Balea Milde Seife recenze a zkušenosti

Gely a mýdla Balea Milde Seife
Gely a mýdla Balea Milde Seife - obrázek 1
Gely a mýdla Balea Milde Seife - obrázek 2
Gely a mýdla Balea Milde Seife - obrázek 3
Balea (358)
4.5 z 5 5 4.5 12
Celkem 12 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
100 %

Recenze produktu
Balea Milde Seife

věk
35-44

Mýdlo, které nechybí v žádné domácnosti. Nejenže je levné, dá se sehnat v každé prodejně DM, ale ještě krásně voní a nevysušuje ruce. Ruce jsou naopak hebké a dlouho voní:) Navíc je balení i s pumpičkou. Prostě a jednoduše, za málo peněz hodně muziky:)

  • Cena
  • Vůně
  • Nevysušuje
  • Dostupnost
  • Varianty na výběr
  • Žádný


věk
25-34

Ja som s týmto tekutým mydlom nadmieru spokojná. Je trošku drahšie to áno, ale treba sa pozrieť aj na to, že má oveľa krajšie balenie. Pumpička dávkuje presne a tá úžasná vôňa. Páči sa mi , že nevysušuje pokožku rúk ako veľa iných tekutých mydiel. Ja som nadmieru spokojná a odporúčam či do kuchyne alebo do kúpeľne.

  • vôňa
  • žiadne


věk
35-44

Další recenze od 23.7.2017 14:37:56

Na taoletě už nám došlo mýdlo na ruce, tak když jsem DM drogerii viděla tohle mýdlo, 500ml jen za 18Kč, neváhala jsem. Koupila jsem variantu s vůní kokos a pitaya. Voní moc hezky, ne naštěstí moc výrazně, ale jen lehce, decentně. Nemám ráda mýdla s výraznou vůní. Nevysušuje pokožku, jako to mohou dělat jiná mýdla. Toto nebyl můj poslední nákup Balea mýdla.

  • Cena
  • Velké balení
  • Dostupnost
  • Praktická pumpička
  • Vůně
  • Nevysušuje pokožku
  • Lze dokoupit náhradní náplně
  • Nic


věk
45-54

Další recenze od 4.2.2013 22:22:41

Mýdlo jsem si vybrala jen kvůli obalu, a to růžové deep love. To, že krásně voní a nevysušuje beru jako přidanou hodnotu. Takže mě určitě nezklamalo. Obal budu využívat nadále, ale s jinou náplní. Protože co se týká tekutého mýdla jako takového, mám jiného favorita.

  • zajímavý obal
  • nevysušuje
  • příjemná vůně
  • nevím


věk
25-34

Další recenze od 14.4.2013 01:39:43

Toto mýdlo jsem ukořistila jako správná žena - hlavně kvůli krásným obalům, které jsem prostě musela mít doma :)). Pořídila jsem si hned dva kousky. Zelené limetkové a růžové deep love. Obě dvě mýdla nádherně voní, dobře pění a vůbec nevysušují. Oproti ostatním mýdlům mojí pokožku zanechávají hebkou a vláčnou. Stačí jedno malé pumpnutí, takže mýdlo dlouho vydrží a ta cena je prostě kouzelná. Já jsem moc spokojená.

  • cena
  • nevysušují
  • vůně
  • design
  • asi nic


 
strana 2 z 3
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Fa Shower + Lotion

5 100% 7 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené