Miluji vůně kokosu proto byl pro mě tento tělový krém jasnou volbou.Mohu říct,že účel splní.Pokožka je zjemněná a provoněná.Ovšem otrchu mi vadila konzistence která byla docela řídká a pro mě se špatně roztírala.Proto bych si krém už podruhé nekoupila bohužel.
Vše,co voní po kokosu je moje nejoblíbenější,proto jsem také vyzkoušela tento krém a mohu říci,že mi BALEA opět nezklamala.Líbí se mi,že není tolik hutný a že se dobře rozetře.kůže je po něm vonavá a hydratovaná a já si ho budu určitě kupovat i nadále.
Tento tělový krém mě překvapil tím, že moc nevoní kokosově. Krém má takovou sladkou vůni, připomíná mi nějaký dětský sirup. Kokos v něm cítím opravdu málo. Už jsem si na tu vůni zvykla, ale podruhé si ho už nekoupím. Balea má spousty jiných, voňavějších produktů. Jinak je tento krém super. Krásně se roztírá, dobře se vstřebává, nezanechává mastný film a pěkně hydratuje. Je v perfektně velkém balení a za super cenu. Příště se akorát podívám po jiné vůni.
Tento tělový krém opravdu hezky voní po kokosu. Ale vůně na pokožce nevydrží moc dlouho. Krém se dobře nanáší a roztírá, za chvíli se vstřebá, takže se nemusíte bát, že ho utřete do oblečení. Není příliš mastný ani "lepivý", jak bývají některé krémy, proto mi přijde vhodný na léto, když je horko. Ovšem přijde mi, že hydratuje jen lehce a není příliš vhodný pro hodně vysušenou pokožku.