Krásně rty promastí a ozdraví, odstraní šupinky a suchá místa. Od té doby co balzám používám se mi neudělal opar,. Přiíjemná konzistence a pocit na rtech, aplikátor je přesný.
Tento malý zázrak používám každý večer před spaním hlavně jako prevenci. Ráno mám krásně zvláčněné rty. Jen mi vadí silné aroma heřmánku a způsob nanášení. Ale protože svůj účel plní, jsem s ním velmi spokojená a zůstávám věrná.
Skvělý pomocník na rozpraskané rty a bolavý nos od rýmy. Vydrží velmi dlouho a za skvělou cenu. Vyhovuje mi také mastná konzistence, ale vůně by nemusela být tak výrazná. Jeho malé balení se hodí do každé kabelky.
Dobrý balzám na rty, je celkem velký, dlouho vydrží. Cena je velmi příznivá. Ale balení by měli vylepšit, nemám ráda balzámy, které se musejí patlat rukou. Hydratace je hodně dobrá, ale vůně je strašně silná.
Po kladných ohlasech na omlazení jsem si ho pořídila ale funkčně jsem nepocítila žádný efekt. Jediné pozitivum pro mě je jeho vůně. Hrozně moc mi voní. Jinak je dost mastný, až tekutý a vydrží na rtech jen chvíli. Žádnou hydrataci nebo vyživení na suchých rtech jsem nepocítila. Za mě teda už ne.