arrow
profile_image
Nugets
od 29. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojte holky,
zajímá mě Váš názor. Jsem s přítelem 4 roky, mě je 23 a jemu 27. Přes prázdniny bydlíme každý u rodičů ve stejném městě. Přes rok bydlíme v bytě v jiném městě.. Ale k věci, přítel u mě ztratil důvěru ( nalhával mi, psal sám od sebe, že na dobrou noc a přitom se dozvím, že seděl v hospodě do rána s holkou, když jsem mu vlezla kvůli tomuto do mobilu, měl všechny zprávy smazané, jen zapomněl na výpisy..) Když jsem mu to řekla, že to vím, obrátil to proti mě, že jsem paranoidní a že si přede mnou všechny zprávy radši maže..-přitom jsem mu nikdy předtím nic nekontrolovala. A to věděl.
Tímto u mě ztratil důvěru, nevěřím mu v ničem, ale nedávám to najevo. Můj přítel chce jet ale o víkendu s klukama na pánský víkend někde na mejdan u Prahy. Zeptal se mě, že: "co BUDU dělat o víkendu, že on by rád, jel s klukama".. Řekla jsem, že s tím nesouhlasím, protože nemám tu důvěru, za to, co dělal... Obrátil to proti mě, a teď tu sedím v práci, jako hromádka neštěstí, protože mě doslova seřval... Naštval se a řekl mi: "já se tě na nic ptát nebudu, mě je to u ******, nejsem žádné malé děcko", já mu na to řekla, že bych mu nikdy nic nezakázala, kdyby mi nelhal.. Řval na mě a řekl mi, že už to má domluvené a že ze sebe nebude dělat debila, že je mu u ******, jestli se s ním kvůli tomu rozejdu, nebo ne...
Nejsem ten typ holky, která by někomu něco zakazovala... Nikdy jsem v předchozích vztazích nic takového nedělala, ale tentokrát jsem prostě cítila, že musím říct, že se mi to nelíbí, že na to mám právo... Děkuji z názory..

arrow
profile_image
Domuška
od 14. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No promiň, ale kdyby mi tohle

Cituji Nugets: že je mu u ******, jestli se s ním kvůli tomu rozejdu, nebo ne...

kluk řekl, tak na nic nečekám a ruce od něj pryč!

arrow
profile_image
Gabrielle
od 7. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nech ho jet dej mu najevo, že ti to je jedno a řekni, že už máš také svůj program.. aby věděl, že je vlastně dobře, že odjíždí. zkus k němu být víc odměřená, aby měl trochu pocit nejistoty a začal se snažit, možná si je tebou až moc jistý. Stalo se mi něco podobného, akorát já mu ten večer celý zkazila a to i jeho kamarádům, ale ušít na něj boudu nebylo jednoduché a pomohli mi v tom i jeho kamarádi, jenže to bylo stejné město.
Myslím se, že čim více ho budeš přemlouvat ať zlstane, tím více bude chtít jet.

Nemá k tobě respekt.....žeby jsi byla ty ta, která ve vztahu miluje víc?.....To co ti řekl doslova po*ral!......někdo ti určitě bude radit poslat někam, ale to jak tě urážel.....trošku mi to připomíná toho mého......v něčem prostě si myslí že si muze delat co chce!...ale tohle si líbit nenech..já bych ,u to zakázala.....až vychladne, tak si promluvte, zkus mu to jeste ejdnou vysvetlit, rozumně..ale jestli neposlechne asi bych mu celý víkend nenapsala a dělala sakra hodně uraženou! a na víkend samozřejmě někam vyrazila..

Reaguji na Gabrielle:

Jojooo, jako bych se v Tvém příběhu viděla. Ani za mák se Ti nedivím, že ho nikam nechceš pustit. A jestli se k tomu staví takhle, tak je to normální ****** prominutím. Nebudu Ti radit rozchod, to jistě slyšet nechceš, ale poradím Ti, ať až bude on doma, tak mu taky oznam svou akci a někam bez něj taky vyraž. Ikdybys to neměla zapotřebí. Podle mě si to příště rychle rozmyslí.. Už mám tady těch klučičích rozmaru plný brejle. Je to den co den téma o takovýchhle volech. Snad už ani normální kluci nejsou.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Obávám se, že když jsi mu mobil nikdy dřív nekontrolovala a on si přesto maže zprávy, má k tomu nějaký důvod. A kdyby se jen cítil provinile, proč by na tebe vyjel?
Prostě ho štve, že jsi mu na něco přišla a snaží se dokázat jaký je drsnák. Mě teda chlap říct, že je mu jedno co si myslím o společném víkendu s klukama, zvlášt potom co jsi ho přistihla při lži skrz ženskou bych mu to pěkně vytmavila.

Ten by měl ted jinak sekat latinu!

Na víkend bych se domluvila s kamarádkama, byla celou dobu pryč, zašla do baru, na disko nebo zajela na výlet a domlouvala si to už ted-před ním. Přítelovi bych potom odepisovala jen velmi stručne, stylem že je mi i bez něj dobře a nijak jej nepostrádám. A ještě bych mu ten víkend popřála, at si jej užije. Pokud je normální a má tě rád, tak ho to trkne a alespon se omluví, jinak nevím co by to bylo za ignoranta.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já vždycky když čtu taková témata, tak si říkám:"ony snad berou prvního blba, který jim přijde do cesty". Holky, nezlobte se na mě, ale já jsem vždy nejdřív hodně dlouho potencionálního partnera poznávala, dlouho přemýšlím, zda do vztahu jít a ve vztahu se chovám tak, že si výše uvedené partner nikdy nedovolí. Ono je to jedno k druhému, až je problém tak babo raď, ale za mě mu dej jasně najevo že tohle ne (nemyslím teď odjez na chatu, ale přístup k tobě), buď pro něj partnerka, ke které vzhlíží, jsi pro něj ta nej a miluje tě bezmezně a navždy. Hlavně neseď, nelituj se, nenech sebou zametat!

Cituji Lojzínka: Je to den co den téma o takovýchhle volech. Snad už ani normální kluci nejsou.

arrow
profile_image
Nugets
od 29. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Němu je totiž jedno kam já jdu, co dělám, ví totiž, že jsem s bývalým partnerem měla perfektní vztah a nikdy jsem ho nepodvedla, ano je si semnou moc jistý... I když jsem jednou přestřelila a kamarád mi dal "dlouhoou pusu" jak se tomu dětsky říká, řekla jsem mu to. Mé kamarádky se divily, že mu to třeba nevadí, byl k tomu až moc tolerantní. Čekala jsem, že mě bude čekat aspoň nějaké otázky- nic.
Ano, řekl to tak doslova, že je mu u pr____, jestli na něho doma počkám, nebo ne... Už je rozhodnuté, on se nevzdá a pojede, a já zas budu ta poražená. I kdybych mu to chtěla oplatit, tím, že budu nekomunikovat- obrátí to, že "nadělám" z jednoho blbého víkendu... Navíc já tu kamarádky skoro žádné nemám. Takže asi stejně budu jen na cvičení a tak, ale sama. A jemu je to v tom případě fuk!

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Rozchod, nemá k tobě absolutně žádnou úctu a jestli ho neopustíš ty, tak tě s takovymhle přístupem vymění za jinou, takže buď chytřejší a nech ho bejt, ostatně stejně je mu to jedno.

arrow
profile_image
Verunecka
od 25. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To jeho chování není fakt good. Já bych to nevydržela, ale přerušila bych s ním kontakt a nedávala mu vědět , nevolala, žádne sms.

Buď se chytne za nos, nebo mu to bude jedno a víš že s takovým blbcem nemá cenu být...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě bych nebyla uražená, nebo to alespon nedala najevo.
Protože:
1.nenechám si chlapem zkazit víkend
2.o to víc bude vyhledávat nějaké dobrodružství
3.at ví čeho si neváží

Takže snažit se být v pohodě, usmívat se, ale zároven trošku odměřená a plánovat si svoje. Jeho svět se má točit kolem tebe a pokud to tak není, ty nebudeš sedět doma a naříkat!

arrow
profile_image
Nugets
od 29. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lojzínka:

No jo, kluci to mají ale jinak, ti si zábavu domluví ze dne na den. Já jsem na prázdniny teď doma, a všechny kamarádky ze škol a tak se rozjely do světa, jsem v pasti a on to ví. Zkrátka budu doma, nepůjdu si sama na disco že... Ale tipla bych, že i kdybych někam šla, bude mu to jedno, je takový typ, protože ví, že jsem věrná, hodná holka

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nugets, tobě nevadí, že jsi s někým , komu jsi očividně jak on sám říká u pr..le?? Mě by zajímalo, kolik chlapů by se v poměru k ženám nechalo takhle vláčet a dělat z sebe vola...?Myslím že velmi málo a tak to má být! Já se k těm chlapům řadím taky a měla by ses přidat i ty!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené