arrow
profile_image
Mado
od 18. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po 10 letech jsme se rozešli, je to akorát 2 měsíce. A teď se chce přítel vrátit a já nevím, jak mám reagovat. Jsem totálně zmatená. Důvod rozchodu byl, že přítel začal bilancovat a lekl se, že už nás nic jinýho než rodina a hypotéka asi nečeká, že neví, co chce a místo svatby přišel rozchod. A já najednou nejsem bezvýhradně přesvědčená o tom, že jsem na návrat připravená, přestože jsem si ještě před měsícem nepřála nic jiného. Uvědomil si, že udělal chybu, že já za to stojím, že potřeboval být sám, aby na to přišel, že zjistil, že já jsem to pravý. A já nevím, co s tím... Přijdu si moc zraněná a bolavá, abych s jistotou mohla říct: ano, vrať se. Navíc se do toho připletl nový muž, aniž bych to čekala.
Máte s tím někdo zkušenost? Co byste dělali?

A co ten nový přítel jak jsi o něm psala v jiném tématu? Bejvalej nejspíš nečekal, že si někoho najdeš tak rychle...jen aby tě tak najednou nechtěl proto, že vždycky člověk chce to, co nemůže mít....

arrow
profile_image
Mado
od 18. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bejvalej o novým vůbec neví, netuší... Co se týká mě, od rozchodu mu nesděluju vůbec nic, přestala jsem s ním být v kontaktu, aby si na to přišel, o oc opravdu přišel. A zdá se, že to zafungovalo, že je nešťastnej, že je beze mě a já teď nevím, co s tím...

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Mado:
S tímto zkušenosti nemám ale být tebou posouchám své srdce....Pokud si nejsi jistá řekni expříteli to co cítíš, že ti ublížil a že potřebuješ čas...A vše si promysli....Sama nevím co bych dělala na tvém místě ale u mě by byl problém asi s důvěrem...bála bych se do budoucna, že mě opustí znovu....Mimo jiné 2 měsíce je dost dlouhá doba....Na mě tvůj příspěvek působí jako, že chceš zkusit něco nového viz nový muž v tém životě....a váháš zda jít do toho a zahodit tak 10ti letý vztah....?

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No výborně. Já si zrovna dnes četla tvé téma o novém vztahu, kde ti všechny gratulovaly, tak jsem si rovnou přečetla i ta o starém vztahu. Po dočtení jsem si říkala, jak je nepříjemný, když člověk pořád někoho miluje. Bude to velká komplikace i pro tebe. Z těch témat bylo jasné, že ho miluješ, protože si s ním spojuješ v podstatě celý svůj svět. Proto zcela chápu, že tě to k němu láká zpátky. Taky chápu, že chybu může udělat každý. Zároveň bys ale měla přihlédnout k tomu, že mu to vše došlo až v okamžiku, kdy mu začalo téct do bot. Vem taky na vědomí, jak strašně moc tě v podstatě zradil. Vžyť se o odmilovanosti přesvědčoval údajně půl roku. To se jako zmýlil? To tě najednou zase miluje? Nebo to je jen pohodlnost, když nenašel nic lepšího? Podle mého jestli opravdu dospěl k názoru, že tě nemiluje, tak to byla pravda. Být tebou bych se návratu bála, protože bych nikdy nevěděla, kdy to udělá znovu. Navíc teď, když jsi zjistila, že by to bez něj taky šlo, bůh ví, jestli by podobné myšlenky časem nenapadly i tebe. Ale bohužel chápu, že je návrat velice lákavý. Snažila bych se myslet na to, co všechno ti udělal, jak ses trápila a jak to mohl vůbec udělat + riziko, že to udělá znovu. Pak to porovnej s tím, jak ses měla s ním. Taková bilance.

Ahoj, zkusila bych mu říct, že jsi z toho rozchodu zraněná a bolavá a potřebuješ taky svůj čas, abys zjistila, jak to s vámi třeba bude (že se ti někdo připletl do cesty, bych mu zatím ani neříkala - opravdu to zjistíš časem).
Ono 10 let vztahu je dlouhá doba a je mi jasné, že tě to vzalo. Chlapi mají někdy zvláštní jednání a chování - neváží si toho co mají doma a přijdou pak na to, až když to ztratí.
Jeď třeba někam na dovču s nějakou kamarádkou nebo sama a zkus o tom všem popřemýšlet. Uvidíš, jak vše budeš vidět jinak

arrow
profile_image
Pepis
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Maui: že ho miluješ, protože si s ním spojuješ v pdostatě celý svůj svět

Tomu docela věřím po 10ti letech..

Vůbec nejsem v obraze, nějak jsem se zatím nedostala k Tvým předešlým příspěvkům o bývalém ani o novém muži... Takže uplně objektivně bych Ti asi poradila toto: Pokud máš pocit, že to přítel myslí opravdu upřímně, že si uvědomil, že jsi pro ním vším a ty ho stále miluješ a jinak jste měli vztah, který byl víceméně bezproblémový a kdyby to neutl, tak bys v něm bez rozmyslu pokračovala, radím Ti: Vrať se. Každopádně ne hnedka šup šup, aby bylo jako dřív. Musí vědět, že ti ublížil a že se tohle nesmí opakovat.. Toto se totiž podle mě odpouští jen jednou a jen jednou bych chlapa vzala zpět....
Jestli Ti ovšem pomotal nový muž hlavu a už si nedokážeš představit, jak budete s bývalým fungovat po této zkušenosti, nešla bych do toho..

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Pepis: Já s tou tvou radou v podstatě souhlasím, ale dala bych mu opravdu sežrat to jeho chování. On půl roku byl odměřený a údajně přemýšlel a srovnával si věci v sobě a po tom dlouhém přemýšlení prostě došel k názoru, že už ji nemiluje. Podle mého k domu můžeš dojít pouze v případě, že je to pravda, proto bych byla opatrná.

arrow
profile_image
Mado
od 18. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tarabell: Sama nevím co bych dělala na tvém místě ale u mě by byl problém asi s důvěrem...bála bych se do budoucna, že mě opustí znovu....Mimo jiné 2 měsíce je dost dlouhá doba....Na mě tvůj příspěvek působí jako, že chceš zkusit něco nového viz nový muž v tém životě....a váháš zda jít do toho a zahodit tak 10ti letý vztah....?

Jsem sama zaskočená, že existuje ještě nějaký chlap, kromě bývalého, který, zdá se, stojí za to a stojí o mě. Ještě nedávno jsme byla přesvědčená, že můj bývalý je ten pravý a jediný a pak těch 10 let zahodil a mě to ublížilo a otřáslo důvěrou, že to může bez varování vlastně udělat kdykoliv zase...Nechci zahodit krásnou historii, ani si vyčítat, že jsem nezkusila něco nového. Prostě jsem si myslela, že až dosáhnu toho, že se chce bývalý vrátit, nebude co řešit, bude to jednoznačné ono. Jsem hrozně ráda, že si na to přišel, ale já se teď divím sama, že mi to jakoby nejde jednoznačně, že to není tak samozřejmé a nevím, co s tím...

arrow
profile_image
Mado
od 18. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Maui: No výborně. Já si zrovna dnes četla tvé téma o novém vztahu, kde ti všechny gratulovaly, tak jsem si rovnou přečetla i ta o starém vztahu. Po dočtení jsem si říkala, jak je nepříjemný, když člověk pořád někoho miluje. Bude to velká komplikace i pro tebe.

Děkuju, že sleduješ moje starosti i starosti.. Nový vztah bych tomu ještě neříkala, ale ten nový chlap, co se objevil, svůj účel plní, ať to dopadne tak nebo tak, protože mě to nutí podívat se na bývalý vztah a ten rozchod úplně jinejma očima, což velmi pomáhá. Nechci tady spamovat a zahlcovat vás, ale furt je co řešit a názor nestranných a zkušených mi moc pomáhá podívat se na to jinak...

arrow
profile_image
Mado
od 18. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Maui: To se jako zmýlil? To tě najednou zase miluje? Nebo to je jen pohodlnost, když nenašel nic lepšího? Podle mého jestli opravdu dospěl k názoru, že tě nemiluje, tak to byla pravda. Být tebou bych se návratu bála, protože bych nikdy nevěděla, kdy to udělá znovu.

No, přesně...asi ve mě hlodá, jestli mu není jenom smutno, je na všechno sám, uvědomuje si, že jsme na to předtím všechno byli dva. Nevím, jestli mu chybím opravdu já nebo fakt, že nemá žádnou jinou. Zároveň vím, že když se odhodlal k tomu, aby mi tohle řekl, že už si na to přišel, že mu muselo být hodně zle. Na co si za dva měsíce mohl přijít?

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ano. já bych totiž třeba váhala méně, pokud by on mezi tím měl jiný vztah. Že by jako zjistil, že jsi nejlepší a miluje jen tebe. Ale takhle to opravdu zavání pohodlností. Ať tak či tak, nezávidím ti. A rozhodně nespamuješ, pro všechny je přínosné přečíst si, co všechno je od těch chlapů ještě možný.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím,že včera jsem si četla tvé téma o novém vztahu a říkala jsem si,že je užasné,že tak brzy Ti vstoupil do cesty nový partner a s ním snad nové štěstí,protože před časem jsem s tebou "prožívala" tvůj rozchod v diskuzi,prošla jsem si něčím podobným,akorát to u nás skončilo happy endem,souhlasím v mnohém s holčinami výše,ale co si neodpustím..Pořád a stále se nemohu zbavit dojmu,že mnozí z nás ani neznají význam milovat druhého,že ani kluci kolikrát neví jestli ještě,či už milují i když to říkají,nebo co vlastně cítí?!Tak to raději "zabalí" a pak se chtějí vrátit a my si klademe otázku proč?Možná musí podstoupit to,že budou bez nás,bez našeho kontaktu,aby si uvědomili co cítí a ty city v sobě nevědomky probudili,přesto,že si mysleli a řekli viz Mado,že nemilují..Dle mě je milovat,tak silné slovo a cit,že věřím skoro tomu,že začal opravdu milovat,až když viděl,co ztratil..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Protože,kdyby to bylo jen tou pohodlností,moc nevěřím,že by se odvážil k tak velkému kroku,vemte si jak dlouho se mi holky odhodláváme k něčemu velkému,jak to s námi mává,kluci ješitní,dle nás sobci v mnoha případech a ještě srabi a pak ejhle..

Pokud Tě už jednou bývalý přítel zklamal, tak bych na Tvém místě měla obavy z toho, že se to stane znovu. Rozhodně mu dej na vědomí, že teď jsi Ty ta osoba, která rozhodne, jak to s Vámi bude dál, dej mu to pořádně sežrat, ať se v tom vymáchá a hlavně pozor, aby jsi nebyla zklamaná, že kvůli dřívější jistotě v jiném vztahu jsi zahodila něco nového, co může být třeba ještě lepší...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené