Smazat

Přítelovy lži a hledání jiných žen

Zjistila jsem, že přítel, ačkoliv mi tvrdí, že je zaneprázdněn a nemá čas, si dává inzeráty na erotickou seznamku a mě, jakožto svoji přítelkyni, zapírá.

Ahoj holky,
s přítelem jsme 8 měsíců, seznámili jsme se na seznamce. (Asi až po dvou měsících mi řekl své pravé jméno a věk, ale přes to bych se ještě přenesla).
Bohužel spolu netrávíme moc času, tvrdí, že má hodně práce, včetně víkendů (párkrát jsem byl o víkendu v práci s ním, tak jsem neměla důvod nevěřit) a vidíme se fakt málo. To by mi ani nevadilo, kdyby vážně pracoval.

Ale bohužel jsem si vyhledala na netu jeho přezdívku a hodilo mi to odkaz na erotickou seznamku. V profilu nic moc o sobě neměl, občas jsem tam ale koukla a po pár týdnech si napsal inzerát, že hledá kamarádku s výhodou, která by s ním chodila na procházky a do kina a časem třeba něco víc. Přesto, že ví, že já jsem věčně doma, chci s ním trávit víc času a on se vymlouvá na to, že čas nemá

No založila jsem si tam falešný profil a odepsala mu. Vyloženě jsem se ho zeptala, jestli má přítelkyni a odepsal, že ne, že je hodně zaneprázdněný a žádná s ním kvůli tomu nevydrží a jestli mě může pozvat na kafe. Asi jsem blbá, ale nechala jsem to být a dělala jsem že nic. Jenomže teď musel minimálně na týden odjet pracovně pryč (hodně daleko od našeho města), tak mi to nedalo a napsala jsem mu přes tu seznamku, že pozvání přijímám a schválně jsem napsala, že se mi hodí ten týden co původně měl být pryč..Čekala jsem odpověď typu, že nemůže, ale on napsal, že v pohodě, že může kterýkoliv odpoledne! A hned navrhl úterý.

Když jsem mu za sebe napsala, kdy se vrátí, tak napsal, že možná ve středu ..Mám na tu úterní schůzku jít a všechno mu přímo vpálit? Třeba by se ani nedostavil, ale myslím, že mě nebere vážně a lže mi a na tu schůzku dojde. Vím, že mi budete psát, jak jsem blbá, že s ním ještě vůbec zůstávám, ale je to tak těžký, 4 roky jsem byla sama a doufala jsem, že je ten pravý konečně, i když jsme spolu za 8 měsíců nic pořádnýho nezažili. (btw. je mu 32 let)
 
1. . .567891011. . .12
arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ivana909: myslím že v té rychlosti a šoku by se ani nestihl pořádně vzpamatovat a reagovat..

to si fakt ale jen myslíš...

Cituji andela11: Nechoď tam...můžeš si xkrát naplánovat, co mu řekneš, ale emoce to všechno převálcují, budeš se neskutečně rozčilovat a to tak, že ty budeš za hysterku a stíhačku a po rozchodu budeš ty ta PORAŽENÁ.

to bohužel nejspíš ano

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nešla bych tam... tyhle zmr.dy jen tak někdo nedokáže sejmout a jen tak něco se jich nedotkne... zbytečně si ještě necháš ublížit. Nevím, já jsem na tohle moc mírná, neuměla bych mu to tam "vpálit", podle Tvého psaní tuším, že ani Ty nemáš takovou povahu, tak se takové konfrontaci raději vyhni. Asi bych se z povzdálí šla přesvědčit, že na sjednanou schůzku opravdu přišel a je to skutečně on a rozloučila bych se přes zprávu, ostatně více pozornosti než jednu jedinou SMS si ten člověk už nezaslouží. A neboj, na každou svini se vaří voda, jednou na něj taky dojde tak se drž, zvol správné řešení a dej nám pak vědět.

arrow
profile_image
Nicolkaa22
od 9. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych tam taky nešla.. Opravdu tím ublížíš jenom sobě, on se Ti taky může vysmát do obličeje a Tebe to ještě víc rozhodí a pokud si citlivá povaha tak se rozbrečíš a nebude to vycházet podle tvých plánu "natřít mu to" ... Vykašli se na něj, maximálně bych se šla přesvědčit jestli tam šel, kdybych viděla že jo, napsala bych mu sms ať si užije rande s ............. (jméno tvé falešné přezdívky) a pak bych ho ignorovala a stranila se mu jak nejvíc by to šlo . No a kdyby tam nepřišel i tak bych mu napsala že víš o jeho přezdívkách na erotických seznamkách a popřála bych mu hodně štěstí s hledáním kamarádky s výhodama, že s takovým prasetem nehodláš dál marnit Tvůj drahocenný čas ...

arrow
profile_image
Minnie Mouse
od 3. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také ti radím nechodit tam. Je ztráta času mu cokoliv říkat, protože mu je to stejně úplně jedno...jsi mu bohužel lhostejná. O žádnou pomstu by nešlo a ty bys navíc vypadala jako hysterka. Je to bezcharakterní vůl a mně by nestál už ani za jedinou minutu. Jediné, co bych asi udělala je, že když ti poslal on svou fotku, tak já bych mu poslala vaši společnou se slovy, že bohužel si jinou nenašla a tak mu posíláš jednu, na které jsi s bývalým přítelem...pak už bych ho úplně ignorovala.

arrow
profile_image
Its.so.fluffy
od 20. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nebuď hloupá a nechoď. Šla bych jen za předpokladu jiné povahy, kterou ale ty nemáš. Myslím si, že by ses ještě nechala ukecat...

arrow
profile_image
Its.so.fluffy
od 20. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Minnie Mouse: já bych mu poslala vaši společnou se slovy, že bohužel si jinou nenašla a tak mu posíláš jednu, na které jsi s bývalým přítelem

arrow
profile_image
Kočulka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych tam nešla. Jsem taky spíš plačtivej typ a otevřený konflikty zvládám jen velmi špatně. A podle toho cos psala na začátku, nechceš být bez něj. Podle mě chceš aby Tě měl možnost ukecat a vysvětlit ti to . a tyhle typy to umí... Je to jen na Tobě co uděláš. jen si to opravdu dobře promysli. Nejvíc by ho shodilo kdyby tam ta holka nedorazila s tím, že přišla, zkoukla ho a nelíbil se jí.. pak ty mu napíšeš, že tě to mrzí, ale že ho má malýho, špatnej se.x, není dost chytrej..nebo cokoliv..něco pravděpodobného..ať zjistí, že není tak neodolatelný..
Ty tady řešíš, že by to ještě otočil proti tobě, žes něvěrná byla ty. Proč to vůbec řešíš? Tobě přece musí být jedno co on si myslí a naopak! Něvěrný je on, ale on neví, že ty víš.. tak mu to vrať. Když se s ním rozejdeš poté, co bude vědět, že víš, tak ho to nepřekvapí. Pokud se s ním rozejdeš jen tak, že nebude vědět proč a bude si myslet že ti na něm něco vadilo, bude ho to žrát.. A hlavně - přečti si svůj deníček..zjistíš, že má profil, zapírá tě, domlouvá si schůzky a nechalas to být? a vyprovokovalo tě až to, žes zjistila, že tobě tvrdí, že nemá čas na tebe, zatímco na rande ano. Ty ten rozchod nechceš..

Umím si představit, že bys tam šla a on z tebe udělal stíhačku stylem, ty mě jako šmíruješ, vyhledáváš mé jméno na netu, seznamkách, kontroluješ, s kým si píšu?
Osobně bych mu už nenapsala jedinou zprávu, ať mu to v hlavě šrotuje..

arrow
profile_image
Marjánka
od 27. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechoď, nekomunikuj...maximálně mu řekni, že o takového chlapa jak je on nemáš zájem...a víc bych s ním nemluvila...a zapomeň na něho...chlapů po světě běhá...a než se trápit s takovým, tak to raději žádného. A neboj, on se brzy jiný najde a přebolí tě to...fakt, vykašli se na něho, jinak to bude pro tebe čím dál horší....

arrow
profile_image
Treska
od 13. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych tam asi taky nešla. Jsem taky vcelku přecitlivělá a vím, že bych si to mohla plánovat vteřinu od vteřiny a nezmohla bych se stejně na slovo. Tyhle typy umějí okecat uplně všechno. Buď bys odešla jako ta nejhorší, co ho sleduje anebo by Tě překecal. A obě tyto možnosti jsou *****. Nechodila bych tam. Maximálně se podívat, jestli přišel. Držím palce.

arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jak to dopadlo? Jsem ženská zvědavá

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

z vlastní zkušenosti ti doporučuji, že než se rozhodneš na tu schůzku jít nebo ne.. ujasni si, jak v takových stresujících chvílích reaguješ. Doma si každý plánuje jak mu to vpálí do xichtu, jak bude hrdě z místa činu odcházet...ale realita je jiná, borec řekne něco, co se tě dotkne a ty začneš brečet. Na druhou stranu každá z nás by to chtěla ukončit nějak jinak než v klídku ignorací nebo přes smsku. Z tvých příspěvků si ale nemyslím, že patříš mezi ty tvrdačky, které by se vysmály borcovi a odešly, přece jenom si do toho vztahu vkládala naději. Není se za co stydět. Sama jsem se jednou takhle ponížila a už bych to nikdy neudělala
Každopádně přeji opravdu pevné nervy a štěstí ... j

arrow
profile_image
Lasička_
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hele, holky ti tu neradí špatně. Chápu, že jsi plná emocí a momentálně ti chybí takový ten odstup - ale opravdu jsi se setkala s chorobným lhářem s narušeným charakterem, který z tvé reakce bude přinejlepším překvapen. Nečekej ale, že by ho to nějak zdrtilo, né-li donutilo zamyslet se sám nad sebou. Tím, že tam dorazíš, dáš najevo, že ti není lhostejný a že ti za takový divadlo stojí. Ignorace by ho znejistěla mnohem víc (+klidně nějaký vtípek, že jsi potkala někoho výkonnějšího, pokud potřebuješ zadostiučinění. Co na tom, že z tebe udělá tu špatnou? Proč by ti mělo záležet na soudu takového ubožáka?) Uzavřít to stejně musíš sama v sobě a to nějaký čas potrvá, bez ohledu na to že mu to řekneš nebo necháš vyšumět.
Ale pokud myslíš, je lepší tam jít, tak tam běž. Za pár let se tomu tak jako tak zasměješ. A příště si dáš lepší pozor a překontroluješ mu občanku už na prvním rande

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

"4 roky jsem byla sama a doufala jsem, že je ten pravý konečně, i když jsme spolu za 8 měsíců nic pořádnýho nezažili. (btw. je mu 32 let)"

- jsi šíleně zoufalá, ten kluk za to očividně nestojí.. skončí to s tebou dřív než ty s ním, takovýho ha***a bych kopla

ten nestojí ani za rozchod, prostě mu už nepiš, neluč se s ním, nic konec ignorace

No, konečně jsem se tím přelouskala
Podle toho, co píšeš, tebou cloumají emoce jako vztek, bezmoc a zhrzená láska a to je nejlepší cesta k tomu, aby ses na "rande" nechala zostudit, protože

Cituji Johanita: tyhle zmr.dy jen tak někdo nedokáže sejmout a jen tak něco se jich nedotkne... zbytečně si ještě necháš ublížit.

přesně tak. Pokud si stoprocentně nevěříš, že zachováš chladnokrevnost, tak nikam nechoď, napiš mu, žes potkala někoho jiného a hotovo.
Největší zábava by tedy bylo vejít na místo setkání ve společnosti nějakého co nejhezčího kamaráda a tvářit se, že jsi zrovna taky "přistižena" na rande

1. . .567891011. . .12
 

Téma Přítelovy lži a hledání jiných žen je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené