1. . .56789
arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lisboa: kdyby se mu prostě jen líbily, vzrušovaly ho..ale že ho sex bez nich nebere? (jak psala zakladatelka)

Cituji Tears: Nepotřebuje je k tomu nutně, ale jde vidět, že prostě s nimi ten sex vnímá líp, celý akt ho víc vzrušuje, líp ho prožívá..

a předpokládám, že před tím než se zakladatelce svěřil, tak sex probíhal taky bez silonek...

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji layla: Takže jde spíš o to, že jestli je ten tvůj vztah jinak v pohodě a je to kluk do života, tak tohle je fakt prkotina.

Cituji layla: Normální je to co vyhovuje oběma i kdyby to pro ostatní měla být sebevětší úchylka.

Cituji layla: Uvidíš jestli se s tím dokážeš poprat. Ale nemyslím že je to důvod k rozchodu.

Cituji Agigue: Plně souhlasím s Bedrunelou, je to jen otázka tvých priorit, toho, co jseš schopná tolerovat a jestli na tu "hru" přistoupit.

Cituji martinam: a předpokládám, že před tím než se zakladatelce svěřil, tak sex probíhal taky bez silonek...

jasně, já diskuzi četla
když Tears píše, že se mu to se silonkama líbí víc, předpokládám, že bez nich ho to až tak nebere.
nesnažím se z něj dělat úchyla, který se bez punčocháčů nevzruší.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lisboa: asně, já diskuzi četla

ok, myslela jsem, žes to přehlédla...

Já to chápu tak, že bez sexu probíh-á-al normálně, akorát zakladatelka od té doby co ví, že se silonky partnera vzrušují, tak si všimla, že je potom přece jenom více vzrušený a přeceňuje to...Kdyby mu to bez silonek nešlo vůbec, tak je to taky o něčem jiném, ale kvůli silonkám si jí asi nevybral, prostě se mu líbila ona.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na layla:
taky mám doma toho nej chlapa , a svoje libůstky má. A já je ráda sdílím s ním. Není to denní chléb, ale koření vztahu.

Cituji layla: Nejde jednoduše rozdělit věci na úchylný a normální. Normální je to co vyhovuje oběma i kdyby to pro ostatní měla být sebevětší úchylka.

Nj on se podívá i na ty nohy jiné, ale většinou si představuje ten objekt a né, že by tě s tou osobou podvedl či tak. Když má rád on nohy, tak je měj ráda taky. Každý má svojí úchylku a asi lepší být úchyl na silonky než mít doma třeba sadistu

arrow
profile_image
ángel
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na RomanKaS: mám stejný názor

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, Vaše příspěvky jsem přečetla jedním dechem a pěkně mi to utřídilo myšlenky, všechny vaše názory beru jako poučné a inspirující, k zamyšlení.. Některé z Vás tu psaly, že by s ním být nemohly, já si kolikrát říkám to samé, někdy mám období, že se mi ta jeho "úchylka" jakž takž daří přecházet, jindy, stejně jako poslední dobou, mi to nejde vůbec, snažím se, jak tu hodně z Vás psalo, nemyslet si, že touží i po nositelce punčoch, nejen po té punčoše, ale prostě mě strašně mrzí, že víc než cokoliv na mně se mu líbí "obyčejný kus hadru" a nemůžu se zbavit blbého pocitu, když jdem s kamarádkama, které o jeho "zálibě" ví, jak to udělat, abych se necítila trapně.. Už jsem ani uvažovala, že bych začla chodit k psychologovi.. Aby mě naučil se k tady té situaci postavit a lépe to zvládat, protože jinak si rozumíme, je mi líto vztah zahodit "jen" kvůli silonkám, ale prostě je to někdy těžké..

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Markvitka: Já mám z toho pocit, že jemu by k tomu uspokojení se stačily právě jen ty silonky

Taky mám někdy ten pocit.. A vědět (vidět), že má doma krabici plnou silonek, které si s chutí při sexu sám obléká..

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dulinka123: jinak si myslím, že pokud už teď jsi z toho nešťastná a trápí tě to, tak se to bude jen stupňovat...

Právě proto uvažuju o té psychoterapii, nedávám to a obdivuju ty, co to zvládají.. Jinak děkuju moc za podporu..Reaguji na bedrunela: Přítel primitiv není, tak jak píšeš, mám pocit, že někdy je chytrý až moc.., ale chápu holky, že se jim to třeba tak podvědomě spojuje, já než jsem na vlastní "kůži" pocítila poznání se s takovým člověkem, tak bych si řekla fuj, nebrat, ale bohužel osud tomu nejspíš chtěl, aby jsme se my dva poznali.. Bojuju sama se sebou, snažím se "naučit se", aby mi ta jeho záliba nevadila..

Cituji Lillyth69: Pokud se na veřejnosti díky pár punčochám na cizích slečnách chová jak nadrženec, tak bych ho bohužel poslala někam jinam, protože to už by normální asi nebylo..

On když vidí jinou ženu v silonkách, tak se jí až moc po těch nohách dívá.. Možná je to jen můj subjektivní pocit a jen mi to tak připadá, ale..

Cituji bedrunela: To je jako kdybys chtěla učit gaye, aby byl na holky...

No právě..

Cituji sexy_woman: Ano to bych nesnesla a neodpustila.možná bych se mu snažila ty silonky nějakým způsobem zhnusit

Já jsem se mu je snažila zhnusit tím, že jsem mu řekla, jak strašně se v tom kolikrát potí noha a lepí se, no ale místo toho, aby ho ta chuť "na silonky" trošku opustila mi řekl, že stejně je to pěkný, ať se v tom potíme nebo ne..

Cituji sexy_woman: ale když takhle slintá nad silonkama co nosí na jaře a na podzim každá druhá(teď moc v létě ne i když i takové jsem viděla,jednu takovou zrovna včera) nebyla bych si jistá zda by v tom ´rauši´jedné takové nepodlehl

S tím také bojuju..:/

Cituji sexy_woman: mám-li se vžít do tvé situaci dost by mě to užíralo a asi bych to nevydržela

To je poslední dobou téma, které mi nedá spát, jestli být s člověkem, se kterým mi klape vše, ale je "úchylný" na silonky, anebo si hledat někoho jiného a pak zažít třeba riziko poznání, že s dotyčným mi to zase neklape po jiných stránkách..

Cituji sexy_woman: těď si říkám že ani nevím co na těch silonkách vidí mi silonky zas tak sexy nepřipadají..

To si taky říkám.. Jeho vzrušuje vše, že v tom máme sexy nohy, že je to vzrušující materiál.. Ach jo..

Cituji bedrunela: Protože pokud spolu budete, ale jeho fetiš bude jeho tajné nejtajnější tajemství i před tebou

Nejhorší je, že to není tajemství jen přede mnou..

Cituji sexy_woman: ne ne ale nesrovnávala bych to jelikož zakladatelka se cítí zoufalá a v některých situacích i ponížená.kdyby se jednalo jen o postelovou situaci mezi něma řekla bych že je to normální ale jak se má asi cítit když o tom ví i jejich společní přátelé a pak když si společně všichni vyjdou a jejich kamarádky mají silonky a z nich zakladatelčin partner nemůže spustit oči..vidím v tom rozdíl.tohle je řekla bych dosti pokročilý fetiš.
sice s přítelem máme rádi v posteli podpatky ale když spole někam jdeme nemusím se bát že si to hned představuje jak to dělá s jinou a ještě tak okatě..

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bedrunela: no, co jsem pochopila z příspěvků, tak na veřejnosti nikomu nohy v silonkách neojíždí.
Jen se chudák kouká....

Kouká.. Jen.. Jak krétké a jednoduché slovíčko, ale kolik neplechy dokáže nadělat, jen se kouká, ale přitom ty nohy pohledem snad ojíždí.. Pardon za ten výraz..

Cituji neonka: kluk svojí holku miluje a ví že jí tohle okukování neni příjemný, tak snad neni problém se ovládnout a nechat si to až když je sám nebo s kamarádama, záleží jak si to ty dva nastaví

Cituji martinam: To se dá vyřešit, většině chlapů stačí vysvětlit, že jejich "nenápadné" pohledy opravdu nenápadné nejsou

Já už mu to naznačovala několikrát a několikrát mi byla řečena ta stejná odpověď, že on po nikom nekouká.. A to mě uráží ještě víc, že ze mě dělá hloupou.....

Cituji Jully: já teda vidím zatraceně velký rozdíl, když muž kouká na pěkné ženy (což tedy znamená, že má alespoň nějaký vkus, nějak selektuje) a když ho vzrušuje všechno, co má silonky

Cituji Jully: Podle mě je opravdu rozdíl, když muž kouká na ženu kvůli její fyzické kráse, a když na ní kouká jen proto, že část jejího oblečení tvoří něco konkrétního, co ho přitahuje.

Přesně tak to vnímám já, cítím se strašně poníženě, protože mám pocit, že nejvíc ho na mě vzrušují silonky..

Cituji Jully: S tímhle bych nesouhlasila - myslím, že jsou muži, kteří se prostě neumí ovládnout, jejich pudy jsou silnější než cokoli jiného, a u feišistů to platí dvojnásob.

S tímto bezvýhradně souhlasím.. Bohužel.. Kouká dál a ještě říká, že se nedíval..

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jully: kdepak, to není fetiš, to, že někdo je dominantní a někdo submisivní, někdo to má rád něžně a jiný tvrdě, to je úplně normální - fetiš by to byl, kdybys k tomu potřebovala mít přítele navlečeného v latexu například.

Přesně.. Přítel má taky rád střídání rychlého a pomalejšího sexu a neberu to za úchylku, to prostě jen ty silonky, možná proto, že to není běžné, nevím..

Cituji Lisboa: když Tears píše, že se mu to se silonkama líbí víc, předpokládám, že bez nich ho to až tak nebere.

Taky to není tak, že bychom se milovali výhradně jen se silonkama, ale je to tak, jak už jsem psala, se silonkama na něm vidím, že ho mnohem víc přitahuju, vzrušuju a taky "vydrží" mnohem kratší dobu (další minus pro mě.. )

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bedrunela: taky mám doma toho nej chlapa , a svoje libůstky má. A já je ráda sdílím s ním. Není to denní chléb, ale koření vztahu.

Kéž bych taky k tomuto někdy tak přistupovala..

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji farahh: žádnej přehnanej chlast, automaty, sázky, navštěvy bordelů....

Zažila jsem vztah, kdy přítel byl gambler a nedá se to srovnat, v tomto máš naprostou pravdu.. Jen je pro mě, s mým nízkým sebevědomím, jestli vůbec nějakým, je těžké, když jdeme a uvidí někde holku v silonkách, jak si ji prohlíží, je těžké snažit se věřit, že ho nejvíc nevzrušují silonky, ale něco, co je ve vás, nebo aspoň na vašem těle (a nedá se sundat)..

Cituji EleanorWoods: Nj on se podívá i na ty nohy jiné, ale většinou si představuje ten objekt a né, že by tě s tou osobou podvedl či tak

Tím si právě nejsem tak jistá..

Cituji Agigue: Plně souhlasím s Bedrunelou, je to jen otázka tvých priorit, toho, co jseš schopná tolerovat a jestli na tu "hru" přistoupit. Jsou úchylky (a furt jsou to úchylky), které se běžně tolerují a považují za "normální" a jiné se považují za divné...na to kašli, sama se zamysli nad tím, co a jak hluboce ti na jeho chování ubližuje, sama nejlíp víš, jak to je.

mám taky přítele fetišistu a kéž by ho "braly" silonky. Taky jsem to dlouho doubu nemohla zkousnout, protože jsem si připadala nepřitažlivá. Jakože ho bere ten fetiš, ale já ne. Jenže po čase jsem zjistila, že mě miluje, můžu se na něj spolehnout, skvěle si rozumíme, jen v tom sexu je to prostě trochu jiný. Na druhou stranu si myslím, že fetišistů je mnohonásobně víc, jen se bojí to své partnerce říct, aby je neodsoudila. Takže si važ partnera za to, že měl dost odvahy se Ti svěřit. A silonky ber jen jako katalyzátor ke skvělýmu sexu nhlavně si to neber osobně, protože on to tak nemyslí a změnit se skutečně nemůže - mně bohužel trvalo hodně dlouho, než jsem to pochopila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené