Smazat

Psichycky na dně aneb milenec

Ahoj, předem říkám, nestojím zde o moralistky. Vím sama,že to co se děje je velmi špatné a stydím se za to. Jde o to,že mám pět let přítele a máme spolu tří letou dceru.Je mi 23,jemu 27. Náš vztah procházel dlouhou krizí,kdy přítel pil,chodil pozdě domů atd. Pak se vzpamatoval,ale ja jsem poznala jednoho muže,je o dvacet let starší než já,ale krásný chlap ve skvělé kondici. Bydlí ve vedlejším domě. Vyměnili jsme si několik sms,pak se chtěl sejít a ja couvla. Pořád jsem na něj ale myslela a tak jsem mu po pul roce napsala a sešli jsme se u něj, vyspali jsme se spolu a bylo to úžasné, přítel na to potom přišel v mém mobilu a rozešel se se mnou. Po měsíci se ale ke mě vrátil. Všechno bylo fajn jako dřív ale ja porad myslela na milence. Po pul roce jsem se mu ozvala znovu opět proběhl sex,povídání atd..takhle to bylo ještě několikrát.. A ja jsem zamilovana. Jsem nucena ho potkávat,bydli v domě vedle mě. Manželku nema. Když se vidíme chova se opravdu krásně.. Ale nechce se vídat často, když se mu ozvu treba po par dnech píše,že nemá čas přitom vím,že je doma.. Nevim co mam dělat jsem zamilovaná tak jako nikdy předtim a strašně mě ničí,že to nemá stejně... Nedokážu na něj přestat myslet. Stalo se to některé z vás? Co vám pomohlo to překonat?
 

Nechtěla jsem původně vůbec nic psát,ale fakt mi to nedá-po zkušenosti z velmi blízkého okolí, mi je špatně z ženské, která má doma dítě a zřejmě i fajn chlapa, který jí už jednou nevěru odpustil, vydělává peníze a stará se o rodinu, a dotyčná nemá nic lepšího na práci, než mít milence.Chudák tvůj přítel. Nejdřív se s ním rozejdi, a pak můžeš mít milenců třeba tucet, a neřeknu ani buu, bude to jen tvoje věc, ale tohle co děláš je hnusný, vím, že jsi nechtěla žádné moralizování, ale já to vidím z té druhé strany, toho podváděnýho chlapa, kterýho to velmi zasáhne a díky tvé sobeckosti a nerozhodnosti nakonec připraví i o to dítě, neb dítě bude u tebe a o domov který budoval.
Měla by ses na to podívat reálně-až to přítel zjistí-a on to zjistí, neb nic netrvá věčně, tak co bude-vyhodí tě,budeš bez koruny a bez bydlení s dcerou na krku bezva vyhlídka, fakt. A neříkej mi, že nejde přestat, nejsme zvířátka,máme rozum, takže přestat jde, je to jen o tom, jestli přestat chceš. Navíc ten vztah s milencem ti nic nedává-kromě občasného sexu. Ne fakt nechápu, že ti stojí za to riskovat rodinu, kvůli chvilce v posteli, nezlob se.

Reaguji na Lasička_: ano s pitím už přestal. Jsem kvůli malé v práci jen na zkrácený úvazek.Reaguji na aksile2aksile: tohle co jsi tu napsala vím sama,opravdu na sebe nejsem pyšná. Neboj se.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naprosto souhlasím s Adkou.
Víš vůbec, co chceš?
Nechci říct, že jsi hloupá, ale přinejmenším dost labilní a uvažuješ hodně iracionálně. Máš dítě s přítelem, na kterého jsi odkázaná. Přesto vědomě riskuješ existenci svojí a svého dítěte kvůli vztahu na sex. Pak tvrdíš, že chceš něco víc, ale tak aby se to přítel nedozvěděl. To znamená co? Že budeš žít se dvěma muži na střídačku? A tvůj přítel se to nedozví? Když ti holky radí, ať jdeš za ním, abys zjistila, kolikátá milenka v řadě jsi, nechceš si s ním nic vyjasňovat, protože on vlastně má nárok spát s tebou a s kýmkoliv jiným !?
Asi jsem trochu pomalejší, ale vlastně nevím, co chceš poradit. Co takhle se zamyslet, jak chceš tedy v budoucnu žít ( a s tebou tvoje dítě) a podle toho se zařídit? To je opravdu tak těžké převzít trochu odpovědnosti a poručit si?
Nezlob se na mne, ale jsi na cestě po pr..le a to pouze vlastní vinou. Buď si poručíš a začneš se chovat tak, abys neskončila i s dítětem před domem (přítel tě vykopne a milenec tě nebude chtít) nebo špatně dopadneš. Nic jiného Ti tady nikdo z nás neporadí

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na aksile2aksile:

Jinými slovy tvrdíme totéž

Reaguji na amelie1111: Ano, pozoruji, že co se vztahů týká, máme podobné názory

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na L-pari: Přesně jsi to vystihla. Nejideálnější by bylo se přestěhovat.

Jaké city chováš k otci svého dítěte? Proč jsi se k němu vrátila? Jen proto, že vás zabezpečí?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ještě mě napadla jedna varianta, proč to slečna dělá. Přítel je pro ní tak jako "jistý", má s ním dceru, on se stará, aby rodinu zabezpečil, přestal chodit na zábavky a vypíjet tam, odpustil jí nevěru. Prostě cítí, že nad ním má tak jako "navrch" a jako chlap pro ni přestal představovat "výzvu".
Kdežto milenec je tak trochu tajemný (to jeho nemá čas apod., znovu se ptám, jestli byl řádně protažen googlem a prolustrován), v sexu je to dobrý, jelikož to má punc zakázanýho a očividně má navrch on. A slečna to nechce měnit, jelikož potřebuje, aby nad ní měl někdo navrch, proto nám furt odmítá stavit se tam na kafe atd. Protože by se mohlo stát, že by se z toho všeho vytratilo to dobrodružství a konspirace, zjistila by, že milenec je normální chlap, žádná dokonalá nadpozemská bytost.
Je to aspoň trošku tak, jak myslim?

Cituji Lucie045: tohle co jsi tu napsala vím sama,opravdu na sebe nejsem pyšná. Neboj se.

Já se nebojím, o mě tu vůbec nedjde. Jen jsem ti chtěla napsat jak to vidím já-hele, mám partnera, který je rozvedený, a rozvedl se přesně z toho důvodu, který jsem popisovala-on vydělával na hypotéku, v práci od nevidím do nevidím, jen aby se jeho ex i s dcerou měly dobře, pomáhal ji v domácnosti, když měl čas a co udělala ex-začala se nudit a vystřídala pár milenců-díky tomu následoval rozvod-takže přítel přišel skoro v 35 letech o domov který budoval, o ženu i dceru-a byl z toho hodně špatnej-teď je to už v pořádku. A víš, jak to dopadlo s jeho ex-občas má nějakého milence, ale jinak je sama. Ona teda měla tu výhodu, že partner hodně často jezdil pryč, tak byl byt i hypotéka napsaná na ni, takže se zachovala jako svině, a z bytu na který nedala ani korunu, ho vykopla-ale měla teda aspoň kde bydlet, ty nejspíš ne.
Podívej se na to prostě reálně a postav se k tomu jako dospělá.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na aksile2aksile: víš co... třeba ten přítel není až tak skvělý. Pil, snad teda přestal, ale to nevíme... V tom případě by to ale měla rozlousknout a nedělat z něj blbce. Jak že jste spolu dlouho? Nějak jsem to přehlédla a nemám teď čas to celé číst. Podle mě jsi jen poblázněná, souseda sis zidealizovala a hledáš u něj to, co nemá tvůj přítel. A třeba to nemá ani milenec, ale to ty těžko můžeš vědět, když ho vlastně neznáš. A připadá mi, že milenec má takových holek, jako ty víc, ale to taky nevíme... Ale každopádně o tebe, kor s děckem!!, zájem nemá. Ty se zaměř na dceru, rodinu, třeba zjistíš, že ten tvůj tak špatný není. A nebo naopak zjistíš, že k sobě prostě nejste stvoření a dáte tomu konec. Ovšem blba bych z něj nedělala. To si nezaslouží asi nikdo.Taky to teď nemám lehké, poslední roky byly tragický, to, čím procházíš ty je růžová zahrada, oproti mým problémům, takže opravdu tě nemoralizuju, nebuzeruju. Chci jen, aby sis uvědomila, že v partnerském vztahu by měla být nějaká úcta. Kor když spolu máte dítě. Zase setrvávat ve vztahu jen kvůli dítěti taky není dobré

Reaguji na Moňas: Jasně, já řekla, že má doma ASI celkem fajn chlapa-pít přestal, o rodinu se stará. Pokud tomu tak není, tak bych odešla. Každopádně si ten chlap nezaslouží, aby z něj dělala vola. Nemám ráda nevěru, netvrdím, že se to nemůže stát, ale jde o průběh a o to, jak se k tomu potom ten dotyčný postaví. Jelikož jí přítel už jednou odpustil, tak si nemyslím, že dělat to znovu je správný. Takhle se můžu chovat, když mi je náct, ale ne, když mám dítě a nějakou zodpovědnost, takže bych se zamyslela, co vlastně chci, a podel toho bych se zařídila. Ale dělat z přítele vola, není dobré řešení.
Abych byla pochopena, taky nechci moralizovat, jen to prostě vidím i z té druhé strany, nikdo to nemáme úplně lehké, já mám za sebou taky nelehký období ale je nutný se k tomu prostě postavit čelem a neutíkat.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na aksile2aksile: ano, však já s tebou plně souhlasím

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

samozřejmě, to tady nikdo neví a nikdo nenabádá zakladatelku k tomu, aby se svým chlapem zůstala, bůhví, třeba to s ním taky není zrovna ideální...i dva lidé, kteří spolu mají dítě prostě můžou po čase zjistit, že si asi nejsou souzeni a že jim to neklape...ale z chování a přístupu zakladatelky a vůbec z celé té situace je mi upřímně řečeno zle...má dceru, takže by v každém případě měla brát ohledy i na ni, má chlapa, který ji odpustil nevěru, stará se o ně a finančně je zabezpečuje a ona z nudy nedělá nic jiného než, že riskuje, že skončí na ulici a nasazuje mu vesele parohy...kde je nějaká zodpovědnost? bohužel zakladatelka nemá na starosti jenom svůj život, ale taky svou dceru!? úcta k partnerovi, ze kterého dělá akorát blbečka?

podle mě zakladatelka se svým partnerem už být nechce, ale co nadělá? peněz z částečného úvazku asi moc mít nebude, takže kdyby odešla, tak by se docela těžko uživila sama, nemluvě o tom, že by asi neuživila sebe i svou dceru zároveň, takže by o ni možná přišla...těžko odhadovat, jestli by ji třeba soudně dostala do své péče, když sama asi nebude moc zaopatřená a za rozchod by mohla ona...takže je lepší se nechat vydržovat svým partnerem, občas si někam odskočit a hledat do té doby, než ji třeba nějaký její postelový objev bude i s dcerou chtít...láska k partnerovi tam už asi dávno nebude...pokud se mýlím, tak by se měla přestat chovat jako zvířátko, které si nemůže pomoct a měla by se snažit nějak zabavit, aby na svůj objev zapomněla, možná ho opravdu někdy překvapit, aby vystřízlivěla a klidně se zkusit domluvit s přítelem, jestli by se nešlo třeba někam přestěhovat, jak tady už někdo psal....

to nejdůležitější co jí podle mne chybí je nějaká zodpovědnost a schopnost už konečně učinit rozhodnutí - chceš být s otcem své dcery? tak pro to něco udělej...seš se svým partnerem nešťastná?tak od něj odejdi...ale už se nějak rozhodni a něco pro to udělej...jinak seš adeptkou na to, aby tě partner kopnul někam a ty jsi skončila na ulici, bez dcery, bez partnera, bez peněz...nebo pokud s partnerem už opravdu být nechceš, tak se domluv s rodiči nebo kamarádkou a odstěhuj se

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Falcon: jj, zakladatelka se chová, jako by neměla dítě. Je potřeba si uvědomit, že nemá zodpovědnost jen za sebe. To, že ublíží chlapovi... To je sice hnus, ale nevíme, jestli ji k tomu sám nedohnal, takže nesoudím. Ale to malé dítě si zaslouží mít pěknou budoucnost!

arrow
profile_image
mellodynka
od 13. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V životě každého z nás se někdy stají věci, které vám vysvětlí rozum,ale city je nepochopí... Měla jsem odjakživa hned několik zasád a ta největší byla věrnost, ale on život připraví opravdu různě zapeklite zkoušky... Určitě bych přednostně myslela na dítě, ale vztahové problémy také udělají své a do toho my tady tolik nevidíme, někdy člověk překoná i sám sebe, jako třeba přítel, který se vrátil...., každý má dostávát své zkušenosti...,tak to je... Každopadně si myslím, že se sousedovi libíš a občasné vídaní uvítal, ale možná si také urovnal to,že máš dítě a je zvyklý na jakýsi svůj klid a standart a tak jste si od sebe vzali to asi nejlepší... a blíže si to k tělu připustit nechce. Rady na to nejsou, prostě to známé kliše, že vše ukáže a vyřeší čas, je opravdu pravda... Možná se zamysli, jak by to s takovým mužem mohlo fungovat prakticky z pohledu rodiny..., něříkám, že ne..., ale nejeví se, že on by byl to pravé ořechové...

arrow
Neprodává v Bazaru

Falcon: to jsou dost silný slova. Myslím, že s tim přítelem to není nějaký zlý, akorát už to prostě zevšednělo. Rady, ať ho teda opustí, jsou trochu přehnaný, má ho třeba ráda jako člověka a nechce ho opustit, jen prostě má "zatmění" a táhne ji to jinam.
To, jak se tady psalo o tom stěhování, jako to je taky dobrý, a jak by to asi řekla ehm "starýmu" - musíme se přestěhovat, jelikož mě psychicky ubíjí potkávat tady Vencu od vedle? To je asi taky divný...
Taky nevíme, třeba má slečna rodinu, ke který by se mohla vrátit? Kde teda byla tu dobu, než jí partner odpustil?
Je to mladá holka, to že má dítě, to všecko dost komplikuje, ale chápu, že se jí nechce se zavřít doma s háčkovánim...
Jako je to blbý na všecky strany, to jo, ale furt je tu ještě možnost, že milence pošlou pracovně na Novej Zéland nebo ho klofne nějaká jiná baba.
Na úrovni občasnýho zapíchání se to dá držet dost dlouho, chlap si bude mlaskat a slečna se trápit, ale to ví sama. Partner může žít v blažený nevědomosti, hlavně se neukazujte spolu na veřejnosti a maž smsky.
Je to.prostě zapeklitá situace, ale psát jí, že vám z ní je na zvracení...

 

Téma Psichycky na dně aneb milenec je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené