Dermacol Precise Black Fix na oči recenze a zkušenosti

Oční linky Dermacol Precise Black Fix na oči
Oční linky Dermacol Precise Black Fix na oči - obrázek 1
Oční linky Dermacol Precise Black Fix na oči - obrázek 2
Oční linky Dermacol Precise Black Fix na oči - obrázek 3
Dermacol (182)
4.2 z 5 5 4.2 36
Celkem 36 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
75 %

Recenze produktu
Dermacol Precise Black Fix na oči

věk
35-44

oči
hnědé

Další recenze od 16.2.2014 02:14:37

Dobře se s nimi kreslí, jsou i levné, navíc vhodné pro citlivé oči. Aplikátor není příliš měkký ani tvrdý. Ale ještě jsem nezažila fixu, která by byla dobře pigmentovaná, vydržela celý den nebo se nerozmazávala. Tyhle záporné vlastnosti tahle fixa má, bohužel. Občas jsem se podívala do zrcadla a po fixe ani památky.Minimálně dřív nebo pozděj se stejně rozmaže. Barva je spíš šedá i při obtáhnutí. Navíc mi docela rychle vyschla. Na druhou stranu, měla jsem 3 další fixy podobné této (artdeco, astor, loreal) a nebyly na tom o moc lépe než tato, v porovnání s nimi levná.

  • cena
  • rozmazává se


věk
35-44

oči
modré

Další recenze od 21.11.2013 10:33:48

Linek mám vyzkoušeno dost, ale tyto jsou naprosto nejlepší. Nejen že nevysychají, ale krásně vykreslují oční linku. Mám zkušenosti s tím, že fixy udělají linku párkrát a jsou vyschlé nebo mdlé. Tyhle kreslí dobře pořád. Manipulace je skvělá a výdrž na oku je fakt bomba. Vydrží na mastné pleti i v dešti celý den bez korekce. Určitě koupím znovu, jsou bezkonkurenční.

  • Precizní
  • Úžasná výdrž
  • Sytá barva
  • Snadná aplikace
  • žádné


věk
35-44

oči
zelené

Další recenze od 18.10.2013 14:58:55

S linkami jsem velmi spokojená. Nanáší se velmi pohodlně, hrot je tenký, takže jde udělat i velmi tenká linka. Sice musím linku přejet tak dvakrát, aby byla opravdu černočerná, ale to mi nijak nevadí. Co je ale hlavní, drží jako přibitá. Ani trochu se nerozmazává ani neobtiskává. Ani s následným odlíčením nemám problém.

  • cena/kvalita
  • tenký hrot
  • výdrž
  • dobře se odličuje
  • obal
  • žádné


věk
35-44

oči
modré

Další recenze od 17.10.2013 22:33:20

Bezkonkurečně nejlepší linky na oči. Nejprve mě v obchodě zaujal obal a doma různé použití - ať již potřebuji tenoučké linky nebo tlusté, tento fix to zvládne. Mám jej už delší dobu a stále stejně kreslí, takže chválím i výdrž - neobtiskávají se, nerozpíjí se, vydrží stejně syté celý večer bez překreslení. Navíc se s fixem dobře manipuluje. Takže doporučuji.

  • výdrž
  • žádné


Další recenze od 2.3.2014 10:18:32

Z tohoto pera jsem naprosto nadšená. Mám ho už přes měsíc a neztrácí krásně černou a sytou barvu jako ten od essence. S výdrží je to také super, jak to ráno namaluju, tak to večer najdu na obličeji. Neobtiskávají se a ani nerozmazávají. Zatím nepozoruji, že by to víčko, které 'nezacvakne', byl problém. Hledala jsem nějaké linky, které mi budou vyhovovat a našla jsem stálici. K těmto se budu vracet

  • praktické balení
  • výdrž
  • sytá barva
  • nemá


 
strana 3 z 8
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Inglot AMC Gel Eyeliner

4.3 82% 4 recenze

Hůře hodnocené