Ahoj holky,
možná tu nejsem jediná, která už delší dobu řeší problém, se kterým se potýkám já.

Se svým přítelem budu v květnu 3 roky. Náš vztah prošel téměř vším. Máme se rádi, vycházíme si vstříc. Já studuju gymnázium, za rok budu maturovat. Pak bychom s přítelem rádi odjeli do Kanady, kde bychom chtěli rok zůstat, najít si tam práci a zdokonalit si angličtinu. Mám tam známou, takže s pobytem není problém. Po Kanadě bych chtěla jít na VŠ. Zkrátka, mám cíle, kterých bych chtěla dosáhnout.
Můj přítel pracuje jako provozní v jedné pražské pizzerii, je velice pracovitý, hodný, umí dobře vařit a chodí často cvičit, zkrátka je to můj miláček.
V čem je tedy ale problém?
Jde jaksi o to, že každý z nás má jiné ambice, jiné priority v životě a občas i jiné pohledy na svět. A o těch pohledech bych tu chtěla s vámi popovídat.
Jednou jsem si s Petrem povidala o mých narozeninách, co bych si přála. Já jsem se mu svěřila s tím, že ke svým narozeninám nejspíše dostanu šátek LV od mojí maminy, pochopitelně se ptal na cenu. Tak jsem mu na rovinu řekla, že 200,- nestojí.
Pak jsme se bavili o cvičení, mojí postavě a tak celkově. Řekla jsem mu, že bych chtěla jít na vnitřky (ať budu sportovat jak budu chtít, tak vnitřky prostě dolů nepůjdou, možná ani to bříško ne) On mi to samozřejmě vyčetl a řekl, ať si každý den zaběhám 5 km, chodím pořádně makat do posilky a pak ať si stěžuju, že něco nejde. Že jsem akorát líná a sedím doma.
Dříve jsem chodila často cvičit, teď bohužel na to nezbyly penízky, takže to není jako dříve. Petr má tu výhodu, že od svého bratra dostal zdarma roční členství v Holmes Place, takže ten to nijak neřeší

Včera jsme zkrátka vedli zajímavý rozhovor, jeho závěr zní: Nechápu, proč okolo krku musíš mít namotanej hadr za sedmičku, co tím jako chceš komu dokazovat? Ty jsi prostě ze střední vrstvy a díky tomu hadru se výš neposuneš.
A místo toho, aby si přemejšlela o lipo, tak si mohla každej den hodinu běhat a pak by sis nestěžovala.

Aby v tom bylo jasno, já jsem člověk, co nenosí na zadnici REPLAY a tričko s velikým nápisem ED HARDY. Líbí se mi nadčasová klasika, mít pár lepších kousků a občas i něco z levé ruky, když se něco vyskvytne Nedávno jsem si udělala radost balerínkama z italské módy za 88,-, ze kterých mám nesmírnou radost a už se těším, až si je vezmu na sebe.

A co se týče té liposukce... mám mít špatný pocit z toho, že chci vypadat dobře? Mám si vyčítat to, že nebudu chodit denně hodinu běhat? Byla jsem z toho docela otrávená

Šmoulajz
Já studuju gymnázium, za rok budu maturovat.
na liposukci? já to nechápu, vždyť seš mladá a hubená co řešíš

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Šmoulajz
Pokud Tě brzdí jenom s liposukcí, tak v tom nevidím žádnou hrůzu. Kdyby Tě brzdil třeba ve vzdělání, to by bylo horší. Mně ta jeho řeč zní docela logicky. Nečekej, že chlap porozumí LV šátku.
M.

arrow
profile_image
Ronie
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Šmoulajz
Ber to z lepší stránky,chce tě takovou jaká jsi...žádná liposukce.A to je mnohem lepší aspon podle mě

S tím holka asi nic neuděláš, to je jeho názor na svět, proč kupovat draze, když to jde levně
Já si myslím, že to moc řešíš, jelikož většina chlapů jsou stejní a málokterý bude asi potěšen z toho, že jeho přítelkyně chce šátek za pár tisíc
Já jsem taky příteli řekla, že jdu na prodlužko (už ho mám, on si toho ani nevšiml, ale chci delší vlasy) a řekl mi, že je to drahý, já nad tím mávnu jen rukou.

Ronie
chce tě takovou jaká jsi
ale já se nechci nijak drasticky měnit, jenom ty vnitřky bych ráda pryč

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Někdo je obsypaný zlatem za desetitisíce, někdo dostane šátek, jiný si vozí zadnici v bavoráku, ona i ta permanentka do Holmes Place od bratra není zadarmo / v ceně šátku , /. Tobě ho nekoupí přítel, ale mamuša. Pokud si ho může dovolit koupit, ber ho.Kde začínají a končí finanční možnosti tzv. střední třídy je diskutabilní. Problém nastane až jednou při správě společných financí. To ti nebudu závidět. Někde jsem četla, že statisticky jsou mezi partnery hádky o peníze na jednom z prvních míst.

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jde jaksi o to, že každý z nás má jiné ambice, jiné priority v životě a občas i jiné pohledy na svět

to je docela dost odlišností. Co s tím? Obrousí se časem hrany , ustoupí jeden druhému / jak a v čem, dobrovolně ?/nebo je to neléčitelné?

chava
Někdo je obsypaný zlatem za desetitisíce
Njn, ale na tom zlatě není napsáno LV. O to mu jde... myslí si, že se tím chci chlubit. Je hezké, když si občas někdo všimne, ale mě se ten šátek líbí už jen proto, že je prostě elegantní. A na béžové barvě ten monogram není ani vidět, takže bych neřekla, že to je styl : Hele koukej co mám kolem krku....
Já jsem také poukázala na to, že nechápu, jak chlap může dát 3 tisíce za křídlo na auto, jenom aby vypadalo lépe a "více vytuněné"? Není tohle snobárna, na kterou Petr poukazuje?

Šmoulajz
Šmoulajz
NO a to je přesně o těch prioritách, můj přítel si koupí boty za 10.000 a já jdu na prodlužko, to je pro něj drahý a pro mne ty boty být drahé nemají
Zkus si s ním nad tím sednout a říci mu, že tobě zase přijde drahá věc na auto, že to je úplně stejné.

chava
Jde jaksi o to, že každý z nás má jiné ambice, jiné priority v životě a občas i jiné pohledy na svět
Pro mě je ambice VŠ, mít dobrou práci a být spokojená, hodně cestovat.
Pro něj je ambice pracovat, mít stabilní zázemí a nemít žádné starosti.

Zkrátka jsem to vyřešila takhle:
Ty nikdy nepůjdeš na VŠ, vybral sis práci. Když tě baví, jen tak dál, já tě v tom budu podporovat, ale pak mi nevyčítej, že nebudu denně běhat hodinu kolečko, ale že si to zaplatím.
A od té doby se dá říci, že už máme jasno. Akorát nevím, zda je problém vyřešen dočasně, nebo napořád...

Milísek
můj přítel si koupí boty za 10.000 a já jdu na prodlužko, to je pro něj drahý a pro mne ty boty být drahé nemají
přesně tak.... pro něj je šátek za sedmičku nesmyslný... pro mě je nesmyslné křídlo do auta za 3000,-

arrow
profile_image
angelic
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Šmoulajz
Nepřipadá mi to nijak zlé mezi Vámi, ten LV šátek nepochopí! A buď ráda, chodila jsem jednou i se strašným snobem, který neustále řešil značky - auta, hodinky, boty, všechno takové okaté.. když jsi zamilovaná, tak to má svoje kouzlo, ale začně Ti to lézt na nervy a to děsně!!
K té plastice - myslím, že rozumný plastický chirurg kteremu nejde jen o vlastní zisk, by Ti plastiku neudělal, jsi mladičká a štíhlounká

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Šmoulajz
chlap může dát 3 tisíce za křídlo na auto
tohle jim nevysvětlíš...asi má pocit, že značkový šátek bude slušet jen Bakalové. Ale on ti ho nekupuje, tak by si mohl odpustit komentáře.

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Šmoulajz : nechci se tě nijak dotknout, ale na svůj věk jsi možná až moc náročná. Řešit v tomhle věku liposukci, když právě v tomhle věku se cvičením a zdravou stravou dá zhubnout krásně a to i ty vnitřky. To bych raději ty peníze vrazila do cvičení, liposuikce ti nohy a celkovou postavu nezpevní. V tomhle musím s přítelem soulasit, určitě by byl pyšnější, kdyby jsi to shodila cvičením než nějakou liposukcí. A co se toho šátku týče, podle fotek se k tobě LV ani moc nehodí, ten šátek o kterém mluvíš se hodí k jednoduchým, elegantním a barvově sladěným věcem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené