spolu něco málo přes 7 měsíců (já 23, on 27, oba studenti). Já mám za sebou již několik vztahů, z toho jeden dlouhodobější, on je nezkušený, jedná se o jeho první vztah. Se sexuálním životem začal teprve loni, krátkou aférkou, od té doby až do našeho seznámení nikoho neměl a v tom je myslím jádro celého problému. Evidentně mu náš vztah dodal sebevědomí, které nikdy neměl a on si teď chce něco vynahrazovat. Měla jsem pocit, že máme krásný vztah, ještě nikdy jsem nepoznala člověka, se kterým bych si tak dobře rozuměla a se kterým bych toho měla tolik společného, on to vidí stejně.
Před asi dvěma měsíci mně z ničeho nic oznámil, že by chtěl vést paralelní vztahy s jinými ženami. Se mnou se rozcházet nechce, cítí se prý v našem vztahu šťastný jako nikdy dříve, ale jiné ženy ho také velmi přitahují a on tomu nemůže odolat. Nakonec přiznal, že je prostě nadržený, ale nedokáže mít jednorázový sex, potřebuje k tomu lásku a důvěru. V našem vztahu by se prý nic nezměnilo, miloval by mně pořád stejně. Nabídl mně, abych i já vedla paralelní vztahy, údajně by mu to nevadilo, pokud bych se k němu chovala pořád stejně. Sice mně jeho požadavek velmi ublížil, ale snažila jsem se zachovat klid a vysvětlit mu, že takhle to nefunguje a že nic takového nechci. Nakonec to vypadalo, že vše pochopil a slíbil mně, že pokud s tím nebudu souhlasit, tak s ničím podobným začínat nebude, a rozhodně by nikdy nic neudělal za mými zády.

O dva týdny později najednou zase přišel s tím, že mně nevěří, že by takový experimentální vztah nemohl fungovat. Prý je jako muž stvořen k rozsévání semene, jedná se o jeho prapůvodní instinkt lovce a on to nedokáže potlačit. Taky mně oznámil, že už mu nemám důvěřovat, protože on bude mít sex s jinými, i když spolu zůstaneme. Na to jsem mu řekla, že je sobec a že se s ním rozejdu, pokud to udělá.

Po delším rozmýšlení jsem mu nakonec nabídla sex ve třech s druhou ženou. To je jediný kompromis, kterého bych byla schopná. On mně děkoval a řekl, že jsem mu právě dala tolik, že víc už nepotřebuje a nikoho jiného nechce.

O pár dnů později odjel na 10 dnů za kamarádem do Francie. Za celou dobu se mně ozval jenom 1 krátkou sms a na moji zprávu odpověděl až za 3 dny. Domů si odtam přivezl balíček prezervativů (nepoužitých). Neptala jsem se ho na co je koupil, nechtěla jsem další hádku.

Před pár dny, se mně zeptal, jak to vypadá s tou trojkou, prý už se něco rýsuje na obzoru. Začal mně vykládat, že kamarád má novou spolubydlící, od které si vzal číslo, několik dnů už si spolu píšou sms a volají, dokonce mně ty zprávy i ukazoval. Prý by si s ní uměl představit i něco dlouhodobějšího, je otevřený všemu. Vybuchla jsem, myslela jsem, že jsme si jasně řekli, že to bude holka, kterou buď přivedu já nebo kterou neznáme ani jeden. On začal brečet, ať ho neopouštím, že jsem to nejlepší, co ho v životě potkalo a jak mně miluje. O chvíli později zase s brekem vykládal, ať mu neveřím, že on svůj pud nemůže ovládnout a nechce normální vztah. Když jsem mu řekla, že nevylučuju, že za rok nebo za dva bych byla schopná na něco podobného přistoupit, tak mně začal prosit, ať je to co nejdřív, že už nechce čekat. Dokonce jsem se ho zeptala i na ty kondomy, na což mi odpověděl větou: "Ty jsi mé jediné štěstí".
No a včera mně zase vyprávěl, že na svoje narozeniny pozve spolužačku, která s ním chce spát, abychom si dali tu trojku.........Dokonce se přiznal, že na začátku našeho vztahu balil jiné a chodil randit.

Už mu nevěřím ani slovo, psychicky jsem na tom poměrně zle, už jenom čekám kdy mně zase ublíží. Rozchod vidím až jako poslední variantu, jsem do něj stále velmi zamilovaná, ale zároveň nedokážu žít v téhle nejistotě. Poradí mně někdo co s tím?
 

Cituji Easyway: Tohle je fake

Určitě. Škoda slov.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je ale deb*il

arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jana.Novotova: jedná se o jeho prapůvodní instinkt lovce a on to nedokáže potlačit.

a já naivka si celou dobu myslela, že schopnost přemýšlet a ovládat se je to, co nás dělí od opic

no nic...buď je duševně nemocný, nebo je to prostě deb*l, který tě jen využívá. Bojí se od tebe odejít jen proto, že i když si může ojet kteroukoliv, tak má ve skutečnosti hodně nízké sebevědomí a nevěří tomu, že by s ním ty holky i potom zůstaly. Proto se ti pořád drápe pod sukně a prosí, abys ho neopustila. Je to zbabělec, podváděl tě, podvádět tě bude dál a nezabráníš mu v tom. Ničím. A pokud se ti to nelíbí, nebuď s ním.

 

Váš příspěvek

Přítel chce experimentální vztah

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené