Smazat

Přítel chce experimentální vztah

Přítel mně oznámil, že chce experimentální vztah - být se mnou, ale zároveň mít paralelní vztahy s jinými ženami. Já na něco podobného nechci přistoupit.

Ahoj všem,
ráda bych se zde svěřila s problémem, který mě velmi trápí a vyslechla si rady zkušenějších.

S přítelem jsme spolu něco málo přes 7 měsíců (já 23, on 27, oba studenti). Já mám za sebou již několik vztahů, z toho jeden dlouhodobější, on je nezkušený, jedná se o jeho první vztah. Se sexuálním životem začal teprve loni, krátkou aférkou, od té doby až do našeho seznámení nikoho neměl a v tom je myslím jádro celého problému. Evidentně mu náš vztah dodal sebevědomí, které nikdy neměl a on si teď chce něco vynahrazovat. Měla jsem pocit, že máme krásný vztah, ještě nikdy jsem nepoznala člověka, se kterým bych si tak dobře rozuměla a se kterým bych toho měla tolik společného, on to vidí stejně.
Před asi dvěma měsíci mně z ničeho nic oznámil, že by chtěl vést paralelní vztahy s jinými ženami. Se mnou se rozcházet nechce, cítí se prý v našem vztahu šťastný jako nikdy dříve, ale jiné ženy ho také velmi přitahují a on tomu nemůže odolat. Nakonec přiznal, že je prostě nadržený, ale nedokáže mít jednorázový sex, potřebuje k tomu lásku a důvěru. V našem vztahu by se prý nic nezměnilo, miloval by mně pořád stejně. Nabídl mně, abych i já vedla paralelní vztahy, údajně by mu to nevadilo, pokud bych se k němu chovala pořád stejně. Sice mně jeho požadavek velmi ublížil, ale snažila jsem se zachovat klid a vysvětlit mu, že takhle to nefunguje a že nic takového nechci. Nakonec to vypadalo, že vše pochopil a slíbil mně, že pokud s tím nebudu souhlasit, tak s ničím podobným začínat nebude, a rozhodně by nikdy nic neudělal za mými zády.

O dva týdny později najednou zase přišel s tím, že mně nevěří, že by takový experimentální vztah nemohl fungovat. Prý je jako muž stvořen k rozsévání semene, jedná se o jeho prapůvodní instinkt lovce a on to nedokáže potlačit. Taky mně oznámil, že už mu nemám důvěřovat, protože on bude mít sex s jinými, i když spolu zůstaneme. Na to jsem mu řekla, že je sobec a že se s ním rozejdu, pokud to udělá.

Po delším rozmýšlení jsem mu nakonec nabídla sex ve třech s druhou ženou. To je jediný kompromis, kterého bych byla schopná. On mně děkoval a řekl, že jsem mu právě dala tolik, že víc už nepotřebuje a nikoho jiného nechce.

O pár dnů později odjel na 10 dnů za kamarádem do Francie. Za celou dobu se mně ozval jenom 1 krátkou sms a na moji zprávu odpověděl až za 3 dny. Domů si odtam přivezl balíček prezervativů (nepoužitých). Neptala jsem se ho na co je koupil, nechtěla jsem další hádku.

Před pár dny, se mně zeptal, jak to vypadá s tou trojkou, prý už se něco rýsuje na obzoru. Začal mně vykládat, že kamarád má novou spolubydlící, od které si vzal číslo, několik dnů už si spolu píšou sms a volají, dokonce mně ty zprávy i ukazoval. Prý by si s ní uměl představit i něco dlouhodobějšího, je otevřený všemu. Vybuchla jsem, myslela jsem, že jsme si jasně řekli, že to bude holka, kterou buď přivedu já nebo kterou neznáme ani jeden. On začal brečet, ať ho neopouštím, že jsem to nejlepší, co ho v životě potkalo a jak mně miluje. O chvíli později zase s brekem vykládal, ať mu neveřím, že on svůj pud nemůže ovládnout a nechce normální vztah. Když jsem mu řekla, že nevylučuju, že za rok nebo za dva bych byla schopná na něco podobného přistoupit, tak mně začal prosit, ať je to co nejdřív, že už nechce čekat. Dokonce jsem se ho zeptala i na ty kondomy, na což mi odpověděl větou: "Ty jsi mé jediné štěstí".
No a včera mně zase vyprávěl, že na svoje narozeniny pozve spolužačku, která s ním chce spát, abychom si dali tu trojku.........Dokonce se přiznal, že na začátku našeho vztahu balil jiné a chodil randit.

Už mu nevěřím ani slovo, psychicky jsem na tom poměrně zle, už jenom čekám kdy mně zase ublíží. Rozchod vidím až jako poslední variantu, jsem do něj stále velmi zamilovaná, ale zároveň nedokážu žít v téhle nejistotě. Poradí mně někdo co s tím?




 
arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

s tím sobcem jsi měla pravdu..to jsou hamižní lidé - chtějí kousek toho, kousek tamtoho a nic z toho nechtějí nechat jít...počítej s tím, že při rozcházení tě bude chvíli obtěžovat, hystericky si vylévat srdce a manipulovat s tebou, dávat ti to za vinu apod. ale upřímně, on je pro tebe velká ztráta životního času, který ti už nikdo nikdy nevrátí...a takhle láska nevypadá...

arrow
profile_image
Ewiczkaaa
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Prý je jako muž stvořen k rozsévání semene, jedná se o jeho prapůvodní instinkt lovce a on to nedokáže potlačit.
A co jako loví? Kuřecí v mrazáku v supermarketu?

začal prosit, ať je to co nejdřív, že už nechce čekat.
Ano, pošli ho do háje co nejdříve. Nečekej.

Má tě na háku, jsi jen jistý přísun sexu. Holt nemá naš**áno z mládí, tak si to teď potřebuje vynahradit.

Odejdi, ať si pán může vynahrazovat a ty si můžeš najít opravdového chlapa

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já teda nechápu, proč rozchod vidíš jako poslední variantu? Nevěříš mu ani slovo (ani se nedivím), jsi na tom psychicky zle a čekáš, až ti zase ublíží. Kopni ho do zadku a to co nejdřív.

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak upřímně, Tvůj přítel by si měl dojít k psychiatrovi, protože tohle už zavání nějakou duševní poruchou. Stojí Ti něco takového za to?

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně jsem věděla podle nadpisu o jaký experiment v tom vztahu půjde. Vem rozum do hrsti, kopni ho da zádele a nech ho rozsévat

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky bych to viděla na návštěvu psychiatra... Holky, že vy se vůbec obtěžujete dát prostor takovým blábolům?! To vážně nechápu. Dyť vy ty chlapy úplně podporujete, vy jim nasloucháte a ještě se snažíte přistupovat na jejich stupidní nápady, ukazujete, že to projít může a že je to vlastně úplně normální. Ne, tohle není normální, vůbec bych o tom s žádným chlapem nediskutovala. A on si při tom ještě popláče... tak to je absolutní vrchol. Ať jde rozsévat své opojné semeno, psychopat, poslala bych ho k čertu.

arrow
Neprodává v Bazaru

tohle bude minimálně porucha osobnosti, případně je v manické fázi maniodepresivity. poslat k lékaři, případně se pobavit s rodinou, mohly tam být příznaky už předtím než tě potkal....tohle není v normě, opravdu ne. Sama nejsem zrovna vzor jasně definované monogamie, ale tady to vážně nebude způsobeno tímto.

arrow
profile_image
toffe
od 3. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

teraz budem asi sprostá ale ja bych ho tak kopla že by mu zle došlo a potom by už asi už toho veľa nenasial.
Prý je jako muž stvořen k rozsévání semene, jedná se o jeho prapůvodní instinkt lovce a on to nedokáže potlačit.
Ak chce rozsievať semeno chce robiť deti nie? Je ochotný aj na ne platiť či sa bude starať o všetky"nasiate semená"súčastne?
Domů si odtam přivezl balíček prezervativů (nepoužitých). Určite ti ich priniesol ako darček.
Ber nohy na ramená a bež Forest bež! Od neho čo najďalej.

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Johanita: Dyť vy ty chlapy úplně podporujete, vy jim nasloucháte a ještě se snažíte přistupovat na jejich stupidní nápady, ukazujete, že to projít může a že je to vlastně úplně normální. Ne, tohle není normální, vůbec bych o tom s žádným chlapem nediskutovala. A on si při tom ještě popláče... tak to je absolutní vrchol.

Naprostý souhlas. Možná kdyby slečna rovnou reagovala slovy, jestli se nezbláznil, že to nepřipadá v úvahu, a jetli chce spát s jinými, ať táhne, možná by si uvědomil, že se chová jako idiot. Ne ještě vymýšlet nějaké "kompromisy"?

arrow
profile_image
Kristýnka23
od 16. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Teda obdivuji že s ním ještě jsi, mně něco takového udělat tak ho asi pošlu do pr*dele. Jestli chce jak říká rozsévat semeno, nechala bych ho být... Řekla bych, že by si dřív nebo později klidně našel bokovku a tobě dál tvrdil jak tě hrozně miluje...

arrow
Neprodává v Bazaru

Zakladatelko, jsi ty úplně normální? Promiň, ale každá ženská s trochou zdravého rozumu a hrdosti by takového kreténa někam poslala, a ty mu ještě slibuješ, že:

za rok nebo za dva bych byla schopná na něco podobného přistoupit

Proti takovým volným vztahů obecně nic nemám, každý ať si dělá, jak chce - pokud to ovšem chtějí oba, co v tomto případě zjevně neplatí.
Kdyby ti přítel alespoň řekl narovinu, jak se věci mají, ale on tě místo toho krmí bláboly o rozsévání a podobných hloupostech. A ty mu to ještě chudáčkovi žereš a rozchod vidíš jako poslední variantu

arrow
profile_image
deeplyflattered
od 1. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Hustý ... donedávna jsem byla ve vztahu s podobným rádoby "alfasamcem", prchla jsem hned, jak mi to všechno docvaklo. Ale teda na toho tvýho fakt neměl. Takový kecy! Sice přede mnou rád komentoval všechny ostatní ženy, a za mými zády s nimi i randil a po****val, ale když už nic, aspoň to "zatloukal, zatloukal, zatloukal" ... Kopni ho do ř.i.t.i., stejně se ho jen tak nezbavíš, uvidíš, že po rozchodu ti nedá pokoj

arrow
profile_image
Anastazia89
od 10. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám jen jeden názor, je to normální citový vyděrač. Brekem si myslí, že mu odpustíš, chová se jako malé, hloupé dítě, co chce stále něco zkoušet. Lidé se nemění a to jaký je nyní, nebude lepší. Rozhodně se s ním rozejdi, tento naprosto necitelný člověk si tvoji lásku nezaslouží. Je hloupý a to dokazuje už jen to, co ti řekl: Prý je jako muž stvořen k rozsévání semene, jedná se o jeho prapůvodní instinkt lovce a on to nedokáže potlačit. Taky mně oznámil, že už mu nemám důvěřovat, protože on bude mít sex s jinými, i když spolu zůstaneme. Tento člověk opravdovou lásku a důvěru nepozná, protože muž, kterému nestačí jedna žena, která ho navíc miluje je jak jsi řekla sobec. Hlavně se s ním rozejdi a na tu trojku nepřistupuj, je to naprostá blbost, nechápu jak se to někomu může líbit. Já bych pak měla pocit, že mě ten člověk podvedl.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holka on už tě zřejmě stejně podvedl v té Francii. A z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že jakmile se zbavíš takový osiny v zadku bude ti líp a začnou si tě všímat lepší kluci/muži. Jen nejdřív je třeba ukončit tuto tragikomedickou kapitolu a posbírat hrdost a vykročit svou cestou bez něj.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Týjo co já se tu vždycky dočtu za psycho!

 

Váš příspěvek

Přítel chce experimentální vztah

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené