Smazat

Psichycky na dně aneb milenec

Ahoj, předem říkám, nestojím zde o moralistky. Vím sama,že to co se děje je velmi špatné a stydím se za to. Jde o to,že mám pět let přítele a máme spolu tří letou dceru.Je mi 23,jemu 27. Náš vztah procházel dlouhou krizí,kdy přítel pil,chodil pozdě domů atd. Pak se vzpamatoval,ale ja jsem poznala jednoho muže,je o dvacet let starší než já,ale krásný chlap ve skvělé kondici. Bydlí ve vedlejším domě. Vyměnili jsme si několik sms,pak se chtěl sejít a ja couvla. Pořád jsem na něj ale myslela a tak jsem mu po pul roce napsala a sešli jsme se u něj, vyspali jsme se spolu a bylo to úžasné, přítel na to potom přišel v mém mobilu a rozešel se se mnou. Po měsíci se ale ke mě vrátil. Všechno bylo fajn jako dřív ale ja porad myslela na milence. Po pul roce jsem se mu ozvala znovu opět proběhl sex,povídání atd..takhle to bylo ještě několikrát.. A ja jsem zamilovana. Jsem nucena ho potkávat,bydli v domě vedle mě. Manželku nema. Když se vidíme chova se opravdu krásně.. Ale nechce se vídat často, když se mu ozvu treba po par dnech píše,že nemá čas přitom vím,že je doma.. Nevim co mam dělat jsem zamilovaná tak jako nikdy předtim a strašně mě ničí,že to nemá stejně... Nedokážu na něj přestat myslet. Stalo se to některé z vás? Co vám pomohlo to překonat?
 
1. . .6789
arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lucie045: Myslím, že stabilita vašeho vztahu je už dávno a vážně narušená... Čí je to vina, to je celkem jedno, možná to není ničí vina a vy se k sobě prostě nehodíte. Ale myslím si, že když budete oba chtít, tak se to dá spravit, ale musíte opravdu oba dva chtít. On udělal dost silný gesto tím, že ti odpustil nevěru. Zkuste to dát do kupy, už kvůli té malé Ale zase ne na úkor vašeho štěstí. Aby jste se hádali je taky k ničemu.

Ahoj, je mi stejně let jako tobě a musím teda říct, že to je celkem masakr... vždy jsem měla staršího přítele a myslím, že kdybych s některými byla doteď tak nejspíš mám taky dítě, i teď bych chtěla.. ale současný přítel je stejně starý jako já a drží mě při zemi (jsem za to ráda). takže to co ti chci říct je, že tě obdivuju, jsi mladá a řešíš velmi těžkou životní situaci! drž se a zkus udělat krok, který pomůže především tvé dceři. Já bych se nejspíš snažila odpoutat nejdřív od milence a potom se nějakým způsobem osamostatnila i od přítele, podle mě ani jeden z těchto vztahů nemá smysl. A co se týče té lásky,co si myslíš, že cítíš k milenci .. cit jde potlačit, ovlivnit,..jen platí to pravidlo: kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody/výmluvy.držím ti palce

1. . .6789
 

Téma Psichycky na dně aneb milenec je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené