Dermacol Imperial make-up recenze a zkušenosti

Tekutý makeup Dermacol Imperial make-up
Tekutý makeup Dermacol Imperial make-up - obrázek 1
Tekutý makeup Dermacol Imperial make-up - obrázek 2
Dermacol (182)
4 z 5 5 4 38
Celkem 38 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
33%
1 hvězda
67%

Koupilo by znovu
69 %

Recenze produktu
Dermacol Imperial make-up

věk
45-54

pleť
normální
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 3.6.2014 21:47:24

Tento makeup prezentují jako hydratacni. Na ruce se mi zdál velice dobrý. Mela jsem odstin c.2. Po rozetreni to byl velice pekny odstín. Bohužel texturou hrozný. Misto hydratacni, tak má v sobě těžké silikony. Pleť se pod makeupem potí. I po napudrovani je brzy plet zaplacana, poti se, nevypada to dobře. Jak když máte levný makeup

  • dostupný
  • dobré odstiny
  • těžký na pleti


věk
25-34

pleť
smíšená
střední odstín
růžový podtón

dehydratace
vysoká

Tento make-up jsem si koupila na základě tolika kladných recenzí. O to víc jsem byla zklamaná. Make-up má dobrou tekutou konzistenci, Příjemně se roztírá. Sice v je v drogérii málo odstínů, ale i tak jsem si našla ten svůj. Teď k nedostatkům: problém číslo 1. nekryje. A to tak, že vůbec. Pod make-up jsem si dala denní krém, vše pak zapudrovala, ale když jsem se za hodinu podívala do zrcadla, zhrozila jsem se, kde mám svůj make-up. Chápu, je hydratační, ale až tak?! A teď k dalšímu problému: make-up má být hydratační. Já mám pleť smíšenou. Tento make-up mi na pleti akorát zvýraznil nedostatky: suchá místa a rozšířené póry, vše bylo vidět. Hydratace? Leda tak na moji mastnou T- zónu!



věk
25-34

pleť
smíšená
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Bohužel tento makeup mi taktéž nesedl. Koupila jsem si ho na základě kladných recenzí a na mé smíšené pokožce se ještě více zmastil. Vyhovuje tak někomu, kdo nejspíš nezkusil lepší či nedrogérkový makeup. Po aplikaci se musí hodně zapudrovat, jinak se lesknu. Absolutně nekryje. Přirovnala bych jej k horšímu BB krému a již bych ho nekoupila.

  • žádná
  • nekryje
  • lesknu se po něm
  • zmastí pleť


 
strana 8 z 8
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Revlon PhotoReady make-up

4.1 77% 16 recenzí

Hůře hodnocené