Smazat

Psichycky na dně aneb milenec

Ahoj, předem říkám, nestojím zde o moralistky. Vím sama,že to co se děje je velmi špatné a stydím se za to. Jde o to,že mám pět let přítele a máme spolu tří letou dceru.Je mi 23,jemu 27. Náš vztah procházel dlouhou krizí,kdy přítel pil,chodil pozdě domů atd. Pak se vzpamatoval,ale ja jsem poznala jednoho muže,je o dvacet let starší než já,ale krásný chlap ve skvělé kondici. Bydlí ve vedlejším domě. Vyměnili jsme si několik sms,pak se chtěl sejít a ja couvla. Pořád jsem na něj ale myslela a tak jsem mu po pul roce napsala a sešli jsme se u něj, vyspali jsme se spolu a bylo to úžasné, přítel na to potom přišel v mém mobilu a rozešel se se mnou. Po měsíci se ale ke mě vrátil. Všechno bylo fajn jako dřív ale ja porad myslela na milence. Po pul roce jsem se mu ozvala znovu opět proběhl sex,povídání atd..takhle to bylo ještě několikrát.. A ja jsem zamilovana. Jsem nucena ho potkávat,bydli v domě vedle mě. Manželku nema. Když se vidíme chova se opravdu krásně.. Ale nechce se vídat často, když se mu ozvu treba po par dnech píše,že nemá čas přitom vím,že je doma.. Nevim co mam dělat jsem zamilovaná tak jako nikdy předtim a strašně mě ničí,že to nemá stejně... Nedokážu na něj přestat myslet. Stalo se to některé z vás? Co vám pomohlo to překonat?
 
1. . .56789

Reaguji na Moňas: ano s milencem jsem začala až potom,nevím nikdy neřekl důvod proč tomu tak bylo..ale vzhledem k tomu,že chodil domů místo obvyklé sedmé hodiny večer přišel třeba v jedenáct si myslím,že měl milenku,i když to popírá. Jak už jsem psala,nemám kam jinam jít,...

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lucie045: že se chci kvůli ,,něj,, odstěhovat

Cituji Lucie045: kvůli dcery

Cituji Lucie045: také hlavně kvůli toho

Ty jsi cizinka?Možná by jsi se zabavila studiem češtiny.

Reaguji na Falcon: bylo trochu jinak,já se snažila rok aby byl ke mě hodný,spal se mnou ale on se místo toho flákal a doma si na mě vylíval nervy. Pak když se po roce vzpamatoval,tak jsem měla před očima pořád to,co dělal předtím a neměla jsem už asi tu chuť já na něčem pracovat.

Reaguji na Tiakia: nejsem jsem Češka

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucie045: vždyť píšu, že tohle se dá pochopit, i když nevěru tak jako tak neschvaluju, ale ptala jsem se, jak to budeš do budoucna řešit? budeš s přítelem, protože sama s penězi nevyjdeš a milenec tě nechce?

nebylo by i pro tebe lepší jít třeba k rodičům?

Reaguji na Falcon: jak už jsem psala,taťka bydlí v Anglii s přítelkyní a mamka s přítelem v garsonce..takže to bohužel není možné..sama nevím co budu dělat.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

A ty s přítelem teda být nechceš?

arrow
Neprodává v Bazaru

Dadabus: vim, máš pravdu, ale holka tohle prostě nedokáže 😞
Falcon: nežiješ v jinym světě 😊 jasně, že to, že partner odjede na služebku, ženskou neopravňuje k tomu, skáknout si za sousedem, ale ten jejich vztah už měl předtim nějaký problémy a tahle situace je živná půda k tomu, aby na to došlo.
Myslim, že slečna si to uvědomuje, tu neřešitelnost situace. Ať se nad tím zamýšlím, jak chci, řešení mě nenapadá. Tohle prostě bude muset nějak vyhnít samo, jako je to asi blbý, ale fakt nevim, co s tim. Sama jsem něco podobnýho zažila a bylo mi hodně ouvej.

Reaguji na Ellenuschka: ano uvědomuji si to, asi se to bude opravdu muset vyřešit ,,samo,, já se nejspíš k tomu udělat nějaký razantní krok asi nikdy neodhodlám...
Reaguji na Moňas: nejhorší je že sama nevím co chci,na jednu stranu ne a na druhou stranu si neumím představit že budu sama a přijdu o něj..

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lucie045: to je ******, no... Tak třeba jen procházíte krizí a zase se to srovná. Jak dlouho jste byli spolu, než se to všechno posr...?

Reaguji na Moňas: krizi jsme začlo mít když jsme spolu byli asi dva roky..

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lucie045: to je dost brzo teda. No a jak dlouho jste celkem spolu?

ččččč diakritika

Reaguji na Moňas: pět let

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lucie045: hmmm, to je na takový problémy a nevěru teda dost brzo...

Reaguji na Moňas: to máš bohužel pravdu

1. . .56789
 

Téma Psichycky na dně aneb milenec je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené