Za mě taktéž účinek žádný. Připadalo mi, že ani žádnou ochranu nevytváří. Účinek opravdu nulový. Pokud někomu funguje, tak má zaručeno, že krystal vydrží opravdu dlouho. Za mě teda ne.
Tento Deo kryštál je bez alkoholu, parfumu, farbív je vhodný na citlivú pokožku a je hypoalergénny. Vôňu nemá podľa mňa žiadnu(vyhovuje mi to). Nedráždi pokožku dokonca ani po holení. Mal by chrániť pred potom a pachom. Kryštál sa pred použitím navlhčiť a až potom aplikovať. Aplikácia je dosť nepraktická hlavne ak nosíte deo v kabelke a používate ho aj po čas dňa. Ale dokázala by som ju"prehryznúť" pokiaľ by naozaj zabraňoval poteniu. Nezabraňuje čo je veľká škoda pretože je naozaj"sensitive". Za mňa nie.
Na tento deodorant jsem byla opravdu zvědavá :) výsledek? takový průměr no :/ výhodou bylo, že jelikož nemá žádnou parfemaci nepřekrýval se žádnou voňavkou ;) což je jisté plus, pach potu opravdu zakryl ale koláčům teda moc ne no :DDD navíc použití je značně složitý, sice stačí té vody málo, ale není to zrovna praktický... není to propadák ale žádný zázrak to není
Jedná se o přírodní přípravek bez aluminiových solí, bohužel ale jsem se po něm potila pořád stejně a navíc ani nevoní. Nepraktické je to, že před aplikací do podpaždí se musí povrch navlhčit vodou. Koupí se pouze v DM drogeriích do 90 Kč. Za mě už nikdy.
Nevyhovoval mi způsob aplikace, nepozorovala jsem ani nějaký zvláštní účinek. Asi je to dobré jen pro ty, co nechtějí aby antiperspirant nějak voněl. Po pár aplikacích se obal ušpinil od krystalu, používala jsem asi týden a pak vyhodila, protože jsem si přišla taková upatlaná