Jsme spolu s přítelem už 8 let.Od začátku jsem viděla,že se neumí k ženám chovat,ale vždycky jsem to nějak přešla a neřešila.Poslední rok mě to ale začalo pěkně štvát. Nepohladí mě,neřekne mi,že mi to sluší...neotevře mi dveře...zkrátka není k ženám galantní.Nikdy mě nevezme za ruku,běží půl kilometru předemnou.Já vím,že mě miluje,jsem si tím téměř jistá.Je zodpovědný,udělal by pro mě vše na světě,ale tohle prostě on neumí.Být gentleman. Nikdy jsem to neřešila,ale v poslední době mě to strašně štve,když vidím ty páry jak se spolu prochází a drží se za ruce.Když si s ním o tom promluvím,tak mi vždycky řekne že ví,že to prostě neumí.Máte doma taky nějaká takového "křupana"?

Tak ho za tu ruku chyť sama, to je takovej problém?

Reaguji na nicolblabla: Když ho za ní chytnu,vydrží asi tak minutu a pak se mě pustí...že prej nejsme malý děti...

Reaguji na Diczinka:
malý děti? Já myslím že po 8 letech už se to stejně nezmění... Od chlapa nečekám že mi bude otevírat dveře, ale držení za ruku prostě dává najevo že jsme pár, nechápu proč mu to vadí měl by být rád že se s ním chceš vlastně chlubit

arrow
profile_image
Indil
od 6. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych na Tvém místě utíkala od něj. Já sama jsem člověk citlivý, a potřebuji trochu těch milých gest. A to, že Ti nevezme za ruku, to už je zvláštní. Snad nemá srdce z kamene.

Reaguji na nicolblabla: Já tomu taky nerozumím,proč mu to vadí...Štve mě to a nevím jak ho změnit..

Přese ho po 8 letech neopustí jen kvůli tomuhle sexuální život máte dobrej?

Někdo to prostě nenusí-myslím to držení za ruce. Mě to taky nic neříká, ani partnerovi ne-takže se v tom shodneme Ale na stranu druhou, mi třeba otevře dveře, pochválí mi šaty a tak. Ale držení za ruce u nás neprobíhá.
Myslím, že po tolika letech, by si už tohle měla umět přijmout. Je zvláštní, že dřív ti to nevadilo. Nestalo se mezi váma ještě něco jinýho? Že by tohle bylo jen vyvrcholením jiného, závažnějšího problému?

arrow
Neprodává v Bazaru

Mně osobně by to asi taky vadilo. Mám přítele, který je naopak takový mazel. Vezme mě za ruku, obejme mě kdykoliv. A hlavně je gentleman. Ale zas na druhou stranu, každý muž to má jinak. Je jen na tobě, zda s ním dál budeš a tohle nějak oželíš, nebo. Zkus mu třeba říct, že bys ráda kdyby tě taky občas za tu ruku chytl, že ti to chybí. Jinak nevím jak to řešit, jeho už asi nezměníš.

Je pravda,že jsme poslední rok měli nějaké problémy,kvůli financím a od té doby,nevím proč mi začalo vadit i tohle. Ale je to už prostě takové trapné,třeba jsme šli s kamarády na bowling,jeden kluk otevřel dveře a přítel mě div neporazil a šel do nich první.Kamarád mu řekl " ty jsi teda gentleman" a podržel mi dveře on. Bylo mi úplně trapně. Jsou to maličkosti,ale mě to mrzí. Je možné,že ho prostě tolik nezajímám?

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak tohle jsem měla kdysi dávno s ex partnerem se kterým se divím,že jsem vydržela tak dlouho(pár let) byl to samé,hrozný křupan.Za ruku mě nikdy nevzal,pořát civěl na jiné ženy v mé přítomnosti,že mě to sluší,to jsem neslyšela snad nikdy,možná fakt jedině nějaká vyjímka 1 za rok,ale to fakt snad ani ne a slůvka nějakého pěkného oslovení na mě taky ne..Bylo to hrozné,měla jsem snad několik těch roků na sobě růžové brýle nebo co,teď bych takového necitu nikdy nechtěla,rozchod byl hroznej tak jako každý,ale teď když si na to vzpomenu jsem za to ráda,že s ním nejsem,uf...V životě to člověk potřebuje,aby k němu byl trošku milej a věděl,že ho má rád těmato gestama..
Držení za ruce to bych asi přehlídla,to nedělá každej pár..

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Diczinka: Nepohladí mě,neřekne mi,že mi to sluší...neotevře mi dveře...zkrátka není k ženám galantní.Nikdy mě nevezme za ruku,běží půl kilometru předemnou.

Řekni mu to a kdyžtak i důrazně dodej, že bys ráda, aby to opravdu přijal a myslel na to (na to, co mu říkáš, na to, co se ti nelíbí).

Cituji nicolblabla: Tak ho za tu ruku chyť sama, to je takovej problém?

Hele to se takhle nedá brát. Prostě jde deset kroků před ní, to by neměl. A ne že ona ho bude honit a chytat za ruku. On má jít vedle ní v klidu a sám od sebe.

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji daisy01: Za ruku mě nikdy nevzal,pořát civěl na jiné ženy v mé přítomnosti

Já tyhle typy poznám už na první pohled. Takže jsem se jim vždy vyhla.

Reaguji na chocolattecoffee: Už jsem mu to říkala snad tisíckrát,vždycky řekne,že to ví a vydrží mu to den a je to zase to samé Jako po jiných holkách on nekouká,je věrný,opravdu rodinný typ,ale v tomhle je rpostě hroznej křupan. Dřív si mě teda všímal víc,ale teď už je to šílený. Strašně mě to štve,třeba se mu už nelíbím?!

Cituji daisy01: Za ruku mě nikdy nevzal,pořát civěl na jiné ženy

To on neciví,jiný holky ho prý vůbec nezajímají a shodnou se na tom i jeho kamarádi.Ale k čemu to je,když ani mě nedokáže,že mě má rád?Že se mu líbím?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené