Naprosto skvělý sprchový gel od mé oblíbené značky Balea. Poslední dobou jsem si produkty od této značky oblíbila a nezklamal mě ani tento sprcháč. Je sám o sobě docela hutný, krásně voní a pěkně pění, což oceňuji. Zda vůně na pokožce po sprchování vydrží, neposoudím, protože se po sprchování mažu tělovým mlékem ze stejné řady (vůně z tohoto mléka na kůži vydrží). SUPER výrobek, koupím znovu :-)
Příjemný sprchový gel krémové konzistence. Sladší vůně, ale příjemná. Je hebký, tím se dobře roztírá. Je to jako hedvábí. Pleť je po použití mírně hydratovaná, od sprchového gelu moc hydratace neočekávám. Hlavně aby nevysušoval. A to splňuje. Obal mne ničím nezaujal.
Příjemný sprchový gel, který má krémové složení a dobře pění, myje se s ním dobře. Voní po mandlích, mně osobně se to líbí, vůně je příjemná. Jen nemůžu souhlasit s tím, že by hydratoval, po umytí se stejně musím natřít tělovým mlékem. Zázrak to tedy není. Ale na druhou stranu nijak extrémně nevysušuje, takže ok. Znovu si ho asi nekoupím, ale to jen proto, že ráda zkouším nové sprchové gely a málokdy se k nějakému vracím. :-)
S tímto sprchovým gelem mám velice dobrou zkušenost, krásně hydratuje pokožku a nevysušuje ji! Má jemnou nevtíravou vůni, voní po ořeších a mandlích. V obchodě mě zaujal obal, takže jsem očuchala a zjistila jsem, že má skvělou vůni a podívala se na cenovku, a cena mě ještě víc přesvědila, abych si výrobek koupila.
Výborný sprchový gel kvalitou přirovnatelný k dražším od Dove, je krémový a kůži krásně zjemní, navíc příjemně voní. Kůže je krásně vyživená, jako po aplikace tělového mléka, nezanechává žádný pocit mastnoty. Zkoušela jsem i olivový a je také velice příjemný. Nespornou výhodou je i cena, určitě má v mé koupelně své místo jisté :).