Smazat

Přítel je líný mě vidět

Přítel je občas líný mě vidět - a mě to "překvapivě" štve. Řeším to moc, mám to začít házet za hlavu, nebo to mám opravdu nějak vyřešit a znova si s ním promluvit?

Ahoj holky, chtěla bych jen znát váš názor, jestli jsem nějak přecitlivělá a řeším blbosti, nebo prostě na mém stanovisku něco je a mám to řešit - ať už promluvou nebo razantněji.
Jak už sem psala, přítel je občas líný mě vidět. Jasně, vypadá to jako kravina. Ale stává se to jednou za týden nebo 14 dnů. Jsme třeba domluvení že přijde a pak napíše, že nedojde, že se mu nechce. Párkrát ze začátku sem řekl ok. Pak mě to ale začalo pěkně štvát a ozvala sem se, že se cítím jak kus hadru. Že chápu, když chce jít hrát fotbal nebo se učit nebo cokoli, že ho nechci omezovat v jeho zájmech, že když mi tohle dělá, tak sem pak smutná. No vyříkali sme si to, on pochopil že by se asi měl trochu změnit. No občas na to myslí, ale pak zase přijde ono "nepřijdu, přiznávám se, že je to lenost".
Došlo mi, že je to vlastně malichernost, že když spolu budeme bydlet, tohle odpadne. Prostě ho doma uvidím, on se svalí na gauč a bude. Ale takhle mě to prostě mrzí...
Ovšem včera sme byli u našich, na oběd a tak, pak mu volal bratranec, že jim chybí jeden hráč, jestli by nemohl. Napřed to odmítl, ale pak říkal, že nad tím uvažuje. Řekla sem mu, že jestli chce, ať jede. Divte se nebo ne, mně to opravdu nevadilo. A on teda že jo a dnes že přijede zpátky. Po obědě ovšem psal, že teda jestli má jezdit, že aby řekl pravdu, tak se mu nechce... Tak sem mu odepsala, že je to jeho rozhodnutí a já ho nutit nehodlám. Jako když to dělá mně, tak si řeknu, že sou důležitější věci a částečně to snad i chápu, ale udělat to před našima... Mamka měla strach, že mu nechutnalo.
Holky, tak řeším kraviny a sem moc velká citlivka, nebo cítím naprosto správně, že takhle by se chovat neměl? Jen ještě podotknu, že když sme spolu, všechno je v nejlepším pořádku a naprosto si rozumíme, ve všem. A plánujeme i společnou budoucnost.
Všem děkuju za názory
 
arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

na jednu stranu je hezké, že je upřímný ale to že někdo někoho nechce vidět, protože se mu prostě nechce a nežene ho láska za svou milou zamrzí

ale zase to, že nepřišel zpátky po fotbale (nebo v čem dělal hráče?) chápu, byl unavený

nebo někdy třeba ani nechce říct důvod proč nechce přijít, a většinou tím důvodem bývá veget, ale to je jedno, je to jeho volný čas

nevím jak často se vídáté.. kdyby málo, tak by mně to taky vadilo

Od předešlých deníčků jsi moc nepokročila ... nejdřív se chtěl z nějakých nepochopitelných důvodů rozcházet, pak jsi řešila, jak nebýt ta "jistá a hodná" a teď sama přiznáváš, že tě má víceméně ... víš kde. To s obědem u vašich zcela nechápu - zvedl se a odešel vprostřed oběda, nebo tak něco ?
Nevím, jakou radu očekáváš .... Ale pokud ti stačí chlap, který jak píšeš, přijde domů, svalí se na gauč a ty budeš kolem něj obdivně tančit a nebudeš po něm chtít žádné akce, tak je asi vše v nejlepším pořádku, ne ?

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji dadabus: svalí se na gauč a ty budeš kolem něj obdivně tančit a nebudeš po něm chtít žádné akce, tak je asi vše v nejlepším pořádku, ne ?


taky mi připadne, že to zakladatelce nevadí, takže problém nevidím

Reaguji na dadabus: jako vždy zlá...děkuju myslela sem to samozřejmě tak, že by se svalil na gauč a nemusel by mi psát, že je líný. Sama bych to viděla. O nějakém obdivném tančení sem neříkala nic. A radu sem taky nechtěla, spíš názor, jestli to vidím hystericky a zaujatě nebo by se měl taky snažit on. Ale děkuju za odpověd, že je chyba opět u mě.

Reaguji na Tonie: právě, zamrzí... po tom fotbale to chápu, stejně tak když dojde z práce v 7 nebo tak. Ale jako "dneska nedojdu, mám lenoru" - no nevím. I ten veget chápu, je to prostě chlap, ale nemá teda slibovat že přijde.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chlapovi, kterému by se nechtělo mě vidět, bych asi ukázala záda. Já vím, že možná někdo namítne, že není třeba se hned rozcházet. Ale sorry, takový nezájem bych nevydýchala.
Mně se teda nestalo, aby zamilovaný mužský byl "líný" mě vidět. Spíš teda naopak. Vypadá to, že ho asi tolik nebereš.

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji snajpr: nemá teda slibovat že přijde

jenže lenost si nenaplánuješ

jestli za ním někdy chodíš ty, tak bych mu to samé udělala taky ale zas je dětinský si hrát na oko za oko, zub za zub.. myslím, že by mu asi ani nevadilo, že nepřijdeš, asi by mu to ani nedošlo..

on za tebou musí chodit pěšky nebo mu dělá problém nalézt do auta a přijet?
zas pokud to dělá 1x za 14 dní a není to pokaždé, tak by se to snést dalo..

jak dlouho spolu chodíte?
zkus ho nalákat na sex, ale to dlouhodobě stejně nic neřeší, jen se aspoň pobavíš

nezbývá ti nic jiného než se s tím smířit, že tvůj přítel takový je nebo se zařídit jinak tady je i blbý, že ty bys mohla mít jiné plány, ale ty na něj musíš čekat a pak ti stejně napíše, že nedojde

Cituji Sasanka: Vypadá to, že ho asi tolik nebereš.

jo, to si taky říkám. Když sme ale spolu, chová se že ho beru hodně. I to říká. Můžou to být ale jen kecy...

Reaguji na Tonie: ano, je to dětinský. Praktikovala sem to jen dvakrát a pokaždé mi cynicky odepsal že teda fajn, ale že se stopro uvidíme zítra.
Já si taky říkám, že by se to dalo snést, však už sem to psala v úvodu. Jen mě to dostalo před našima.
No, známe se přes rok. A vím od začátku že bere věci jak mu přijdou pod ruku a plánovat moc neumí. Takže sme se po několika hádkách dohodli, že to zas tak plánovat nebudeme a uvidíme vždy v danou chvíli. Ale jak píšeš

Cituji Tonie: ty bys mohla mít jiné plány, ale ty na něj musíš čekat a pak ti stejně napíše, že nedojde

to mě štvalo předtím, proto sme se dohodli jak sme se dohodli. Mě spíš ta lenost udivuje... Takže mi šlo o vaše názory jestli se to podle vás dá takhle snést nebo to s ním mám zase řešit. I když to mi přijde jako že bych ho už dusila "ne, prostě řekls že přijdeš, tak přijdeš a lenost překonáš"

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na snajpr: ale tak přece je to i o spolehlivosti. Když něco slíbbím, na něčem se domluvím, tak to sakra dodržím. Ale aby s jakousi pravidelností tohle praktikoval Já bych na to nakonec neměla nervy

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji snajpr: šlo o vaše názory jestli se to podle vás dá takhle snést nebo to s ním mám zase řešit

záleží na tobě jestli to sneseš

já bych to asi řešila tak, že jeho slovo bych nikdy nebrala jako závazné a prostě si nějak plánovala den a pak by se uvidělo, zda by se s tou návštěvou trefil do tvého volného dnu, a pak záleží na tobě jestli ho v ten den budeš chtít vidět pak by se uvidělo jestli by to klapalo, jestli by to vám oběma vyhovovalo, pokud ne, budou z toho hádky a pokračování znáš

já vím, říkáš si jestli to není blbost, když vše ostatní je v pohodě, a na druhou stranu tě hlodá jestli ho vážně bereš.. a těší se na tebe vůbec? říká ti to?

Reaguji na Sasanka: já se právě rozhoduju jestli na to ty nervy mám, nebo jestli dostane nůž na krk...

Cituji Tonie: a těší se na tebe vůbec? říká ti to?

ano, říká... sice ne každou chvíli, ale když to chce posunout a já mu to rovnou zruším, tak většinou ano.

Cituji aknelmka: když se rozejdete tak si myslím že jemu to bude fuk

to sem mu v podstatě už jednou řekla. Hned namítal že to není pravda a že to nemyslím vážně, že by mu byly věci fuk.

arrow
profile_image
aishka1
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud ti to vadí, tak to řeš. Problémy jsou od toho, aby se řešily, jinak nebudeš šťastná nikdy. Mi by tohle chování vadilo, a může který by mi tohle dělal, bych si ani nevybrala.
Když si naplánujeme, že spolu budeme, tak s tím počítám a takovéto odříkání z lenosti by mi přišlo jako nevážení si mého volného času a mě samotné.

arrow
profile_image
andela11
od 3. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně osobně by to dost vadilo. Napsalas to výstižně: Jako kus hadru. Nemohla bych chodit s klukem, z kterého bych cítila, že mu ani nestojím za to, aby za mnou přijel. Prostě bych se necítila milovaná. Připadala bych si jako kamarádka, za kterou občas zajede. Svým chováním tebou pohrdá, což asi není dobrý znamení. Je to smutné, ale zřejmě si tě dost neváží, protože to by se choval jinak. Myslím si, že partneři se mají těšit z toho, že jsou spolu, těšit se na společnost druhého. Kluk, který by dal přednost gauči přede mnou, by u mě nehorázně klesl. Jestli toto chování vydržíš, máš můj obdiv.

Cituji snajpr: jako vždy zlá...děkuju

Ale kdepak, já nejsem zlá Ale ty jsi asi až moc hodná a necháš sebou zametat od jakéhosi slabšího kusu

Cituji andela11: Nemohla bych chodit s klukem, z kterého bych cítila, že mu ani nestojím za to, aby za mnou přijel.

Cituji andela11: Kluk, který by dal přednost gauči přede mnou, by u mě nehorázně klesl.

mimořádně výstižné. Ještě chybí, aby si poručil, ať dojedeš ty za ním, když jej chceš vidět

 

Téma Přítel je líný mě vidět je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené